Reklama
Reklama

Łaskarzew: Dwa nowe przejścia przy rondzie

Do końca sierpnia przy rondzie w Łaskarzewie powstaną dwa nowe przejścia dla pieszych. To efekt oględzin przeprowadzonych w ubiegłym tygodniu m.in. przez pracowników urzędu miasta. Analiza sytuacji w terenie wykazała konieczność powstania dwóch nowych przejść dla pieszych przy rondzie w centrum miasta.

Do końca sierpnia ?zebry? zostaną wymalowane przy skrzyżowaniach ul. Rynek Duży (rondo) z ul. Wolską (kierunek Tarnów) oraz Kościuszki (kierunek Maciejowice).

Magistrat informuje, za pośrednictwem facebooka, że w dalszym ciągu rozpatrywane są dodatkowe miejsca, w których powinny znaleźć się przejścia dla pieszych.

To nie jedyna zmiana organizacji ruchu w Łaskarzewie w ostatnim czasie. Od 1 czerwca ul. Alejowa stała się jednokierunkowa. Zmiany dotyczą odcinka od ronda do skrzyżowania z ul. Szkolną.

łk

fot. UM Łaskarzew


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Wyborca PIS-a 14.06.2020 16:33
Oj nie wiem czy zmiana na stanowisku Burmistrza wyszła miastu Łaskarzew na dobre?. Tyle nowych inwestycji w mieście powstało, że braknie palców u rąk (jednej ręki) żeby wyliczyć. Ludziom coraz mniej podoba się zmienniczka.

Zawieszony w próźni. 14.06.2020 09:13
Zmiany które nadeszły w Łaskarzewie po zmianie władzy to: Mikołaje, Jarmark Bożonarodzeniowy, Jarmark Wielkanocny, 2 przejścia dla pieszych, spotkanie ze specem od aktywów państwowych i od wyborów korespondencyjnych, i chyba to wszystko. A ludziska głupie myśleli, że nowa władza po wyborach zrobi z Łaskarzewa Hollywood! I to wszystko się zadziało zgodnie z planami 1-ego lokalnego dostojnika kościelnego.

Walerka i Zdzichu 11.06.2020 11:53
Dziękujemy Pani Burmistrz i jej współpracownikom za nową, a jakże ważną inwestycję miejską: dwa nowe przejścia dla pieszych przy rondzie. Tyle lat i nikt tego nie zauważył. Reasumując stwierdzić należy z całą starannością i stanowczością, że zmiana na stanowisku burmistrza miasta była jak najbardziej zasadna i potrzebna.

Leszek 09.06.2020 20:16
Póki co, to z Alejowej w kierunku Dużego Rynku większość sobie jeździ jak jeździła. W przeciągu 5 minut przejechało trzy samochody. Dłużej nie chciało mi się obserwować...

Reklama
Reklama
KOMENTUJECIE
Autor komentarza: No Treść komentarza: Nie wiem dlaczego Twój wizerunek nie został uwzględniony, skoro Twoje komentarze "bawią" czytelników od kilkunastu lat... Data dodania komentarza: 23.06.2026, 14:38 Źródło komentarza: Historyczne postacie na autobusach PKS Garwolin Autor komentarza: Gość Treść komentarza: Górne limity to są dla robola i rolnika czyli najniższa krajowa bo oni są uważani jako bydło i niewolnicy do tyrania. Data dodania komentarza: 23.06.2026, 14:37 Źródło komentarza: Spór miliony dla szpitala. Starostwo i dyrektor SP ZOZ przedstawiają odmienne wersje wydarzeń Autor komentarza: Pan Jan Treść komentarza: mateusz Pinokio morawiecki sprzedawał nasz kraj w Brukseli bez zawahania, otworzył szeroko nasze granice na migrantów z całego świata i chciał wybudować 49 centrów integracji cudzoziemców w całym kraju, ten szkodnik powinien być pozbawiony naszego obywatelstwa i wydalony z kraju a Gargamel tzn kaczyński na to zezwalał, to są zdrajcy. Data dodania komentarza: 23.06.2026, 14:34 Źródło komentarza: Historyczne postacie na autobusach PKS Garwolin Autor komentarza: niegroźnie Treść komentarza: Jakże kruchy może być człowiek. Kto może niech pomoże - piątka dzieci, to skarb, ale mama jest tylko jedna. Życzę powrotu do sprawności i długich lat życia by cieszyć się także wnukami ! Może dawid k. ze Szpitala Południowego wsparłby... przepraszam za ten wtręt, ale trudno przejść obojętnie wobec potrzeb normalnych ludzi w konfrontacji ze złodziejstwem na stanowiskach branży medycznej. Data dodania komentarza: 23.06.2026, 14:28 Źródło komentarza: Mama piątki dzieci walczy o powrót do zdrowia. Ruszyła akcja wsparcia dla mieszkanki gminy Łaskarzew
Reklama
Reklama