Dzięki wsparciu Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Warszawie, żłobek w Miastkowie Kościelnym wyróżnia się na tle innych publicznych placówek tego typu. - Przez dwa lata przyjmujemy dzieci bezpłatnie do żłobka. Mamy więcej chętnych niż miejsc. Mam nadzieję, że w następnych latach też tak będzie i będziemy mogli pomagać rodzicom w powrocie na rynek pracy ? podkreślał wójt gminy Jerzy Jaroń. - Dziękujemy władzom gminy, że dzieci mogą korzystać z tak pięknego i dobrze wyposażonego budynku ? podkreślała dyrektor żłobka Aleksandra Parol.
Wśród gości otwarcia byli m.in. kierownik delegatury Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Siedlcach Anna Kaszuba, dyrektor Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Warszawie filii w Siedlcach Piotr Karaś, burmistrz Żelechowa Łukasz Bogusz, wójt gminy Borowie Wiesław Gąska, wójt gminy Górzno Waldemar Sabak, Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego w Garwolinie Janusz Krawczyk, przewodniczący rady gminy Miastków Kościelny Marcin Zając z radnymi. Obiekt poświęcił proboszcz miejscowej parafii ks. Adam Turemka.
Od stycznia do żłobka uczęszcza 16 dzieci. W środę maluchy po raz pierwszy wystąpiły publicznie, prezentując swoje umiejętności wokalne i taneczne.
Łukasz Korycki
{avsplayer videoid=136}

![Żłobek w Miastkowie Kościelnym oficjalnie otwarty [wideo] Żłobek w Miastkowie Kościelnym oficjalnie otwarty [wideo]](https://static2.wirtualnygarwolin.pl/data/articles/xl-zlobek-w-miastkowie-koscielnym-oficjalnie-otwarty-wideo-1719399888.jpg)

Napisz komentarz
Komentarze