poniedziałek, 22 czerwca 2026 06:49
Reklama
Reklama

Punkt GTS z MOS

Podobnie jak na początku sezonu drużyna GTS Peiying Wilga Garwolin przegrała po pięciu setach z MOS Wola Warszawa 2:3 (20, -20, 17, -22, -12). Kolejny ligowy mecz II-ligowca czeka dopiero w połowie stycznia. Sobotni mecz dobrze rozpoczęli gospodarze. ? Bardzo dobrze zagrywaliśmy. Rywalem nie radzili sobie z naszymi serwisami, a ponadto ich atakujący nie mógł się wstrzelić w boisko ? relacjonuje Jakub Sokołowski, trener Wilgi.

 

Ponownie dobrą grę miejscowi zaprezentowali w trzeciej partii. Niestety drugi i czwarty set nie był udany dla Wilgi. Decydująca o losach meczu była sytuacja z końcówki czwartego seta. W spornej sytuacji na siatce sędzia przyznał punkt gościom. Uczestniczący w akcji Cezary Żyłkowski zbyt nerwowo zareagował na decyzję arbitra, za co otrzymał żółtą kartkę. Z dwupunktowej przewagi zrobił się remis.

W końcówce nasze dwa błędy w przyjęciu zaważyły o porażce [Jakub Sokołowski]

O końcowym zwycięstwie decydował tie-break. ? Raz my prowadziliśmy, później goście. W końcówce nasze dwa błędy w przyjęciu zaważyły o porażce ? uzupełnia szkoleniowiec.

14. kolejka II ligi zostanie rozegrana dopiero 14 stycznia. W planach GTS znajdzie się prawdopodobnie miejsce na rozegranie sparingu.

GTS Peiying Wilga Garwolin ? MOS Wola Warszawa 2:3 (20, -20, 17, -22, 12)

GTS: Żyłkowski, Żuber, Szyćko, Grzelecki, Rosłaniec, Hajbowicz, Sitarek (libero) ? Kruk, Wilki.

łk

{loadposition tabela}


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
KOMENTUJECIE
Autor komentarza: Obserwator Treść komentarza: Jak zwykle za tłum w korowodzie robiły szkoły tj. dzieci, młodzież i nauczyciele. Obecność niby nie obowiązkowa, jak to na 1 maja w latach 70 i 80 - tych. Największy stres mieli dyrektorzy, którzy do końca nie wiedzieli czy ich podopieczni i podwładni przyjdą. I tak co roku! Data dodania komentarza: 22.06.2026, 04:44 Źródło komentarza: Barwny korowód na rozpoczęcie niedzielnego świętowania Autor komentarza: Adonis Treść komentarza: Niech dyr szpitala ponownie zrobi konferencję z Czarnkiem przed szpitalem mówiąc o 20 mln długu szpitala. Sam zarabiając bańkę z tego bankruta. I to jest tupet. Ludzie czy Wy macie klapki na oczach? Data dodania komentarza: 21.06.2026, 22:27 Źródło komentarza: Spór miliony dla szpitala. Starostwo i dyrektor SP ZOZ przedstawiają odmienne wersje wydarzeń Autor komentarza: śmichu Treść komentarza: Na pewno będziesz pierwszym który dostanie pozłacaną kaczkę taką z oddziału wewnętrznego czyli wyróżnienie godne intelektu. Może nawet pozłacany basen bo w nim byłoby dobre miejsce na te wywnętrzenia Data dodania komentarza: 21.06.2026, 22:12 Źródło komentarza: Siedem Złotych Gawronów wręczonych podczas gali Dni Garwolina. „Prawdziwą wartość miasta tworzą ludzie” Autor komentarza: śmichu Treść komentarza: Na pewno posłuchają tej oracji :))) Data dodania komentarza: 21.06.2026, 22:07 Źródło komentarza: Siedem Złotych Gawronów wręczonych podczas gali Dni Garwolina. „Prawdziwą wartość miasta tworzą ludzie”
Reklama
Reklama