poniedziałek, 22 czerwca 2026 06:53
Reklama
Reklama

Grand Prix LZS dla Victorii

Drużyna Victorii Rębków wygrała finałowy turniej tegorocznych rozgrywek Grand Prix LZS w futsalu. Na starcie rozgrywek stanęło 14 drużyn, które miały prawo do zagrania w dwóch z trzech turniejów eliminacyjnych. Finał z udziałem sześciu najlepszych zespołów odbył się 18 grudnia w Garwolinie. Po meczach grupowych awans do półfinałów zapewniły sobie drużyny Pioruna Lipówki, Huraganu Starowola,Tornada Woli Rębkowskiej i Victorii Rębków. Niespodzianką było odpadnięcie jednego z faworytów, zwycięzcy poprzedniej edycji GP - Płomienia Górki.

W półfinałach zwycięstwa odniosły drużyny, które w swoich grupach zajęły drugie miejsca. Victoria pewnie pokonała Pioruna 7:3, a Huragan rzutem na taśmę pokonał Tornado 2:1. W meczu o trzecie miejsce podrażniony zespół z Woli Rębkowskiej ogrywa zespół z Lipówek 5:3. W finale spotkały się drużyny, które na hali nie odnosiły wiele sukcesów. Po emocjonującej grze Victoria wygrała 3:1.

Najlepszym bramkarzem Finału Grand Prix LZS 2011 został Radosław Sowa z Huraganu. Tytuł króla strzelców turnieju finałowego przypadł Wojciechowi Majsterkowi z Victorii, zdobywcy siedmiu bramek. Tyle samo goli ustrzelił również Marcin Paśnik z Pioruna Lipówki. W takim przypadku o koronie króla strzelców decydowała wyższa pozycja drużyny w tabeli. Marcin Paśnik został natomiast wybrany najlepszym zawodnikiem turnieju.

Na zakończenie turnieju starosta powiatu Marek Chciałowski i szef Powiatowego Zrzeszenia LZS w Garwolinie Darek Kędziorek wręczyli najlepszym zespołom i zawodnikom pamiątkowe puchary, statuetki i piłki.

opr. łk za glpfutsal.pl

foto glpfutsal.pl


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

maro 20.12.2011 17:50
w turnieju finalowym zagralo 5 a nie 6 druzyn a zdjecie to plagiat

Reklama
Reklama
KOMENTUJECIE
Autor komentarza: Obserwator Treść komentarza: Jak zwykle za tłum w korowodzie robiły szkoły tj. dzieci, młodzież i nauczyciele. Obecność niby nie obowiązkowa, jak to na 1 maja w latach 70 i 80 - tych. Największy stres mieli dyrektorzy, którzy do końca nie wiedzieli czy ich podopieczni i podwładni przyjdą. I tak co roku! Data dodania komentarza: 22.06.2026, 04:44 Źródło komentarza: Barwny korowód na rozpoczęcie niedzielnego świętowania Autor komentarza: Adonis Treść komentarza: Niech dyr szpitala ponownie zrobi konferencję z Czarnkiem przed szpitalem mówiąc o 20 mln długu szpitala. Sam zarabiając bańkę z tego bankruta. I to jest tupet. Ludzie czy Wy macie klapki na oczach? Data dodania komentarza: 21.06.2026, 22:27 Źródło komentarza: Spór miliony dla szpitala. Starostwo i dyrektor SP ZOZ przedstawiają odmienne wersje wydarzeń Autor komentarza: śmichu Treść komentarza: Na pewno będziesz pierwszym który dostanie pozłacaną kaczkę taką z oddziału wewnętrznego czyli wyróżnienie godne intelektu. Może nawet pozłacany basen bo w nim byłoby dobre miejsce na te wywnętrzenia Data dodania komentarza: 21.06.2026, 22:12 Źródło komentarza: Siedem Złotych Gawronów wręczonych podczas gali Dni Garwolina. „Prawdziwą wartość miasta tworzą ludzie” Autor komentarza: śmichu Treść komentarza: Na pewno posłuchają tej oracji :))) Data dodania komentarza: 21.06.2026, 22:07 Źródło komentarza: Siedem Złotych Gawronów wręczonych podczas gali Dni Garwolina. „Prawdziwą wartość miasta tworzą ludzie”
Reklama
Reklama