Zgodnie z sierpniowymi zapowiedziami, placówka rozważała montaż bankomatu. Tak też się stało. Miejmy nadzieję, że tym razem urządzenia nikt nie uszkodzi.
red.
fot. czytelnik Andrzej
Zgodnie z sierpniowymi zapowiedziami, placówka rozważała montaż bankomatu. Tak też się stało. Miejmy nadzieję, że tym razem urządzenia nikt nie uszkodzi.
red.
fot. czytelnik Andrzej

Dzięki reklamom możemy tworzyć wartościowe treści.

Napisz komentarz
Komentarze