Reklama
Reklama

Żele antybakteryjne dla garwolińskich policjantów

Na ręce I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Garwolinie podkom. Dariusza Rogali przekazano żele antybakteryjne dla policjantów, którzy obok medyków znajdują się na pierwszej linii w walce z koronawirusem. ?Cieszy nas fakt, że coraz więcej osób docenia pracę służb mundurowych, którzy każdego dnia prowadzą działania skierowane na zahamowanie rozprzestrzeniania się koronawirusa, m.in. poprzez kontrole osób każdej doby poddanych kwarantannie domowej. Policjanci za swoją pracę otrzymują podziękowania. Mieszkańcy wskazują na ich życzliwość i pomoc w tym trudnym dla nich czasie. Dla wielu to jedyna okazja, aby porozmawiać choć przez chwilę z inną osobą?- czytamy w komunikacie policji. 

Profesjonalne żele trafiły już do policjantów, którzy kontrolują osoby poddane kwarantannie domowej lub prowadzą interwencję. To ważne, że wśród wszystkich jest wysoka świadomość na temat codziennych kontaktów.

Przekazane środki są dodatkowym i cennym wsparciem dla policjantów. Zaangażowanie ze strony Starostwa Powiatowego w Garwolin i firmy Tatra Spring Polska jest również dowodem uznania dla trudu służby policjantów, zwłaszcza teraz w czasie zagrożenia.

KPP Garwolin, opr. red.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

emeryt milicjant 22.04.2020 08:46
Młodzi chyba już nie szaleją z wypisywaniem mandatów za byle co bo zamiast nagrody której pewnie się spodziewali za swoja nadgorliwość spotkali się z ogromną krytyką mediów i społeczeństwa. W sądzie też pewnie wiele spraw zostanie przegranych a za to awansu nie będzie. Może też zrozumieli że im mniej kontaktu z ludźmi tym lepiej dla ich własnego zdrowia bo na zarazę odporni nie są.

Huta-Czarna Droga 21.04.2020 15:46
Jadący policjant pojazdem oznakowanym z pasażerem swoim zawodowym partnerem w mundurach jeżdżą bez maseczek. Pytanie moje jest następujące: kto może takim ignorantom nałożyć mandat? Nawet posiadając zdjęcia czy nagranie na smartfonie mało kto dostarczy na komendę miejscową czy wojewódzką bo z góry wiemy, że będzie zemsta ze strony policji. Takie jest właśnie zdanie opinii publicznej o policjantach. Policja to tylko działanie w jedną stronę - ukarać obywatela...:-(

Reklama
Reklama
KOMENTUJECIE
Autor komentarza: Zniesmaczony Treść komentarza: Kolejny wlodarz samorządów gminnych z jednogłośnie udzielonym absolutorium. BRAWO. A w tle już niedługo sesja na której gasnąca gwiazda w powiecie nie będzie mogła mówić o takim wyniku. I to powiedzmy szczerze tylko z własnej ignorancji i arogancji Sesja pokaże zakłamanie tej już nie tylko kontrowersyjnej kobiety. A to że nie ma nic sensownego do powiedzenia to juz wiemy. Tak więc chwilą wstydu nie tylko dla Kurowskiej ale i jej poplecznikow . Czekamy do piątku. Data dodania komentarza: 23.06.2026, 08:57 Źródło komentarza: Jednogłośne absolutorium i wotum zaufania dla wójt Borowia Autor komentarza: toldi Treść komentarza: Dlaczego maślarze, skąd taka nazwa? Data dodania komentarza: 23.06.2026, 07:43 Źródło komentarza: Spór miliony dla szpitala. Starostwo i dyrektor SP ZOZ przedstawiają odmienne wersje wydarzeń Autor komentarza: Do Gościa Treść komentarza: Jak czytam dzisiaj te komentarze to przychodzi mi na myśl film który leci obecnie w kinach Kobieta na skraju załamania nerwowego Data dodania komentarza: 23.06.2026, 07:30 Źródło komentarza: Spór miliony dla szpitala. Starostwo i dyrektor SP ZOZ przedstawiają odmienne wersje wydarzeń Autor komentarza: Do Konia Treść komentarza: Koniu, nie przynudzaj. Rusz się ze swojej bedockiej stajni. A na początek dla zmiany mentalnej klimatu proponuję A.Ch. i "Dziesięciu Murzynków"...Spokojnie, nie musisz gasić peta. Tytuł później zmieniono na bardziej poprawny politycznie. 😉 Data dodania komentarza: 23.06.2026, 06:15 Źródło komentarza: Sezon pełen emocji zakończony spadkiem. Statystyki Wilgi Garwolin
Reklama
Reklama