Reklama
Reklama

Jechał pod prąd obwodnicą. Pozostał nieuchwytny

Kierowca osobowego seata siał grozę na obwodnicy Garwolina. Auto jechało S17 pod prąd. Sprawcy nie udało się zatrzymać. O szaleńczej jeździe po obwodnicy informowali internauci na facebookowej grupie, skupiającej lokalnych kierowców. W niedzielę po północy po S17 osobowy seat, na pasie w kierunku Lublina, mknął pod prąd.

?Mijałem tego samobójcę jechałem akurat tirem w kierunku Lublina, a ten typ zapierdzielał sobie na warszawkę zadowolony. Dobrze, że jakiś kolega krzyczał o nim na cb radiu, to akurat mnie nie zaskoczył? ? napisał jeden z kierowców.

O zdarzeniu została poinformowana policja. - Skierowani na miejsce policjanci nie zastali takiego pojazdu ? informuje asp. szt. Marek Kapusta, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

Policja apeluje do kierowców, którzy mają materiał wideo z nagraniem kierowcy, o kontakt mailowy [email protected].

łk

fot. SimiPL - zdjęcie ilustracyjne


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
KOMENTUJECIE
Autor komentarza: Mieszkaniec Garwolina Treść komentarza: dobry pomysł. maksymalnie miesięcznie 5000 zł plus dyżury po 150 złotych za dni powszednie i 200 za świąteczne. Stawka proporcjonalna do jakości usług. Data dodania komentarza: 23.06.2026, 11:33 Źródło komentarza: Spór miliony dla szpitala. Starostwo i dyrektor SP ZOZ przedstawiają odmienne wersje wydarzeń Autor komentarza: Myćko z Czyszkówka Treść komentarza: Dlaczego piszesz pan W. ? Przecież wszyscy wiedzą, że chodzi o Walickiego, niegdyś to byli przecież koledzy partyjni i jeden drugiemu pomagał. Zapomniał Walicki jak potrzebował wielokrotnie pomocy i wsparcia. To przecież Żochowski podał mu rękę i zatrudnił na stanowisku kierownika w szpitalu. Ten w podzięce podwyższał mu wynagrodzenie i sam Żochowski o tym mówił, że wysokością był zaskoczony. Data dodania komentarza: 23.06.2026, 11:31 Źródło komentarza: Spór miliony dla szpitala. Starostwo i dyrektor SP ZOZ przedstawiają odmienne wersje wydarzeń Autor komentarza: relatywizm moralny Treść komentarza: O jakiej chwili wstydu piszesz? Ona i jej poplecznicy to ludzie bez krzty honoru i zero zasad . Nie wiedzą co to wstyd i przyzwoitość. Data dodania komentarza: 23.06.2026, 11:24 Źródło komentarza: Jednogłośne absolutorium i wotum zaufania dla wójt Borowia Autor komentarza: człowiek Treść komentarza: Ile na to poszło pieniądzy? Upamiętnienie takich postaci winno być w szkołach, w przedszkolach, w domach gdzie todzice, dxiadkowie dzielą się wiedzą, opowieściami historycznymi. A te pieniądze można byłoby dużo pozyteczniej wydać! Z całym szacunkiem dla postaci historycznych takie "reklamy" to marnotrastwo pieniędzy! Data dodania komentarza: 23.06.2026, 10:32 Źródło komentarza: Historyczne postacie na autobusach PKS Garwolin
Reklama
Reklama