poniedziałek, 22 czerwca 2026 07:24
Reklama
Reklama

Młodzi piłkarze po pierwszym dniu zmagań

Już przed południem rozegrano pierwsze mecze, ale oficjalne otwarcie IX Ogólnopolskiego Halowego Turnieju Piłki Nożnej Trampkarzy im. Jana Piesiewicza odbyło się o godzinie 14.00. Z udziałem władz parlamentarnych, samorządowych i najbliższej rodziny patrona turnieju. Oficjalnie turniej otworzyli wspólnie burmistrz Garwolina Tadeusz Mikulski, starosta garwoliński Marek Chciałowski oraz wnuczek Jana Piesiewicza - Jan Kotlarski, który wykonał także pierwsze, honorowe podanie piłki w meczu pomiędzy Wilgą Garwolin a Top 54 Biała Podlaska.

Wśród gości pojawili się także: poseł Grzegorz Woźniak, prezes klubu Wilga Garwolin Waldemar Mrugała, dyrektor banku Pekao SA w Garwolinie Alicja Czarnecka, dyrektor Centrum Sportu i Kultury Jarosław Kargol, żona patrona turnieju Iwona Piesiewicz oraz córka Grażyna Kotlarska.

Wszyscy podkreślali jak ważną osobą dla Garwolina był Jan Piesiewicz. - Miałem tę przyjemność pracować wspólnie z Janem Piesiewiczem i ta hala to jest także wynik jego ciężkiej pracy. Tym turniejem chcemy uczcić jego pamięć - mówił burmistrz Tadeusz Mikulski. - Bardzo dziękuję organizatorom za ten turniej, bo to jest żywy pomnik Jana Piesiewicza i mam nadzieję, że będzie on już trwał i inni będą brali z tego przykład, bo to służy upamiętnieniu dzieł zasłużonych ludzi - dodał starosta Marek Chciałowski.

W turnieju bierze udział 8 drużyn z różnych zakątków Polski ? Wilga Garwolin, Hutnik Kraków, Pogoń Siedlce, Top 54 Biała Podlaska, Bałtyk Gdynia, GKS Bogdanka S.A., Korona Kielce i Wossm Kraków. Młodzi piłkarze już w pierwszych meczach pokazali, że będą walczyć o zwycięstwo do ostatnich sił. - Cieszę się, że jest ten turniej i że przyjechaliście do naszego powiatu. Życzę wam zdrowej rywalizacji i niech wygra najlepszy - przekonywał młodych sportowców poseł Grzegorz Woźniak.

Wilga Garwolin rozegrała dzisiaj dwa mecze. Pierwszy z Hutnikiem Kraków niestety przegraliśmy 0:4, drugi - z Top 54 Biała Podlaska zremisowaliśmy 3:3. Jutro piłkarskie zmagania rozpoczną się już o godzinie 8.00. Mecz o trzecie miejsce zostanie rozegrany około godziny 14.00, finał - 14.40, a uroczyste wręczenie nagród i zakończenie turnieju o 15.20.

jd


Młodzi piłkarze po pierwszym dniu zmagań

Młodzi piłkarze po pierwszym dniu zmagań

Młodzi piłkarze po pierwszym dniu zmagań

Młodzi piłkarze po pierwszym dniu zmagań

Młodzi piłkarze po pierwszym dniu zmagań

Młodzi piłkarze po pierwszym dniu zmagań

Młodzi piłkarze po pierwszym dniu zmagań

Młodzi piłkarze po pierwszym dniu zmagań

Młodzi piłkarze po pierwszym dniu zmagań

Młodzi piłkarze po pierwszym dniu zmagań

Młodzi piłkarze po pierwszym dniu zmagań

Młodzi piłkarze po pierwszym dniu zmagań

Młodzi piłkarze po pierwszym dniu zmagań

Młodzi piłkarze po pierwszym dniu zmagań

Młodzi piłkarze po pierwszym dniu zmagań

Młodzi piłkarze po pierwszym dniu zmagań

Młodzi piłkarze po pierwszym dniu zmagań

Młodzi piłkarze po pierwszym dniu zmagań

Młodzi piłkarze po pierwszym dniu zmagań

Młodzi piłkarze po pierwszym dniu zmagań


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
KOMENTUJECIE
Autor komentarza: Obserwator Treść komentarza: Jak zwykle za tłum w korowodzie robiły szkoły tj. dzieci, młodzież i nauczyciele. Obecność niby nie obowiązkowa, jak to na 1 maja w latach 70 i 80 - tych. Największy stres mieli dyrektorzy, którzy do końca nie wiedzieli czy ich podopieczni i podwładni przyjdą. I tak co roku! Data dodania komentarza: 22.06.2026, 04:44 Źródło komentarza: Barwny korowód na rozpoczęcie niedzielnego świętowania Autor komentarza: Adonis Treść komentarza: Niech dyr szpitala ponownie zrobi konferencję z Czarnkiem przed szpitalem mówiąc o 20 mln długu szpitala. Sam zarabiając bańkę z tego bankruta. I to jest tupet. Ludzie czy Wy macie klapki na oczach? Data dodania komentarza: 21.06.2026, 22:27 Źródło komentarza: Spór miliony dla szpitala. Starostwo i dyrektor SP ZOZ przedstawiają odmienne wersje wydarzeń Autor komentarza: śmichu Treść komentarza: Na pewno będziesz pierwszym który dostanie pozłacaną kaczkę taką z oddziału wewnętrznego czyli wyróżnienie godne intelektu. Może nawet pozłacany basen bo w nim byłoby dobre miejsce na te wywnętrzenia Data dodania komentarza: 21.06.2026, 22:12 Źródło komentarza: Siedem Złotych Gawronów wręczonych podczas gali Dni Garwolina. „Prawdziwą wartość miasta tworzą ludzie” Autor komentarza: śmichu Treść komentarza: Na pewno posłuchają tej oracji :))) Data dodania komentarza: 21.06.2026, 22:07 Źródło komentarza: Siedem Złotych Gawronów wręczonych podczas gali Dni Garwolina. „Prawdziwą wartość miasta tworzą ludzie”
Reklama
Reklama