Reklama
Reklama

Nowy numer do rejestracji w przychodni

Zamiast dwóch ? jeden. Dyrekcja SP ZOZ w Garwolinie wprowadzona nowy numer telefonu do rejestracji w poradniach specjalistycznych przy Staszica. Dyrekcja SPZOZ w Garwolinie informuje, że w celu sprawniejszej obsługi telefonicznej pacjentów przychodni przy ul. Staszica 18 od dnia 26 maja (wtorek) zostaje wprowadzony w miejsce dotychczasowych numerów telefonicznych (25 682 30 23,  25 682 30 25) nowy numer telefonu 459 599 700, poprzez który będzie możliwość automatycznego połączenia za pomocą wybranego numeru wewnętrznego z rejestracjami.

Harmonogram rejestracji:

  • rejestracja poradni psychiatrycznej i leczenia uzależnień od wtorku do piątku w godzinach 8 ? 14;
  • rejestracja poradni stomatologicznej w poniedziałek i piątek w godzinach 11 ? 14; wtorek, środa, czwartek w godzinach 7:30 ? 10;
  • rejestracja poradni medycyny pracy w poniedziałek i wtorek w godzinach 12 -17; środa w godzinach 13:30 ? 18; czwartek w godzinach 13 ? 17:30; piątek w godzinach 8 ? 10;
  • rejestracja poradni ginekologiczno-położniczej  od poniedziałku do piątku w godzinach 9 -14;
  • rejestracja poradni urologii, chirurgii naczyniowej, endokrynologii, reumatologii, dermatologii w poniedziałek w godzinach 12 ? 18; środa w godzinach 15 -18; czwartek 8 ? 18;
  • rejestracja poradni chirurgii, ortopedii, onkologii w poniedziałek, czwartek, piątek w godzinach 7 ? 15; wtorek, środa w godzinach 7 ? 18;
  • rejestracja punktu pobrań krwi od poniedziałku do piątku w godzinach 11 ? 14;

?Nie wybierając żadnego z podanych numerów wewnętrznych pacjent tak jak dotychczas będzie mógł dodzwonić się na rejestrację ogólną Podstawowej Opieki Zdrowotnej. W przypadku zmiany godzin pracy rejestracji poszczególnych poradni zmiany te będą aktualizowane na bieżąco w komunikatach informacyjnych słyszanych po wybraniu właściwego numeru wewnętrznego? ? czytamy w komunikacie dyrekcji szpitala.

red.

fot. arch.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ale informacja-super 23.05.2020 19:51
ALE USPRAWNIENIE I PRECYZYJNA INFORMACJA. Nowy numer tel. podany, potem informacja o numerach wewnętrznych, potem spis poszczególnych rejestracji, ALE BEZ OBIECANYCH NUMERÓW WEWNĘTRZNYCH, za to podane godziny kiedy czynne(tutaj chociaż plus, bo to również istotne), a następnie "nie wybierając żadnego numeru i.t.d.". Dyrekcja SP ZOZ wprowadza----i to wszystko wyjaśnia. Gdyby taką informację sporządzała przeciętna "pielęgniarcyna nie mająca najmniejszego szacunku u dyrektora", to informacja byłaby dokładna, rzetelna, wyczerpująca i jasna dla wszystkich. Do wtorku jest jeszcze chwila, więc może ktoś kompetentny uzupełni te obiecane numery wewnętrzne w informacji podanej do publicznej wiadomości.

Reklama
Reklama
KOMENTUJECIE
Autor komentarza: Mieszkaniec Garwolina Treść komentarza: dobry pomysł. maksymalnie miesięcznie 5000 zł plus dyżury po 150 złotych za dni powszednie i 200 za świąteczne. Stawka proporcjonalna do jakości usług. Data dodania komentarza: 23.06.2026, 11:33 Źródło komentarza: Spór miliony dla szpitala. Starostwo i dyrektor SP ZOZ przedstawiają odmienne wersje wydarzeń Autor komentarza: Myćko z Czyszkówka Treść komentarza: Dlaczego piszesz pan W. ? Przecież wszyscy wiedzą, że chodzi o Walickiego, niegdyś to byli przecież koledzy partyjni i jeden drugiemu pomagał. Zapomniał Walicki jak potrzebował wielokrotnie pomocy i wsparcia. To przecież Żochowski podał mu rękę i zatrudnił na stanowisku kierownika w szpitalu. Ten w podzięce podwyższał mu wynagrodzenie i sam Żochowski o tym mówił, że wysokością był zaskoczony. Data dodania komentarza: 23.06.2026, 11:31 Źródło komentarza: Spór miliony dla szpitala. Starostwo i dyrektor SP ZOZ przedstawiają odmienne wersje wydarzeń Autor komentarza: relatywizm moralny Treść komentarza: O jakiej chwili wstydu piszesz? Ona i jej poplecznicy to ludzie bez krzty honoru i zero zasad . Nie wiedzą co to wstyd i przyzwoitość. Data dodania komentarza: 23.06.2026, 11:24 Źródło komentarza: Jednogłośne absolutorium i wotum zaufania dla wójt Borowia Autor komentarza: człowiek Treść komentarza: Ile na to poszło pieniądzy? Upamiętnienie takich postaci winno być w szkołach, w przedszkolach, w domach gdzie todzice, dxiadkowie dzielą się wiedzą, opowieściami historycznymi. A te pieniądze można byłoby dużo pozyteczniej wydać! Z całym szacunkiem dla postaci historycznych takie "reklamy" to marnotrastwo pieniędzy! Data dodania komentarza: 23.06.2026, 10:32 Źródło komentarza: Historyczne postacie na autobusach PKS Garwolin
Reklama
Reklama