Reklama
Reklama

Podejrzenie pożaru na Zamojskiej. Zaczęło się od filmiku

Strażacy sprawdzają informacje o pożarze, do którego miało dojść w bloku przy ul. Zamojskiej. Służby zaalarmowano po tym, jak rzekomy ogień nagrano na telefon komórkowy. Przed godz. 20 kilka zastępów straży pożarnej zostało zadysponowanych do zdarzenia przy ul. Zamojskiej w Garwolinie. Ze zgłoszenia wynikało, że na dachu jednego z bloków pojawił się ogień. Strażacy po przyjechaniu na miejsce nie zauważyli jednak płomieni.

Jeden ze świadków pokazał ratownikom filmik, z którego mogło wynikać, że z komina wydobywa się ogień. Aktualnie strażacy sprawdzają budynek.

Będący na miejscu strażacy przyznają, że gdyby doszło do realnego zagrożenia, dojazd bezpośrednio pod bloki byłby bardzo utrudniony. Wszystko przez kierowców, którzy pozostawili auta w niedozwolonych miejscach.

Aktualizacji, 18 maja, godz. 11.25. - Przed godziną 20 do Stanowiska Kierowania PSP w Garwolinie wpłynęło zgłoszenie, że na dachu budynku mieszkalnego, wielorodzinnego przy ul. Zamojskiej widoczny jest płomień. Przybyły na miejsce dowódca akcji nie stwierdził zewnętrznych oznak pożaru. Strażacy udali się na dach budynku celem jego sprawdzenia. Nie stwierdzono żadnego zagrożenia, a zdarzenie zostało uznane jako alarm fałszywy - informuje st. kpt. Tomasz Biernacki, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Garwolinie.

Łukasz Korycki


Podejrzenie pożaru na Zamojskiej. Zaczęło się od filmiku

Podejrzenie pożaru na Zamojskiej. Zaczęło się od filmiku

Podejrzenie pożaru na Zamojskiej. Zaczęło się od filmiku

Podejrzenie pożaru na Zamojskiej. Zaczęło się od filmiku

Podejrzenie pożaru na Zamojskiej. Zaczęło się od filmiku

Podejrzenie pożaru na Zamojskiej. Zaczęło się od filmiku

Podejrzenie pożaru na Zamojskiej. Zaczęło się od filmiku

Podejrzenie pożaru na Zamojskiej. Zaczęło się od filmiku

Podejrzenie pożaru na Zamojskiej. Zaczęło się od filmiku

Podejrzenie pożaru na Zamojskiej. Zaczęło się od filmiku

Podejrzenie pożaru na Zamojskiej. Zaczęło się od filmiku

Podejrzenie pożaru na Zamojskiej. Zaczęło się od filmiku


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

janusz 17.05.2020 18:23
Gdyby komuś to przeszkadzało to by nie kupował tam mieszkania...

bedok 17.05.2020 06:22
że nie mają gdzie zaparkować. Tak duże bloki nie powinny stać tak blisko siebie tylko być oddalone jeden od drugiego tak żeby było miejsce na parkingi, ulice między blokami, zieleń czy place zabaw dla dzieci. Niestety dzisiaj liczy się tylko zysk deweloperów a nie dobro mieszkańców czy bezpieczeństwo. Za komuny jednak lepiej planowano osiedla.

Mieszkaniec 16.05.2020 20:40
Kupując mieszkanie p. A. Jasinska kazdemu tlumaczyła ze droga dojazdowa do miejsc w garazu podziemnym bedzie w 3 miesiace. Mieszkamy tu juz 2.5 roku ... zawieszenie w Aucie niestety AUDI wymieniamy drugi raz a dojazdu do kupionych miejsc po 10 i 30 tysiecy nie ma ... POZEW ZBIOROWY ?

Reklama
Reklama
KOMENTUJECIE
Autor komentarza: Mieszkaniec Garwolina Treść komentarza: dobry pomysł. maksymalnie miesięcznie 5000 zł plus dyżury po 150 złotych za dni powszednie i 200 za świąteczne. Stawka proporcjonalna do jakości usług. Data dodania komentarza: 23.06.2026, 11:33 Źródło komentarza: Spór miliony dla szpitala. Starostwo i dyrektor SP ZOZ przedstawiają odmienne wersje wydarzeń Autor komentarza: Myćko z Czyszkówka Treść komentarza: Dlaczego piszesz pan W. ? Przecież wszyscy wiedzą, że chodzi o Walickiego, niegdyś to byli przecież koledzy partyjni i jeden drugiemu pomagał. Zapomniał Walicki jak potrzebował wielokrotnie pomocy i wsparcia. To przecież Żochowski podał mu rękę i zatrudnił na stanowisku kierownika w szpitalu. Ten w podzięce podwyższał mu wynagrodzenie i sam Żochowski o tym mówił, że wysokością był zaskoczony. Data dodania komentarza: 23.06.2026, 11:31 Źródło komentarza: Spór miliony dla szpitala. Starostwo i dyrektor SP ZOZ przedstawiają odmienne wersje wydarzeń Autor komentarza: relatywizm moralny Treść komentarza: O jakiej chwili wstydu piszesz? Ona i jej poplecznicy to ludzie bez krzty honoru i zero zasad . Nie wiedzą co to wstyd i przyzwoitość. Data dodania komentarza: 23.06.2026, 11:24 Źródło komentarza: Jednogłośne absolutorium i wotum zaufania dla wójt Borowia Autor komentarza: człowiek Treść komentarza: Ile na to poszło pieniądzy? Upamiętnienie takich postaci winno być w szkołach, w przedszkolach, w domach gdzie todzice, dxiadkowie dzielą się wiedzą, opowieściami historycznymi. A te pieniądze można byłoby dużo pozyteczniej wydać! Z całym szacunkiem dla postaci historycznych takie "reklamy" to marnotrastwo pieniędzy! Data dodania komentarza: 23.06.2026, 10:32 Źródło komentarza: Historyczne postacie na autobusach PKS Garwolin
Reklama
Reklama