Reklama
Reklama

Prezydent Duda w Garwolinie

Prezydent kraju Andrzej Duda w środę przyjedzie do Garwolina. Otwarte spotkanie z mieszkańcami odbędzie się w Ekonomiku. O wizycie głowy państwa poinformował za pośrednictwem facebooka poseł Grzegorz Woźniak. ?W imieniu Komitetu Wyborczego #Duda 2020 wspólnie z władzami starostwa Mirosław Walicki - Starosta Powiatu Garwolińskiego Iwona Kurowska Wicestarosta Powiatu Garwolińskiego zapraszamy na otwarte spotkanie z Prezydentem Andrzejem Dudą w środę 26 lutego o godz. 15.30 w sali Zespołu Szkół nr 1 Ekonomik w Garwolinie przy ul. Kościuszki 53? ? napisał parlamentarzysta.

Po raz ostatni z oficjalną wizytą prezydent Duda przebywał w powiecie garwolińskim we wrześniu 2017 roku podczas rozpoczęcia roku szkolnego w Wilkowyi (gm. Garwolin).

łk

fot. prezydent.pl


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Renia 26.02.2020 21:46
Czy Szanowny Pan oby aby nie świę tuszy awansem? Fakt że ujrzeć Piękną Iwonę bez ubioru, jak ją Pan bóg stworzył, to rarytas i obym mogła tego cudu, chuć by z morfiną dożylnie, dożyć. Ale takie łaski to nie z kościelnych sfer. Chyba, że po rodzinie z PZPR?

Brzozowski 25.02.2020 20:53
Jędrek nawet nie wie, że i tak gwoździem programu będzie kreacja Iwony. Będzie się prężył, mądrzył, demonstrował słynny długopis, a i tak wszystkie obiektywy tylko na nią. Chodzą słuchy, że kreacja leciała z Mediolanu, ale koronawirus i różne takie, no i przesyłka wstrzymana ze względów bezpieczeństwa. Jednak szczęśliwie z pomocą przyszedł lokalny biznes i kreacja będzie z jednego z butików w szczękach na Zieleniaku. Jedno jest pewne, będzie oczojedna.

Poza szkołą 25.02.2020 17:25
Chcemy aby lekcje religii były poza szkołą!!!

Sigismund Dijsktra 25.02.2020 10:12
Widzę, że wpisy opanowała internetowa lotna brygada KOD nie mająca nic wspólnego z Garwolinem.

Pankracy 24.02.2020 17:14
Szkoła przechodzi głęboką transformację. Przez długie lata - prawie 30 lat, na czele z wodzem Klemensem P. (TW) wspierała system totalitarny, zawsze ramię w ramię z przewodnią siłą narodu - ukochaną partią (dzisiaj już nieboszczką). Ale historia lubi się powtarzać. Teraz w szkole zmiany. Dzisiaj w szkole nowa siła, nowa elyta, nowa propartyjna dyrekcja. Wcześniej w szkole gościł Wojciech Jaruzelski, Florian Sawicki i wielu innych zacnych aktywistów partyjnych, było też kilku członków PRON-u i WRON-u. W środę w murach szkoły pojawi się kandydat na prezydenta RP. Mam pytanie: Czy młodzież też będzie skandować hasła "Młodzież z partią". To zawsze na czasie.

bedok 24.02.2020 10:06
Koniecznie trzeba mu pokazać sadzawkę z pompami bo to wielka duma naszego miasta jak wieża eifla dla paryżan czy wawel dla krakusów.

ela 24.02.2020 09:10
Tak jak w ostatnich wyborach nie głosowaliśmy na PiS :lol:

Wyborca 24.02.2020 07:02
Przyjeżdża prezydent czy kandydat na prezydenta? Ile razy w Garwolinie był prezydent, a ile razy w Garwolinie był/będzie kandydat na prezydenta?

