poniedziałek, 22 czerwca 2026 13:49
Reklama
Reklama

Otwarcie Denta-Medica w Łaskarzewie

21 czerwca prywatna placówka stomatologiczna Denta-Medica w Łaskarzewie oficjalnie rozpoczęła pracę w nowej siedzibie przy ul. Warszawskiej 31. Obiekt poświęcił proboszcz parafii łaskarzewskiej ks. Prałat Edmund Szarek. Denta-Medica Łaskarzewie funkcjonuje od 2010 r. Szybko zdobyła uznanie i renomę nie tylko w mieście, ale też na terenie powiatu garwolińskiego i daleko poza jego granicami. Od początku stawiano tu na nowoczesne metody leczenia stomatologicznego z wykorzystaniem światowej klasy sprzętu oraz wybitnych specjalistów. W centrum uwagi personelu był zawsze pacjent ? wychodząc naprzeciw jego potrzebom i oczekiwaniom sukcesywnie rozszerzano asortyment usług oferowanych za rozsądną cenę.

- W poprzedniej lokalizacji podstawowym problemem były dla nas ograniczone warunki lokalowe. Do pewnego momentu dawaliśmy sobie radę, ale z czasem kolejki do lekarzy poszczególnych specjalności stawały się coraz dłuższe. Zaczęliśmy więc myśleć o nowej lokalizacji. Ponieważ nie było w naszym mieście obiektu spełniającego określone wymagania, szybko zdecydowaliśmy się na nabycie odpowiedniej działki i wybudowanie od podstaw budynku zaprojektowanego pod obecne i przyszłe potrzeby naszego podmiotu leczniczego ? powiedział nam Paweł Trzaskowski.

Nowa siedziba Denta-Medica usytuowana w ścisłym centrum Łaskarzewa naprawdę robi wrażenie. Nowoczesny obiekt gustownie zaprojektowany zwraca na siebie uwagę przejeżdżających ulicą Warszawską przede wszystkim elegancją ? to pierwszy taki obiekt w Łaskarzewie. Ale zewnętrzna prezencja budynku to nic w stosunku do tego, co czeka odwiedzających za drzwiami wejściowymi. Przestronny hall pełniący funkcję poczekalni z otwartą przestrzenią piętra i naturalnym doświetleniem, elegancka recepcja, super nowoczesna winda, piękne i przede wszystkim ergonomiczne schody na pierwsze piętro zachęcają do wejścia w głąb budynku. Jednak najważniejsze czeka nas dopiero za drzwiami gabinetów. A jest ich w sumie dziesięć ? wszystkie gustownie zaprojektowane i wyposażone w najnowocześniejszy światowej klasy sprzęt. Uwagę przykuwa również doskonałe wyposażenie i komfort pomieszczeń socjalnych.

- Najważniejszy dla nas jest Pacjent ? do każdego podchodzimy bardzo  indywidualnie. Klinika Denta-Medica to nie tylko nowoczesne technologie, to także zespół wspaniałych ludzi ? specjalistów z różnych dziedzin. Taka praktyka grupowa, w której opiekę nad Pacjentem sprawuje kilku lekarzy, przynosi największe korzyści. Wspólne konsultacje wewnątrz kliniki owocują wybraniem optymalnego planu leczenia, który przedstawiany jest wszystkim Pacjentom wraz z przewidywanymi kosztami, zapewniając dostęp do pełnego zakresu informacji już podczas pierwszej wizyty. Jakość świadczeń ? obok komfortu Pacjenta ? to podstawowy cel naszych starań. Nieocenioną pomoc Pacjentom i lekarzom niesie nasz doświadczony personel pomocniczy. Oferowana jakość usług stomatologicznych nie byłaby możliwa bez najnowocześniejszego sprzętu, w jaki wyposażyliśmy gabinety ? wyjaśniła żona Pana Pawła ? Karolina Trzaskowska, również lekarz stomatolog ze specjalnością stomatologii zachowawczej z endodoncją.

