Reklama
Reklama

Food Court wkrótce w Garwolinie

Food trucki z kuchnią całego świata - Food Court zawita do Garwolina. Uczta dla smakoszów wystartuje 12 czerwca i potrwa trzy dni. Busy, z których serwowane będzie pyszne jedzenie zaparkują przy ul. Kościuszki 50E (w pobliżu Grey House). Organizatorzy do Garwolina zaprosili śmietankę polskiej areny street foodowej prezentująca kuchnie z całego świata. Oprócz tego w trakcie Food Court dostępna będzie ?Strefa zero? ? stoisko z orzeźwiającą lemoniadą i piwami bezalkoholowymi.

Organizacja imprezy w dobie epidemii niosła za sobą wprowadzenie dodatkowych wymogów bezpieczeństwa. ?Zadbamy o całkowitą dezynfekcję na terenie food courtu. Między ławostołami oraz food truckami będą zachowane bezpieczne odstępy. Kolejki do food trucków będą zorganizowane? ? zapewniają organizatorzy z Sowa Events.

Zamówienia będzie można zrealizować na miejscu oraz na wynos. Będzie możliwość płatności kartą.

Szczegóły wydarzenia

red.

fot. arch. organizatorów


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
KOMENTUJECIE
Autor komentarza: Mieszkaniec Garwolina Treść komentarza: dobry pomysł. maksymalnie miesięcznie 5000 zł plus dyżury po 150 złotych za dni powszednie i 200 za świąteczne. Stawka proporcjonalna do jakości usług. Data dodania komentarza: 23.06.2026, 11:33 Źródło komentarza: Spór miliony dla szpitala. Starostwo i dyrektor SP ZOZ przedstawiają odmienne wersje wydarzeń Autor komentarza: Myćko z Czyszkówka Treść komentarza: Dlaczego piszesz pan W. ? Przecież wszyscy wiedzą, że chodzi o Walickiego, niegdyś to byli przecież koledzy partyjni i jeden drugiemu pomagał. Zapomniał Walicki jak potrzebował wielokrotnie pomocy i wsparcia. To przecież Żochowski podał mu rękę i zatrudnił na stanowisku kierownika w szpitalu. Ten w podzięce podwyższał mu wynagrodzenie i sam Żochowski o tym mówił, że wysokością był zaskoczony. Data dodania komentarza: 23.06.2026, 11:31 Źródło komentarza: Spór miliony dla szpitala. Starostwo i dyrektor SP ZOZ przedstawiają odmienne wersje wydarzeń Autor komentarza: relatywizm moralny Treść komentarza: O jakiej chwili wstydu piszesz? Ona i jej poplecznicy to ludzie bez krzty honoru i zero zasad . Nie wiedzą co to wstyd i przyzwoitość. Data dodania komentarza: 23.06.2026, 11:24 Źródło komentarza: Jednogłośne absolutorium i wotum zaufania dla wójt Borowia Autor komentarza: człowiek Treść komentarza: Ile na to poszło pieniądzy? Upamiętnienie takich postaci winno być w szkołach, w przedszkolach, w domach gdzie todzice, dxiadkowie dzielą się wiedzą, opowieściami historycznymi. A te pieniądze można byłoby dużo pozyteczniej wydać! Z całym szacunkiem dla postaci historycznych takie "reklamy" to marnotrastwo pieniędzy! Data dodania komentarza: 23.06.2026, 10:32 Źródło komentarza: Historyczne postacie na autobusach PKS Garwolin
Reklama
Reklama