Reklama
Reklama

Łoś spaceruje po mieście. Uciekł policji i straży

Od kilku dni w okolicach trasy S17 biega łoś. Zwierzę zadomowiło się chyba w Garwolinie, bo spaceruje nawet ulicami miasta nad Wilgą. Zdjęcie dzikiego zwierzęcia otrzymaliśmy od Patrycji. Widać na nim łosia, który spaceruje przy wiadukcie S17 przy ul. Stacyjna. Wczoraj wieczorem, prawdopodobnie tego samego zwierzaka, do mniej miejskiego środowiska próbowali zagonić policjanci i strażacy. Wszystko po to, aby parzystokopytny nie wtargnął na trasę szybkiego ruchu.

Próby okazały się nieskuteczne. Łoś, którego planowano skierować na wiadukt przy ul. Żołnierzy II Armii Wojska Polskiego, uciekł i zniknął z oczu funkcjonariuszy. Zdjęcie od Patrycji zostało wykonane dzisiaj rano, więc bardzo prawdopodobne, że cały czas chodzi o tego samego łosia.

łk

fot. Patrycja


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

KED 22.04.2020 05:08
Komentarz nie został opublikowany. Treść niezgodna z regulaminem. Redakcja.

Wojtek63 21.04.2020 14:12
https://www.wirtualnygarwolin.pl/aktualnoci/63-aktualnoci/3399-sowa-postawila-na-nogi-straz-miejska Dawno temu w Garwolinie (chyba siedem lat już minie) Była taka też historia, że te służby PO-PiS-owe Wzięły się za mądrą sowę. Sowa mądra (jak to sowa) pokazała gdzie parkować I jeżowi i dzikowi oraz oraz małej polnej myszy Powiedziała dość wyraźnie : parkuj tam gdzie nikt nie słyszy. Łosia wtedy tam nie było Bo potrzeby też nie było Teraz sprawa ma się inacz Tu Pinokio, a tam Shrek , Trochę dalej też Długopis , a za nimi? kłamstwa PO- PiS. Myśli więc nasz biedny łosio : Ktoś chce władzę tutaj posiąść Mając wszystko to na wzglądzie Zaparkuję na ,,Przeglądzie??. Noc jest ciemna nikt nie widzi Mało ludzi, a ten kurczak bardzo chudy coś ostatnio wyjść się wstydzi.No i waleń (gruba ryba) śpi już mocno śniąc beztrosko, o tym, jak to fotel taki mieć pod tyłkiem to jest bosko. A tu nagle ?skąd te fotki, skąd opisy i skąd flesze, Chyba długo tym postojem ja się wcale nie nacieszę. Tu czerwone wozy straży i policja (jak się zdarzy) Zaraz zgubię całą trupę i pokaże im swą d?.pę. Ta historia rzecz już miała i już teraz mówi o tym, cała garwolińska gmina, Jak ten jeden wielki łoś zgubił łosiów z Garwolina.

Reklama
Reklama
KOMENTUJECIE
Autor komentarza: Zniesmaczony Treść komentarza: Kolejny wlodarz samorządów gminnych z jednogłośnie udzielonym absolutorium. BRAWO. A w tle już niedługo sesja na której gasnąca gwiazda w powiecie nie będzie mogła mówić o takim wyniku. I to powiedzmy szczerze tylko z własnej ignorancji i arogancji Sesja pokaże zakłamanie tej już nie tylko kontrowersyjnej kobiety. A to że nie ma nic sensownego do powiedzenia to juz wiemy. Tak więc chwilą wstydu nie tylko dla Kurowskiej ale i jej poplecznikow . Czekamy do piątku. Data dodania komentarza: 23.06.2026, 08:57 Źródło komentarza: Jednogłośne absolutorium i wotum zaufania dla wójt Borowia Autor komentarza: toldi Treść komentarza: Dlaczego maślarze, skąd taka nazwa? Data dodania komentarza: 23.06.2026, 07:43 Źródło komentarza: Spór miliony dla szpitala. Starostwo i dyrektor SP ZOZ przedstawiają odmienne wersje wydarzeń Autor komentarza: Do Gościa Treść komentarza: Jak czytam dzisiaj te komentarze to przychodzi mi na myśl film który leci obecnie w kinach Kobieta na skraju załamania nerwowego Data dodania komentarza: 23.06.2026, 07:30 Źródło komentarza: Spór miliony dla szpitala. Starostwo i dyrektor SP ZOZ przedstawiają odmienne wersje wydarzeń Autor komentarza: Do Konia Treść komentarza: Koniu, nie przynudzaj. Rusz się ze swojej bedockiej stajni. A na początek dla zmiany mentalnej klimatu proponuję A.Ch. i "Dziesięciu Murzynków"...Spokojnie, nie musisz gasić peta. Tytuł później zmieniono na bardziej poprawny politycznie. 😉 Data dodania komentarza: 23.06.2026, 06:15 Źródło komentarza: Sezon pełen emocji zakończony spadkiem. Statystyki Wilgi Garwolin
Reklama
Reklama