Łysy 23.02.2020 20:45
Nie zapomnij zaprosić na ta uroczystość Ptacha.

Podziękuj w wyborach 23.02.2020 20:41
Suweren dziękuje za podwyżki wszystkiego. Jesteśmy dumni z Dudy. Nie musimy pracować bo kasę dają za darmo dla bezrobotnych. Nareszcie mamy czas się rozmnażać. Oglądamy TVP i modlimy się żeby nie chorować bo wiemy że na onkologię rząd nie ma pieniędzy.

Grażyna 23.02.2020 18:37
Czekamy z niecierpliwością. Dużo zdrowia życzymy Panie Andrzeju.

bedok 23.02.2020 16:19
Ale trzeba być bardzo czujnym i rozglądać się dookoła bo zapewne przyjadą mąciciele tak jak do Pucka i będą robić awantury i udawać garwolaków. Dlatego trzeba zabrać ze sobą smartfony i nagrywać wszystkie podejrzane mordy żeby później wstydu na całą Polskę nie było że to my przeklinaliśmy prezydenta.

prezydent 23.02.2020 13:55
A PO ..UJ on TU NAM POTRZEBNY

Gitara 23.02.2020 13:47
banda z KOD nie ma wstępu do ekonomika jak beda próbowali zakłócić spotkanie to na kopach wyjada. tak trzymac.

nie chce Dudy 23.02.2020 11:16
Nie chcemy Dudy w Garwolinie bo i tak nie będziemy głosować na PIS.

Reklama
Reklama
KOMENTUJECIE
Autor komentarza: Do Konia Treść komentarza: Koniu, nie przynudzaj. Rusz się ze swojej bedockiej stajni. A na początek dla zmiany mentalnej klimatu proponuję A.Ch. i "Dziesięciu Murzynków"...Spokojnie, nie musisz gasić peta. Tytuł później zmieniono na bardziej poprawny politycznie. 😉 Data dodania komentarza: 23.06.2026, 06:15 Źródło komentarza: Sezon pełen emocji zakończony spadkiem. Statystyki Wilgi Garwolin Autor komentarza: Do WG Treść komentarza: WG powinna zmienić tytuł na "Wirtualny Gawron", skoro komentujący wszystkim robią na głowę. Data dodania komentarza: 23.06.2026, 06:07 Źródło komentarza: Pobiegli w upale ulicami Garwolina Autor komentarza: tv Treść komentarza: "etat dla brata,tytul zasłużonego dla męża/ oraz rodzin od PiS / córka posła, Antolakowej i te obsady spadów" A to gdzie oni są zatrudnieni? Data dodania komentarza: 22.06.2026, 23:23 Źródło komentarza: Spór miliony dla szpitala. Starostwo i dyrektor SP ZOZ przedstawiają odmienne wersje wydarzeń Autor komentarza: Adonis Treść komentarza: Poszło dziś w Polskę jaki w Garwolinie dobrobyt. Pomimo moich różnic z Panią Starostą, zgadzam się z Nią w zupełności. To jest ewidentnie palenie Janka czyt. Konfabuluj, kręć. W tym dyr. Jest mistrz. Gratulacje! Lecimy do pierwszej ławki w kościele, niech widzą. Lekarz, katolik, dyrektor. Jak tak, to mam wszystko wybaczone. Otóż nie, dziękujmy temu gówniarzowi z platformy że wychodzą takie kwiatki w końcu. Gdzie jest sufit tych plac? Przecież to studnia bez dna. Krzyczą, przejdziemy do prywaty! Tak, już te widzę tłumy w mediciwerach, luxmedach. Takiego eldorado jak w państwowej służbie zdrowia nigdzie nie będziecie mieć. Data dodania komentarza: 22.06.2026, 22:59 Źródło komentarza: Spór miliony dla szpitala. Starostwo i dyrektor SP ZOZ przedstawiają odmienne wersje wydarzeń
Reklama
Reklama