Reklama
Reklama

Duża plama oleju. Zablokowana ul. Wyszyńskiego

Straż pożarna usuwa plamę oleju, która ciągnie się na odcinku kilkuset metrów ul. Wyszyńskiego w Garwolinie. W plamę wjechał rowerzysta, który przewrócił się na jezdnię. Na szczęście obrażenia nie są poważne.

Plama oleju ciągnie się od ronda na ul. Targowej do ul. Łąkowej. Ruch w tym miejscu jest całkowicie zablokowany.

red.

fot. KSO


Duża plama oleju. Zablokowana ul. Wyszyńskiego

Duża plama oleju. Zablokowana ul. Wyszyńskiego

Duża plama oleju. Zablokowana ul. Wyszyńskiego

Duża plama oleju. Zablokowana ul. Wyszyńskiego

Duża plama oleju. Zablokowana ul. Wyszyńskiego

Duża plama oleju. Zablokowana ul. Wyszyńskiego


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
KOMENTUJECIE
Autor komentarza: No Treść komentarza: Nie wiem dlaczego Twój wizerunek nie został uwzględniony, skoro Twoje komentarze "bawią" czytelników od kilkunastu lat... Data dodania komentarza: 23.06.2026, 14:38 Źródło komentarza: Historyczne postacie na autobusach PKS Garwolin Autor komentarza: Gość Treść komentarza: Górne limity to są dla robola i rolnika czyli najniższa krajowa bo oni są uważani jako bydło i niewolnicy do tyrania. Data dodania komentarza: 23.06.2026, 14:37 Źródło komentarza: Spór miliony dla szpitala. Starostwo i dyrektor SP ZOZ przedstawiają odmienne wersje wydarzeń Autor komentarza: Pan Jan Treść komentarza: mateusz Pinokio morawiecki sprzedawał nasz kraj w Brukseli bez zawahania, otworzył szeroko nasze granice na migrantów z całego świata i chciał wybudować 49 centrów integracji cudzoziemców w całym kraju, ten szkodnik powinien być pozbawiony naszego obywatelstwa i wydalony z kraju a Gargamel tzn kaczyński na to zezwalał, to są zdrajcy. Data dodania komentarza: 23.06.2026, 14:34 Źródło komentarza: Historyczne postacie na autobusach PKS Garwolin Autor komentarza: niegroźnie Treść komentarza: Jakże kruchy może być człowiek. Kto może niech pomoże - piątka dzieci, to skarb, ale mama jest tylko jedna. Życzę powrotu do sprawności i długich lat życia by cieszyć się także wnukami ! Może dawid k. ze Szpitala Południowego wsparłby... przepraszam za ten wtręt, ale trudno przejść obojętnie wobec potrzeb normalnych ludzi w konfrontacji ze złodziejstwem na stanowiskach branży medycznej. Data dodania komentarza: 23.06.2026, 14:28 Źródło komentarza: Mama piątki dzieci walczy o powrót do zdrowia. Ruszyła akcja wsparcia dla mieszkanki gminy Łaskarzew
Reklama
Reklama