Reklama
Reklama

Dodatkowa rekrutacja do przedszkola w Woli Rębkowskiej

Urząd Gminy Garwolina informuje, że do 29 maja trwa rekrutacja uzupełniająca do Publicznego Przedszkola "Słoneczko" w Woli Rębkowskiej. Od września dzieci będą mogły korzystać z nowych sal i nowego wyposażenia. - Informujemy, że zgodnie z harmonogram rekrutacji do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych w roku szkolnym 2020/2021 w dniach 18-29 maja trwa rekrutacja uzupełniająca do Publicznego Przedszkola ?Słoneczko? w Woli Rębkowskiej. Wnioski należy składać przede wszystkim w formie elektronicznej (skan lub zdjęcie) na adres mailowy [email protected] lub w razie konieczności w sekretariacie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Woli Rębkowskiej w godzinach 8:00-15:00 - informuje na swojej stronie internetowej Urząd Gminy Garwolin.

Z końcem maja zakończy się modernizacja budynku Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Woli Rębkowskiej. Dzięki adaptacji poddasza udało się stworzyć dodatkowych 50 miejsc w przedszkolu. Dzieci od września będą korzystać z nowych sal i nowego wyposażenia. Inwestycja kosztowała ponad 4 mln zł, a jej realizacja trwała blisko 2 lata.

Pod koniec kwietnia samorząd rozstrzygnął dwa przetargi na dostawę wyposażenia i pomocy dydaktycznych oraz dostawę technologii informacyjno-komunikacyjnej.

jd

fot. freepik.com


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Alicja 29.05.2020 14:09
Szkoła Przedszkola Słoneczko http://www.przedszkolesloneczko.pl/

Reklama
Reklama
KOMENTUJECIE
Autor komentarza: Mieszkaniec Garwolina Treść komentarza: dobry pomysł. maksymalnie miesięcznie 5000 zł plus dyżury po 150 złotych za dni powszednie i 200 za świąteczne. Stawka proporcjonalna do jakości usług. Data dodania komentarza: 23.06.2026, 11:33 Źródło komentarza: Spór miliony dla szpitala. Starostwo i dyrektor SP ZOZ przedstawiają odmienne wersje wydarzeń Autor komentarza: Myćko z Czyszkówka Treść komentarza: Dlaczego piszesz pan W. ? Przecież wszyscy wiedzą, że chodzi o Walickiego, niegdyś to byli przecież koledzy partyjni i jeden drugiemu pomagał. Zapomniał Walicki jak potrzebował wielokrotnie pomocy i wsparcia. To przecież Żochowski podał mu rękę i zatrudnił na stanowisku kierownika w szpitalu. Ten w podzięce podwyższał mu wynagrodzenie i sam Żochowski o tym mówił, że wysokością był zaskoczony. Data dodania komentarza: 23.06.2026, 11:31 Źródło komentarza: Spór miliony dla szpitala. Starostwo i dyrektor SP ZOZ przedstawiają odmienne wersje wydarzeń Autor komentarza: relatywizm moralny Treść komentarza: O jakiej chwili wstydu piszesz? Ona i jej poplecznicy to ludzie bez krzty honoru i zero zasad . Nie wiedzą co to wstyd i przyzwoitość. Data dodania komentarza: 23.06.2026, 11:24 Źródło komentarza: Jednogłośne absolutorium i wotum zaufania dla wójt Borowia Autor komentarza: człowiek Treść komentarza: Ile na to poszło pieniądzy? Upamiętnienie takich postaci winno być w szkołach, w przedszkolach, w domach gdzie todzice, dxiadkowie dzielą się wiedzą, opowieściami historycznymi. A te pieniądze można byłoby dużo pozyteczniej wydać! Z całym szacunkiem dla postaci historycznych takie "reklamy" to marnotrastwo pieniędzy! Data dodania komentarza: 23.06.2026, 10:32 Źródło komentarza: Historyczne postacie na autobusach PKS Garwolin
Reklama
Reklama