Reklama
Reklama

Akcja strażaków na Zamojskiej [wideo]

?Z sąsiadem nie było kontaktu od tygodnia? ? tak brzmiało zgłoszenie do służb ratunkowych, odebrane z ul. Zamojskiej. Strażacy siłą dostali się do mieszkania. Po godz. 21 zaniepokojony sąsiad powiadomił służby ratunkowe. Ze zgłoszenia wynikało, że od tygodnia nie ma kontaktu z samotnie mieszkającym mężczyzną.

Na miejsce przyjechał patrol policji, załoga pogotowia ratunkowego oraz dwa zastępy straży. Na Zamojską wezwano podnośnik, dzięki któremu strażacy dostali się na balkon mieszkania. Głośne wołanie, ani pukanie były bez reakcji z środka. Strażacy wybili szyby w oknie. Po spenetrowaniu mieszkania okazało się, że jest ono puste i zamknięte od zewnątrz.

łk

{avsplayer videoid=167}


Akcja strażaków na Zamojskiej [wideo]

Akcja strażaków na Zamojskiej [wideo]

Akcja strażaków na Zamojskiej [wideo]

Akcja strażaków na Zamojskiej [wideo]

Akcja strażaków na Zamojskiej [wideo]

Akcja strażaków na Zamojskiej [wideo]

Akcja strażaków na Zamojskiej [wideo]

Akcja strażaków na Zamojskiej [wideo]

Akcja strażaków na Zamojskiej [wideo]

Akcja strażaków na Zamojskiej [wideo]

Akcja strażaków na Zamojskiej [wideo]

Akcja strażaków na Zamojskiej [wideo]

Akcja strażaków na Zamojskiej [wideo]

Akcja strażaków na Zamojskiej [wideo]

Akcja strażaków na Zamojskiej [wideo]

Akcja strażaków na Zamojskiej [wideo]

Akcja strażaków na Zamojskiej [wideo]

Akcja strażaków na Zamojskiej [wideo]

Akcja strażaków na Zamojskiej [wideo]

Akcja strażaków na Zamojskiej [wideo]

Akcja strażaków na Zamojskiej [wideo]

Akcja strażaków na Zamojskiej [wideo]

Akcja strażaków na Zamojskiej [wideo]

Akcja strażaków na Zamojskiej [wideo]

Akcja strażaków na Zamojskiej [wideo]

Akcja strażaków na Zamojskiej [wideo]

Akcja strażaków na Zamojskiej [wideo]

Akcja strażaków na Zamojskiej [wideo]

Akcja strażaków na Zamojskiej [wideo]

Akcja strażaków na Zamojskiej [wideo]

Akcja strażaków na Zamojskiej [wideo]

Akcja strażaków na Zamojskiej [wideo]

Akcja strażaków na Zamojskiej [wideo]

Akcja strażaków na Zamojskiej [wideo]


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

bedok 02.06.2020 20:41
Niedawno ktoś tam miał widzenie ognia na dachu a teraz niewidzenie sąsiada. Mam przeczucie że straż jeszcze nie raz będzie tam na próżno jechać.

Sasiad 02.06.2020 08:10
Rzucił wszystko wyjechał w Bieszczady a tu taka sytuacja :)

Kinga 01.06.2020 20:28
To się chłopina zdziwi jak wróci :lol:

Reklama
Reklama
KOMENTUJECIE
Autor komentarza: Pan Jan Treść komentarza: mateusz Pinokio morawiecki sprzedawał nasz kraj w Brukseli bez zawahania, otworzył szeroko nasze granice na migrantów z całego świata i chciał wybudować 49 centrów integracji cudzoziemców w całym kraju, ten szkodnik powinien być pozbawiony naszego obywatelstwa i wydalony z kraju a Gargamel tzn kaczyński na to zezwalał, to są zdrajcy. Data dodania komentarza: 23.06.2026, 14:34 Źródło komentarza: Historyczne postacie na autobusach PKS Garwolin Autor komentarza: niegroźnie Treść komentarza: Jakże kruchy może być człowiek. Kto może niech pomoże - piątka dzieci, to skarb, ale mama jest tylko jedna. Życzę powrotu do sprawności i długich lat życia by cieszyć się także wnukami ! Może dawid k. ze Szpitala Południowego wsparłby... przepraszam za ten wtręt, ale trudno przejść obojętnie wobec potrzeb normalnych ludzi w konfrontacji ze złodziejstwem na stanowiskach branży medycznej. Data dodania komentarza: 23.06.2026, 14:28 Źródło komentarza: Mama piątki dzieci walczy o powrót do zdrowia. Ruszyła akcja wsparcia dla mieszkanki gminy Łaskarzew Autor komentarza: niegroźnie Treść komentarza: Nie zgodzę się - miejsce dobre, jednak jak można zdrajcę umieścić na edukacyjnej powierzchni? podpisując antypolski, przeciw państwom narodowym, antychrześcijański i przeciw cywilizacji życia traktat lizboński Leszek Kaczyński odpalił Polskę w łapy eurokołchozu i niech nikt nie próbuje wymyślać tu "sukcesów". Od okresu przedakcesyjnego przez całą tą naszą łunię zdewastowaliśmy polską kulturę, tradycję i przede wszystkim ekonomię, gospodarkę - co mamy dużego polskiego w przemyśle? co my mamy z tego co zbudowała wredna komuna? ruskie więcej nam pozwoliły mieć polskiego niż teraz nam zostało po tych Buzkach, Kowalach i innych huebnerach von thunstein:( W garaż, domu i przemyśle głównie zagranica. A polactwo zaciąga kolejne lichwiarskie zobowiązania, to na wojenki cudze, to na wydumane inwestycje, na szydofskie szycie... Data dodania komentarza: 23.06.2026, 13:46 Źródło komentarza: Historyczne postacie na autobusach PKS Garwolin Autor komentarza: nieładnie Treść komentarza: Czy podjęto stosowną uchwałę czym myć Marszałka Józefa Piłsudskiego i innych kiedy np autobus przejedzie po resztkach obornika na ulicy lub wjedzie w błoto? Dodatkowo należało zakupić żaluzje na dzieła artystyczne i prezentować tylko w czasie postoju przy pięknej pogodzie. Wiele już widziałem i nie wybrzydzam ale ten pomysł jest nie na miejscu. Data dodania komentarza: 23.06.2026, 13:38 Źródło komentarza: Historyczne postacie na autobusach PKS Garwolin
Reklama
Reklama