Wychodząc naprzeciw potrzebom mieszkańców powiatu i dalszych okolic w nowej siedzibie Denta-Medica oferowany będzie w komfortowych warunkach praktycznie cały wachlarz świadczeń i usług stomatologicznych, poczynając od profilaktyki, poprzez stomatologię zachowawczą,  endodoncję, stomatologię estetyczna, dziecięcą, chirurgię stomatologiczną, implantologię, protetykę po ortodoncję z wykorzystaniem mikroskopów zabiegowych, nowoczesnej radiologii cyfrowej jak również tomografii komputerowej niezbędnej dla  prawidłowej diagnostyki w trudnych przypadkach klinicznych oraz wiele innych urządzeń, bez których dzisiejsza stomatologia nie jest w stanie funkcjonować.  Chcąc uzyskać pomoc stomatologiczną szybko i w oczekiwanej jakości nasi Pacjenci nie muszą już jeździć np. do Warszawy czy Lublina ? mogą uzyskać efekt w postaci zdrowego i pięknego uśmiechu na miejscu.

- W nieodległej przyszłości planujemy poszerzyć asortyment udzielanych świadczeń medycznych o inne, poza stomatologią,  specjalności medyczne. Jest takie zapotrzebowanie w powiecie i z myślą o przyszłości zaprojektowany został nasz nowy obiekt ? dodał Paweł Trzaskowski.

A Państwu Pawłowi i Karolinie Trzaskowskim wypada pogratulować doprowadzenia do finału śmiałej i odważnej decyzji inwestycyjnej wzbogacającej istotnie rynek usług medycznych w powiecie garwolińskim oraz życzyć powodzenia w realizacji ich dalszych planów i zamierzeń.

