Reklama
Reklama

Po służbie namierzył pijanego kierowcę

Funkcjonariusz z Posterunku Policji w Pilawie czasie wolnym od służby namierzył pijanego kierowcę. 28-latek kierował vw mając ponad dwa promile alkoholu w organizmie. O tym, że policjantem się jest przez całą dobę wie każdy, kto decyduje się na wstąpienie w szeregi Policji. Wielokrotnie funkcjonariusze w czasie wolnym od służby podejmują działania wobec osób łamiących prawo.

Tym razem policjant z posterunku w Pilawie w czasie wolnym od służby namierzył i pomógł w zatrzymaniu pijanego kierowcy. - Policjant na sklepowym parkingu zauważył mężczyznę który wsiada do samochodu i odjeżdża osobowym vw, a jego stan wskazuje że jest pod działaniem alkoholu. Funkcjonariusz ruszył za pojazdem, aby udaremnić dalszą jazdę kierowcy, a o całej sytuacji powiadomił policjantów z Pilawy. Mężczyzna na widok radiowozu porzucił pojazd i zaczął uciekać. Po krótkim pościgu został zatrzymany. Okazało się, że 28-latek w swoim organizmie ma ponad dwa promile alkoholu ? relacjonuje asp. szt. Marek Kapusta, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

Mężczyźnie już zostało zatrzymane prawo jazdy. Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi kara do dwóch lat pozbawienia wolności. Szybka i zdecydowana interwencja policjantów pozwoliła na wyeliminowanie nietrzeźwego kierowcy, stwarzającego zagrożenie dla innych uczestników ruchu.

KPP Garwolin

fot. arch.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
KOMENTUJECIE
Autor komentarza: Mieszkaniec Garwolina Treść komentarza: dobry pomysł. maksymalnie miesięcznie 5000 zł plus dyżury po 150 złotych za dni powszednie i 200 za świąteczne. Stawka proporcjonalna do jakości usług. Data dodania komentarza: 23.06.2026, 11:33 Źródło komentarza: Spór miliony dla szpitala. Starostwo i dyrektor SP ZOZ przedstawiają odmienne wersje wydarzeń Autor komentarza: Myćko z Czyszkówka Treść komentarza: Dlaczego piszesz pan W. ? Przecież wszyscy wiedzą, że chodzi o Walickiego, niegdyś to byli przecież koledzy partyjni i jeden drugiemu pomagał. Zapomniał Walicki jak potrzebował wielokrotnie pomocy i wsparcia. To przecież Żochowski podał mu rękę i zatrudnił na stanowisku kierownika w szpitalu. Ten w podzięce podwyższał mu wynagrodzenie i sam Żochowski o tym mówił, że wysokością był zaskoczony. Data dodania komentarza: 23.06.2026, 11:31 Źródło komentarza: Spór miliony dla szpitala. Starostwo i dyrektor SP ZOZ przedstawiają odmienne wersje wydarzeń Autor komentarza: relatywizm moralny Treść komentarza: O jakiej chwili wstydu piszesz? Ona i jej poplecznicy to ludzie bez krzty honoru i zero zasad . Nie wiedzą co to wstyd i przyzwoitość. Data dodania komentarza: 23.06.2026, 11:24 Źródło komentarza: Jednogłośne absolutorium i wotum zaufania dla wójt Borowia Autor komentarza: człowiek Treść komentarza: Ile na to poszło pieniądzy? Upamiętnienie takich postaci winno być w szkołach, w przedszkolach, w domach gdzie todzice, dxiadkowie dzielą się wiedzą, opowieściami historycznymi. A te pieniądze można byłoby dużo pozyteczniej wydać! Z całym szacunkiem dla postaci historycznych takie "reklamy" to marnotrastwo pieniędzy! Data dodania komentarza: 23.06.2026, 10:32 Źródło komentarza: Historyczne postacie na autobusach PKS Garwolin
Reklama
Reklama