poniedziałek, 22 czerwca 2026 07:22
Reklama
Reklama

Szybkie 0:3 GTS

Niewiele ponad godzinę trwał mecz 11. kolejki siatkarskiej II ligi. Drużyna GTS Peiying Wilga Garwolin przegrała zespołem RCS Czarni Radom 0:3 (-18, -14, -14). ? Było w nas za mało wiary w osiągnięcie dobrego wyniku ? przyznał trener GTS Jakub Sokołowski. Tylko w pierwszym secie Wilga miała przebłyski dobrej gry. Jednak w żadnym z trzech setów ani razu gospodarze nie byli na prowadzeniu. Po stronie GTS szwankowało przyjęcie, słabe było rozegranie, a w ataku miejscowi nie potrafi znaleźć recepty na blok Czarnych.

 

- Przegraliśmy ten mecz w szatni. Zawodnicy stwierdzili, że nie wiadomo co będą robić i tak nie wygrają. Było w nas za mało wiary w osiągnięcie dobrego wyniku ? przyznał po meczu Jakub Sokołowski. ? Wystraszyliśmy się takich nazwisk jak Prygiel, Staniec, Kocik, Byliński. Ci zawodnicy grali przed laty w najwyższej lidze ? dodał.

GTS Peiying Wilga Garwolin ? RCS Czarni Radom 0:3 (-18, -14, -14)

GTS: Żyłkowski, Żuber, Szyćko, Hajbowicz, Grzelecki, Rosłaniec, Sitarek (libero) ? Wilki, Kruk.

łk

{loadposition tabela}


Szybkie 0:3 GTS

Szybkie 0:3 GTS

Szybkie 0:3 GTS

Szybkie 0:3 GTS

Szybkie 0:3 GTS

Szybkie 0:3 GTS

Szybkie 0:3 GTS

Szybkie 0:3 GTS

Szybkie 0:3 GTS

Szybkie 0:3 GTS

Szybkie 0:3 GTS

Szybkie 0:3 GTS

Szybkie 0:3 GTS

Szybkie 0:3 GTS

Szybkie 0:3 GTS

Szybkie 0:3 GTS

Szybkie 0:3 GTS

Szybkie 0:3 GTS

Szybkie 0:3 GTS

Szybkie 0:3 GTS

Szybkie 0:3 GTS

Szybkie 0:3 GTS

Szybkie 0:3 GTS

Szybkie 0:3 GTS

Szybkie 0:3 GTS

Szybkie 0:3 GTS

Szybkie 0:3 GTS

Szybkie 0:3 GTS

Szybkie 0:3 GTS

Szybkie 0:3 GTS

Szybkie 0:3 GTS

Szybkie 0:3 GTS

Szybkie 0:3 GTS

Szybkie 0:3 GTS

Szybkie 0:3 GTS

Szybkie 0:3 GTS

Szybkie 0:3 GTS

Szybkie 0:3 GTS

Szybkie 0:3 GTS

Szybkie 0:3 GTS

Szybkie 0:3 GTS

Szybkie 0:3 GTS

Szybkie 0:3 GTS

Szybkie 0:3 GTS

Szybkie 0:3 GTS

Szybkie 0:3 GTS

Szybkie 0:3 GTS

Szybkie 0:3 GTS

Szybkie 0:3 GTS

Szybkie 0:3 GTS

Szybkie 0:3 GTS

Szybkie 0:3 GTS


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

junioraw 05.12.2011 00:07
jak boja sie grac to po co wogole sie w to bawic!!! Nazwiska nie graja!!! Jakby mieli jaj to by wyszli na mecz na pelnej p....dzie i nie bylo by tak zle. nie mowie o wygranej bo szacunek dla mocnego rywala, ale bac sie grac, tego juz sie da nadrobic zadnym treningiem

lol 04.12.2011 10:33
ja to się dziwie ze ludzie chcą jszcze chodzić na ich mecze dla mnie to powinni rozwiązać ten klub i założyć klub koszykówkowe albo piłkę ręczną

Reklama
Reklama
KOMENTUJECIE
Autor komentarza: Obserwator Treść komentarza: Jak zwykle za tłum w korowodzie robiły szkoły tj. dzieci, młodzież i nauczyciele. Obecność niby nie obowiązkowa, jak to na 1 maja w latach 70 i 80 - tych. Największy stres mieli dyrektorzy, którzy do końca nie wiedzieli czy ich podopieczni i podwładni przyjdą. I tak co roku! Data dodania komentarza: 22.06.2026, 04:44 Źródło komentarza: Barwny korowód na rozpoczęcie niedzielnego świętowania Autor komentarza: Adonis Treść komentarza: Niech dyr szpitala ponownie zrobi konferencję z Czarnkiem przed szpitalem mówiąc o 20 mln długu szpitala. Sam zarabiając bańkę z tego bankruta. I to jest tupet. Ludzie czy Wy macie klapki na oczach? Data dodania komentarza: 21.06.2026, 22:27 Źródło komentarza: Spór miliony dla szpitala. Starostwo i dyrektor SP ZOZ przedstawiają odmienne wersje wydarzeń Autor komentarza: śmichu Treść komentarza: Na pewno będziesz pierwszym który dostanie pozłacaną kaczkę taką z oddziału wewnętrznego czyli wyróżnienie godne intelektu. Może nawet pozłacany basen bo w nim byłoby dobre miejsce na te wywnętrzenia Data dodania komentarza: 21.06.2026, 22:12 Źródło komentarza: Siedem Złotych Gawronów wręczonych podczas gali Dni Garwolina. „Prawdziwą wartość miasta tworzą ludzie” Autor komentarza: śmichu Treść komentarza: Na pewno posłuchają tej oracji :))) Data dodania komentarza: 21.06.2026, 22:07 Źródło komentarza: Siedem Złotych Gawronów wręczonych podczas gali Dni Garwolina. „Prawdziwą wartość miasta tworzą ludzie”
Reklama
Reklama