Tekst promocyjny


Otwarcie Denta-Medica w Łaskarzewie

Otwarcie Denta-Medica w Łaskarzewie

Otwarcie Denta-Medica w Łaskarzewie

Otwarcie Denta-Medica w Łaskarzewie

Otwarcie Denta-Medica w Łaskarzewie

Otwarcie Denta-Medica w Łaskarzewie

Otwarcie Denta-Medica w Łaskarzewie

Otwarcie Denta-Medica w Łaskarzewie

Otwarcie Denta-Medica w Łaskarzewie

Otwarcie Denta-Medica w Łaskarzewie

Otwarcie Denta-Medica w Łaskarzewie

Otwarcie Denta-Medica w Łaskarzewie

Otwarcie Denta-Medica w Łaskarzewie

Otwarcie Denta-Medica w Łaskarzewie

Otwarcie Denta-Medica w Łaskarzewie

Otwarcie Denta-Medica w Łaskarzewie

Otwarcie Denta-Medica w Łaskarzewie

Otwarcie Denta-Medica w Łaskarzewie

Otwarcie Denta-Medica w Łaskarzewie

Otwarcie Denta-Medica w Łaskarzewie

Otwarcie Denta-Medica w Łaskarzewie

Otwarcie Denta-Medica w Łaskarzewie

Otwarcie Denta-Medica w Łaskarzewie

Otwarcie Denta-Medica w Łaskarzewie

Otwarcie Denta-Medica w Łaskarzewie

Otwarcie Denta-Medica w Łaskarzewie

Otwarcie Denta-Medica w Łaskarzewie

Otwarcie Denta-Medica w Łaskarzewie

Otwarcie Denta-Medica w Łaskarzewie

Otwarcie Denta-Medica w Łaskarzewie

Otwarcie Denta-Medica w Łaskarzewie

Otwarcie Denta-Medica w Łaskarzewie

Otwarcie Denta-Medica w Łaskarzewie

Otwarcie Denta-Medica w Łaskarzewie

Otwarcie Denta-Medica w Łaskarzewie

Otwarcie Denta-Medica w Łaskarzewie

Otwarcie Denta-Medica w Łaskarzewie

Otwarcie Denta-Medica w Łaskarzewie

Otwarcie Denta-Medica w Łaskarzewie

Otwarcie Denta-Medica w Łaskarzewie

Otwarcie Denta-Medica w Łaskarzewie

Otwarcie Denta-Medica w Łaskarzewie

Otwarcie Denta-Medica w Łaskarzewie

Otwarcie Denta-Medica w Łaskarzewie

Otwarcie Denta-Medica w Łaskarzewie

Otwarcie Denta-Medica w Łaskarzewie

Otwarcie Denta-Medica w Łaskarzewie

Otwarcie Denta-Medica w Łaskarzewie

Otwarcie Denta-Medica w Łaskarzewie

Otwarcie Denta-Medica w Łaskarzewie

Otwarcie Denta-Medica w Łaskarzewie

Otwarcie Denta-Medica w Łaskarzewie

Otwarcie Denta-Medica w Łaskarzewie

Otwarcie Denta-Medica w Łaskarzewie

Otwarcie Denta-Medica w Łaskarzewie

Otwarcie Denta-Medica w Łaskarzewie

Otwarcie Denta-Medica w Łaskarzewie

Otwarcie Denta-Medica w Łaskarzewie

Otwarcie Denta-Medica w Łaskarzewie

Otwarcie Denta-Medica w Łaskarzewie

Otwarcie Denta-Medica w Łaskarzewie

Otwarcie Denta-Medica w Łaskarzewie

Otwarcie Denta-Medica w Łaskarzewie

Otwarcie Denta-Medica w Łaskarzewie

Otwarcie Denta-Medica w Łaskarzewie

Otwarcie Denta-Medica w Łaskarzewie

Otwarcie Denta-Medica w Łaskarzewie

Otwarcie Denta-Medica w Łaskarzewie

Otwarcie Denta-Medica w Łaskarzewie

Otwarcie Denta-Medica w Łaskarzewie

Otwarcie Denta-Medica w Łaskarzewie

Otwarcie Denta-Medica w Łaskarzewie

Otwarcie Denta-Medica w Łaskarzewie

Otwarcie Denta-Medica w Łaskarzewie

Otwarcie Denta-Medica w Łaskarzewie

Otwarcie Denta-Medica w Łaskarzewie

Otwarcie Denta-Medica w Łaskarzewie

Otwarcie Denta-Medica w Łaskarzewie

Otwarcie Denta-Medica w Łaskarzewie

Otwarcie Denta-Medica w Łaskarzewie

Otwarcie Denta-Medica w Łaskarzewie

Otwarcie Denta-Medica w Łaskarzewie

Otwarcie Denta-Medica w Łaskarzewie

Otwarcie Denta-Medica w Łaskarzewie

Otwarcie Denta-Medica w Łaskarzewie

Otwarcie Denta-Medica w Łaskarzewie

Otwarcie Denta-Medica w Łaskarzewie

Otwarcie Denta-Medica w Łaskarzewie

Otwarcie Denta-Medica w Łaskarzewie

Otwarcie Denta-Medica w Łaskarzewie

Otwarcie Denta-Medica w Łaskarzewie

Otwarcie Denta-Medica w Łaskarzewie

Otwarcie Denta-Medica w Łaskarzewie

Otwarcie Denta-Medica w Łaskarzewie

Otwarcie Denta-Medica w Łaskarzewie

Otwarcie Denta-Medica w Łaskarzewie

Otwarcie Denta-Medica w Łaskarzewie

Otwarcie Denta-Medica w Łaskarzewie

Otwarcie Denta-Medica w Łaskarzewie

Otwarcie Denta-Medica w Łaskarzewie

Otwarcie Denta-Medica w Łaskarzewie

Otwarcie Denta-Medica w Łaskarzewie

Otwarcie Denta-Medica w Łaskarzewie

Otwarcie Denta-Medica w Łaskarzewie

Otwarcie Denta-Medica w Łaskarzewie

Otwarcie Denta-Medica w Łaskarzewie

Otwarcie Denta-Medica w Łaskarzewie

Otwarcie Denta-Medica w Łaskarzewie


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

robotnicza 08.08.2019 10:20
kiedy wreście PIS weźnie sie za prywatnom sużbe zdrowia? zlikfidować w holere skeirować do roboty na państwowom posade kolejki zara sie zmniejszom

Z Łaskarzewa 07.08.2019 20:50
Można być poruszonym takimi złośliwościami. Zamiast się cieszyć z tego, że powstają nowoczesne obiekty i nie trzeba jeździć do specjalistów z Warszawy, to krytyka i złośliwości. Sama korzystam z usług tych stomatologów od kilku lat i jestem zadowolona z profesjonalizmu i kultury, a wcale nie przyjeżdżam z Warszawy i należę do średniej klasy. Ktoś się czymś wyróżni, to go opluć i skrytykować, jakie to prostackie i niskie. Jednak tę ludzką wadę trudno wyplenić. Krytykanci i zazdrośnicy niech się biorą do pracy i osiągają sukcesy. Pozdrawiam.

