poniedziałek, 22 czerwca 2026 07:28
Reklama
Reklama

Zgarnęli całą pulę

Po serii zwycięstw w tie-breaku przyszedł czas na zdobycie trzech punktów. Zawodnicy SPS 4CV pokonali w Kołbieli miejscowe Refresko 3:1 (22, 21, -24, 23) w 8. kolejce III ligi. Spotkanie rozgrywane w niedzielę wieczorem mogło się nie odbyć. Oświetlenie hali w Kołbieli było niekompletne. Sędziowie zastanawiali się nad niedopuszczeniem do gry. Ostatecznie obie drużyny wyszły na parkiet.

 

W dwóch pierwszych setach goście z Garwolina mieli pod kontrolą wydarzenia na boisku. - W trzeciej partii nastąpiło pewne rozluźnienie w naszych szeregach. Gra się wyrównała ? komentuje Edmund Kopyść, trener 4CV. W końcówce arbitrzy meczu popełnili dwa błędy na korzyść gospodarzy. Najpierw dopatrzyli się antenki w ataku SPS, a później nie zauważyli bloku przy uderzeniu zawodnika znad Wilgi.

- W czwartym secie rywale zaczęli mocno serwować. Przyjęcie utrudniało nam dodatkowo słabe oświetlenie. Wyciągnęliśmy wynik z 2:6 na 14:11. Emocji nie brakowało w końcówce. Przy stanie 20:20 wziąłem czas i nakazałem granie środkiem ? uzupełnia relację szkoleniowiec. Zdaniem Edmunda Kopyścia, mimo wygranej, było to jeden z najsłabszych meczów drużyny 4CV w tym sezonie.

Refresko Kołbiel - SPS 4CV Garwolin 1:3 (-22, -21, 24, -23)

4CV: Kisiel, Grabowski, Ozimek, K. Zawisza, Baran, A. Zawisza, Saganek (libero) ? Trzmielewski, Kurek, Bieńko.

{loadposition tabela2}


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

edmund 06.12.2011 06:51
Bolek na boisko!!!

Reklama
Reklama
KOMENTUJECIE
Autor komentarza: Obserwator Treść komentarza: Jak zwykle za tłum w korowodzie robiły szkoły tj. dzieci, młodzież i nauczyciele. Obecność niby nie obowiązkowa, jak to na 1 maja w latach 70 i 80 - tych. Największy stres mieli dyrektorzy, którzy do końca nie wiedzieli czy ich podopieczni i podwładni przyjdą. I tak co roku! Data dodania komentarza: 22.06.2026, 04:44 Źródło komentarza: Barwny korowód na rozpoczęcie niedzielnego świętowania Autor komentarza: Adonis Treść komentarza: Niech dyr szpitala ponownie zrobi konferencję z Czarnkiem przed szpitalem mówiąc o 20 mln długu szpitala. Sam zarabiając bańkę z tego bankruta. I to jest tupet. Ludzie czy Wy macie klapki na oczach? Data dodania komentarza: 21.06.2026, 22:27 Źródło komentarza: Spór miliony dla szpitala. Starostwo i dyrektor SP ZOZ przedstawiają odmienne wersje wydarzeń Autor komentarza: śmichu Treść komentarza: Na pewno będziesz pierwszym który dostanie pozłacaną kaczkę taką z oddziału wewnętrznego czyli wyróżnienie godne intelektu. Może nawet pozłacany basen bo w nim byłoby dobre miejsce na te wywnętrzenia Data dodania komentarza: 21.06.2026, 22:12 Źródło komentarza: Siedem Złotych Gawronów wręczonych podczas gali Dni Garwolina. „Prawdziwą wartość miasta tworzą ludzie” Autor komentarza: śmichu Treść komentarza: Na pewno posłuchają tej oracji :))) Data dodania komentarza: 21.06.2026, 22:07 Źródło komentarza: Siedem Złotych Gawronów wręczonych podczas gali Dni Garwolina. „Prawdziwą wartość miasta tworzą ludzie”
Reklama
Reklama