Reklama
Reklama

Łaskarzew: Breja z oczyszczalni prosto do rzeki [wideo]

Cuchnąca breja ścieków prosto z oczyszczalni ścieków wpada do Promnika. O niepokojącej sytuacji poinformowali nas czytelnicy z Łaskarzewa i okolic. ? Paradoksalnie to efekt naprawy usterki ? odpowiada burmistrz miasta Anna Laskowska. Od kilku dni do naszej redakcji docierają sygnały o ciemnym, śmierdzącym osadzie, który prosto z odpływu oczyszczalni ścieków w Łaskarzewie wylewa się do rzeki Promnik. ?Szkoda, że nie da się przesłać zapachu? ? piszą zaniepokojeni mieszkańcy nie tylko Łaskarzewa, ale i okolic.

Na filmiku od czytelnika Jarosława widzimy jak do rzeki spływają ogromne ilości zanieczyszczeń. Co na to władze Łaskarzewa? ? Od kilku dni znamy sprawę. Paradoksalnie jest to efekt naprawy usterki na oczyszczalni. W ostatnich tygodniach proces oczyszczania ścieków nie był wystarczająco dobry, ponieważ w serwisie były specjalistyczne dmuchawy. Po zamontowaniu naprawionych urządzeń, z dna zbiornika został wypłukany osad, który niestety wpadł do rzeki ? wyjaśnia burmistrz Łaskarzewa Anna Laskowska.

Jak dodaje, urząd miasta monitoruje na bieżąco sytuację. ? Z każdym dniem tego osadu jest coraz mniej. Przypomnę, że od początku tego roku, miasto przejęło od dzierżawcy sieć wodno-kanalizacyjną oraz oczyszczalnię. Niestety infrastruktura nie jest w dobrym stanie ? zaznacza burmistrz.

Łukasz Korycki

fot./wid. czytelnik Jarosław

{avsplayer videoid=166}


Łaskarzew: Breja  z oczyszczalni prosto do rzeki [wideo]

Łaskarzew: Breja z oczyszczalni prosto do rzeki [wideo]

Łaskarzew: Breja  z oczyszczalni prosto do rzeki [wideo]

Łaskarzew: Breja z oczyszczalni prosto do rzeki [wideo]

Łaskarzew: Breja  z oczyszczalni prosto do rzeki [wideo]

Łaskarzew: Breja z oczyszczalni prosto do rzeki [wideo]

Łaskarzew: Breja  z oczyszczalni prosto do rzeki [wideo]

Łaskarzew: Breja z oczyszczalni prosto do rzeki [wideo]

Łaskarzew: Breja  z oczyszczalni prosto do rzeki [wideo]

Łaskarzew: Breja z oczyszczalni prosto do rzeki [wideo]


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
KOMENTUJECIE
Autor komentarza: Zniesmaczony Treść komentarza: Kolejny wlodarz samorządów gminnych z jednogłośnie udzielonym absolutorium. BRAWO. A w tle już niedługo sesja na której gasnąca gwiazda w powiecie nie będzie mogła mówić o takim wyniku. I to powiedzmy szczerze tylko z własnej ignorancji i arogancji Sesja pokaże zakłamanie tej już nie tylko kontrowersyjnej kobiety. A to że nie ma nic sensownego do powiedzenia to juz wiemy. Tak więc chwilą wstydu nie tylko dla Kurowskiej ale i jej poplecznikow . Czekamy do piątku. Data dodania komentarza: 23.06.2026, 08:57 Źródło komentarza: Jednogłośne absolutorium i wotum zaufania dla wójt Borowia Autor komentarza: toldi Treść komentarza: Dlaczego maślarze, skąd taka nazwa? Data dodania komentarza: 23.06.2026, 07:43 Źródło komentarza: Spór miliony dla szpitala. Starostwo i dyrektor SP ZOZ przedstawiają odmienne wersje wydarzeń Autor komentarza: Do Gościa Treść komentarza: Jak czytam dzisiaj te komentarze to przychodzi mi na myśl film który leci obecnie w kinach Kobieta na skraju załamania nerwowego Data dodania komentarza: 23.06.2026, 07:30 Źródło komentarza: Spór miliony dla szpitala. Starostwo i dyrektor SP ZOZ przedstawiają odmienne wersje wydarzeń Autor komentarza: Do Konia Treść komentarza: Koniu, nie przynudzaj. Rusz się ze swojej bedockiej stajni. A na początek dla zmiany mentalnej klimatu proponuję A.Ch. i "Dziesięciu Murzynków"...Spokojnie, nie musisz gasić peta. Tytuł później zmieniono na bardziej poprawny politycznie. 😉 Data dodania komentarza: 23.06.2026, 06:15 Źródło komentarza: Sezon pełen emocji zakończony spadkiem. Statystyki Wilgi Garwolin
Reklama
Reklama