Paweł 07.08.2019 08:01
Spokojnie, zawistnicy z Garwolina! Klinika nie jest dla Was, tylko dla zamożnych gości z Warszawy! Przecież wiadomo, że tanio nie będzie, bo poza pieniędzmi z UE trzeba spłacać kredyty i kupować torebki i kosmetyki dla żony. I zabiegi estetyczne też nie są tanie. Także możecie popatrzeć na zdjęcia i zazdrościć, a nie narzekać mi na księdza, bo bez niego nic się nie da. Sami wiecie. Jednak jeżeli macie pieniądze, to zapraszamy na zabiegi!

fota 16 30.06.2019 11:29
Jak się patrzy na fotkę nr 16, to można domyślać się, że ks. proboszcz jest udziałowcem kliniki Trzaskowskich?

Jan 29.06.2019 22:02
Sanepid ma imprezie? A tak można?

Jan bez Ziemi 28.06.2019 19:51
Nadzwyczaj przedsiębiorczy Trzaskowscy. Niezwykle przedsiębiorczy. Jacy pracowici, ogarnięci i wpływowi.

promocja pomocy UE 26.06.2019 09:25
Jeżeli ma być to tekst promocyjny, to niech będzie też promocją programu unijnego, bo dotyczyło wsparcia na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność? objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 ?Rozwój działalności gospodarczej?. Dobrze że przedsiębiorcy korzystają i umieją korzystać z pomocy unijnej, tylko niech się tylko jeszcze tym pochwalą. Nic by się nie stało, gdyby p. Trzaskowski kilka zdań na temat pomocy unijnej powiedział. 1. 100 000 PLN netto https://www.lgd-garwolin.pl/attachments/article/437/Lista%20operacji%20wybranych%20-%20nab%C3%B3r%20nr%203.pdf 2. 100 000 PLN netto https://www.lgd-garwolin.pl/attachments/article/412/Lista%20operacji%20wybranych%20-%20nab%C3%B3r%20nr%205.pdf

samorządowiec 26.06.2019 06:23
Dlaczego portal nie napisał, ile to kasy unijnej z PROW-u otrzymał dentysta Trzaskowski?. Może prezes LGD Forum Powiatu - tzn. niejaki Tomaszek niech się wypowie, czy dostał jakieś wsparcie, czy nie? Może też w tej sprawie wypowiedzieć się przewodniczący rady powiatu. Kasę wziąć to potrafił, ale nie potrafił powiedzieć, że inwestycja powstała przy wsparciu z UE. Już więcej nie chce komentować całej tej impry.

wieczny strażak 25.06.2019 19:33
$$$ kto niema miedzi to w domu siedzi.......

pałysa 25.06.2019 10:46
ludzie nie mają na jedzenie a tu otwierają kolejną prywatną klinikę. nie wróżę im powodzenia. zresztą jakość usług, jak znam życie będzie hmmm.....średnia

Mosie 24.06.2019 21:24
Zaboli zaboli za zabek decyduj! ZŁOTy w dent-medi...czy plomba ołowiana na NFZty

