Reklama
Reklama

Prezydent sadził drzewa pod Maciejowicami

W Światowy Dzień Ziemi, w towarzystwie leśniczego leśnictwa Bączki (gm. Maciejowice), prezydent Andrzej Duda dosadzał drzewa na odnowionym zrębie. W tym tygodniu miała się odbyć akcja #sadziMy, zainicjowana w 2019 r. przez Parę Prezydencką. Milion sadzonek przygotowanych przez Lasy Państwowe miało trafić do wszystkich zainteresowanych. Z powodu pandemii akcja została przełożona. Symbolicznego sadzenia drzewek Andrzej Duda dokonał w lasach leśnictwa Bączki.

- Rozpoczęły się obchody Międzynarodowego Roku Zdrowia Roślin? Lasy to zielone płuca, które przyczyniają się do poprawy naszych warunków życia. Przyczyniają się także do wielkiego celu, jakim jest ochrona klimatu na świecie poprzez pochłanianie dwutlenku węgla i poprzez oczyszczanie powietrza ? mówił Andrzej Duda, inicjując na początku roku obchody Międzynarodowego Roku Zdrowia Roślin w Polsce i zapowiadając tegoroczną akcję #sadziMY.

prezydent.pl, opr. łk

fot. Jakub Szymczuk/KPRP


Prezydent sadził drzewa pod Maciejowicami

Prezydent sadził drzewa pod Maciejowicami

Prezydent sadził drzewa pod Maciejowicami

Prezydent sadził drzewa pod Maciejowicami

Prezydent sadził drzewa pod Maciejowicami

Prezydent sadził drzewa pod Maciejowicami

Prezydent sadził drzewa pod Maciejowicami

Prezydent sadził drzewa pod Maciejowicami

Prezydent sadził drzewa pod Maciejowicami

Prezydent sadził drzewa pod Maciejowicami

Prezydent sadził drzewa pod Maciejowicami

Prezydent sadził drzewa pod Maciejowicami

Prezydent sadził drzewa pod Maciejowicami

Prezydent sadził drzewa pod Maciejowicami

Prezydent sadził drzewa pod Maciejowicami

Prezydent sadził drzewa pod Maciejowicami

Prezydent sadził drzewa pod Maciejowicami

Prezydent sadził drzewa pod Maciejowicami

Prezydent sadził drzewa pod Maciejowicami

Prezydent sadził drzewa pod Maciejowicami


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Stefa 27.04.2020 10:13
...na właściwym miejscu. Wreszcie znalazł robotę dla siebie. Mógłby jeszcze śmiecie zbierać w lesie i w mieście

Figo fago 23.04.2020 20:58
Jakby codziennie sadził, toby już te poletko dawno zasadził!!!

DEK 23.04.2020 05:58
Po prostu nie sadzi a "rżnie głupa" i tyle w temacie.

Reklama
Reklama
KOMENTUJECIE
Autor komentarza: Zniesmaczony Treść komentarza: Kolejny wlodarz samorządów gminnych z jednogłośnie udzielonym absolutorium. BRAWO. A w tle już niedługo sesja na której gasnąca gwiazda w powiecie nie będzie mogła mówić o takim wyniku. I to powiedzmy szczerze tylko z własnej ignorancji i arogancji Sesja pokaże zakłamanie tej już nie tylko kontrowersyjnej kobiety. A to że nie ma nic sensownego do powiedzenia to juz wiemy. Tak więc chwilą wstydu nie tylko dla Kurowskiej ale i jej poplecznikow . Czekamy do piątku. Data dodania komentarza: 23.06.2026, 08:57 Źródło komentarza: Jednogłośne absolutorium i wotum zaufania dla wójt Borowia Autor komentarza: toldi Treść komentarza: Dlaczego maślarze, skąd taka nazwa? Data dodania komentarza: 23.06.2026, 07:43 Źródło komentarza: Spór miliony dla szpitala. Starostwo i dyrektor SP ZOZ przedstawiają odmienne wersje wydarzeń Autor komentarza: Do Gościa Treść komentarza: Jak czytam dzisiaj te komentarze to przychodzi mi na myśl film który leci obecnie w kinach Kobieta na skraju załamania nerwowego Data dodania komentarza: 23.06.2026, 07:30 Źródło komentarza: Spór miliony dla szpitala. Starostwo i dyrektor SP ZOZ przedstawiają odmienne wersje wydarzeń Autor komentarza: Do Konia Treść komentarza: Koniu, nie przynudzaj. Rusz się ze swojej bedockiej stajni. A na początek dla zmiany mentalnej klimatu proponuję A.Ch. i "Dziesięciu Murzynków"...Spokojnie, nie musisz gasić peta. Tytuł później zmieniono na bardziej poprawny politycznie. 😉 Data dodania komentarza: 23.06.2026, 06:15 Źródło komentarza: Sezon pełen emocji zakończony spadkiem. Statystyki Wilgi Garwolin
Reklama
Reklama