Reklama
Reklama
KOMENTUJECIE
Autor komentarza: Wojtek63 Treść komentarza: Co taka nagła powiatowa cisza w kwestii Wilgi Garwolin, Wilgi II Garwolin, Orła Parysów i pozostałych przegranych garwolińskich powiatowych futbolistów? Tu szczególnie Promnik Łaskarzew. Powiatowa garwolińsko- wiejska przyzwoitość zabrania głosu ? W momencie, gdy cała piłka garwolińskiego powiatu jest na dnie ? Dziwne. Data dodania komentarza: 22.06.2026, 13:12 Źródło komentarza: Sezon pełen emocji zakończony spadkiem. Statystyki Wilgi Garwolin Autor komentarza: Mieszkaniec Treść komentarza: Pani burmistrz ma na wszystko odpowiedź tylko czasem musi dłużej pomyśleć tak jak w przypadku odpowiedzi o spalarnie . Ostatnimi czasami zrobiła się bardzo nerwowa , nawet dało się zauważyć podczas przemówienia w sobotę jak to mówiła o planach do wykonania szkoda że zapominała , że mówi o planach która miała w swojej kandydaturze Aneta Kiliszek . Jednak nie taka zła ta Aneta skoro obecna burmistrz przypisuje sobie jej pomysły na gminę . Data dodania komentarza: 22.06.2026, 13:10 Źródło komentarza: Zabytkowa mykwa w Żelechowie zostanie zabezpieczona. Podpisano umowę na prace konserwatorskie Autor komentarza: Wojtek63 Treść komentarza: Szanowna Redakcjo, czyli podpisany Łukasz Korycki. Trzy pytania: 1. Jaki cel ma publikacja 331 zdjęć biegaczy robionych co 15 sekund ? Biegaczy biegnących donikąd. 2. Jaki cel ma publikacja 204 zdjęć robionych co 30 sekund osób, które idą ulicą Garwolina podczas obchodów Dni Garwolina ?. 3. Jaki cel ma publikacja 117 zdjęć robionych co 45 sekund osób, które siedzą przy stołach biesiadnych i czekają na pierwsze polanie w czasie ,,Garwolińskich Dni Gawrona? '' ? 4. Po za tym dochodzą inne ostatnio publikowane w zatrważającej ilości fotki na WG... itp, itd. Czyżby możliwości techniczne się zmieniły i Szanowna Redakcja jedzie po całości, czyli milion zdjęć na dobę ? Mdło się o tego robi. 5. Robi się mdło, bo ilość zdjęć beznadziejnych (powtarzalnych) zabija ilość zdjęć fajnych fotograficznie i artystycznie. W tej całej publikacji fotograficzna ekspresja jest brutalnie zamordowana. 6. Nie dotyczy to fotek z meczów Wilgi Garwolin, bo tam wszyscy ekspresyjnie biegają, a nie czekają jak te wszystkie polityczne darmozjady na darmowy posiłek, napitek i balangę. Cytując klasyka: Nuda Panie, jak w polskim filmie. Nic się nie dzieje. Droga na Ostrołękę. Krytyka konstruktywna: O.K. Są możliwości techniczne. Tylko należy je właściwie wykorzystać. Zatem Szanowna Redakcjo (czytaj Łukasz Korycki) po zrobieniu zdjęć przejrzyj wszystkie, wybierz te najciekawsze. Skasuj te 15, 30 i 45 sekundowe jałowe ujęcia. I wtedy publikuj. Zostaw max 30 fotek do publikacji. Gwarantuję, że tą ilością nie będą zniechęcające do oglądania i wzbudzą wielkie zainteresowanie. p.s. 1. Te usunięte fotki zachowaj. Kiedyś się przydadzą. Być może za 20 lat. 2. Z wielką sympatią dla Wirtualnego Garwolina za możliwość komentowania przez całe 14 sezonów Wilgi Garwolin w ramach IV ligi mazowieckiej - dziękuję. Aaa...Został jeszcze KS Raszyn. KS Raszyn- były czwartoligowy rywal Wilgi Garwolin (2014/15- 2023/24 z przerwą na LO w sezonie 2016/17 zaliczy kolejną trzecią już degradację i w sezonie 2026/27 będzie grał w warszawskiej A klasie. Być może będzie ligowym rywalem Wilgi II Garwolin Data dodania komentarza: 22.06.2026, 12:57 Źródło komentarza: Pobiegli w upale ulicami Garwolina Autor komentarza: No Treść komentarza: są wyjątki za którymi niektórzy nie nadążają i to jest przykre Data dodania komentarza: 22.06.2026, 12:22 Źródło komentarza: Spór miliony dla szpitala. Starostwo i dyrektor SP ZOZ przedstawiają odmienne wersje wydarzeń
Reklama
Reklama