Reklama
Reklama

Ważna informacja dla głosujących w Garwolinie

Urząd Miasta w Garwolinie informuje o zmianie wejścia do lokali wyborczych zlokalizowanych w Zespole Szkół nr 2 przy ul. Żołnierzy II Armii Wojska Polskiego. W wyborach Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, zarządzonych na 28 czerwca, zmianie ulegnie wejście do lokali wyborczych znajdujących się w Zespole Szkół Nr 2 w Garwolinie, ul. Żołnierzy II Armii Wojska Polskiego 20. Mieszczą się tam siedziby dwóch Obwodowych Komisji Wyborczych nr 11 i 12.

W niedzielę główne wejście do szkoły będzie zamknięte. ?Wejścia do lokali odbywać się będzie z dziedzińca szkoły od strony warsztatów szkolnych. W przypadku pytań prosimy kontaktować się z Urzędem Miasta Garwolina pod numerem telefonu 25 786 42 13? ? informuje magistrat.

Aktualizacja, 26 czerwca, godz. 13. Urząd miasta informuje o kolejnych zmianach wejść do lokali wyborczych.

I Liceum Ogólnokształcącym w Garwolinie, ul. Długa 35, w którym mieszczą się siedziby: Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 8, Nr 9 i Nr 10.

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 8 ? (bez zmian) wejście główne do budynku szkoły.

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 9 ? (bez zmian) wejście główne do budynku szkoły.

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 10 ? wejście do budynku sali gimnastycznej.

Publicznej Szkole Podstawowej Nr 5 w Garwolinie, ul. Janusza Korczaka 10, w której mieszczą się siedziby: Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 13, Nr 14 i Nr 15.

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 13 ? wejście główne do budynku szkoły.

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 14 ? (bez zmian) główne wejście do budynku ?Hali Stulecia?.

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 15 ? wejście do budynku ?Hali Stulecia? od strony Publicznego Przedszkola Nr 1.

opr. red.

fot. arch.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

mazda 24.06.2020 18:33
TO UTRUDNIENIE BY TYLKO NIE ZAGŁOSOWAC NA DUDE WIADOMO JAKI DYREKTOR I WŁADZE MIASTA ONI SA PRZECIW PREZ. DUDZIE

Holmes 24.06.2020 10:41
Aha! Rozgryzłem was urzędasy miejskie! To nic innego jak sabotaż i nikczemna próba ograniczenia liczby głosów oddanych na naszego ukochanego, miłościwie nam panującego, wspaniałego Prezydenta. Wszak bedocja, to pod względem wyborczym wielki pisuar i liczycie, że tubylczy ciemny wyborca zabłądzi, nie znajdzie wejścia i pójdzie na lody. Niedoczekanie wasze! Wejdziemy choćby oknem i długopisem obronimy Polskę!

Reklama
Reklama
KOMENTUJECIE
Autor komentarza: No Treść komentarza: Nie wiem dlaczego Twój wizerunek nie został uwzględniony, skoro Twoje komentarze "bawią" czytelników od kilkunastu lat... Data dodania komentarza: 23.06.2026, 14:38 Źródło komentarza: Historyczne postacie na autobusach PKS Garwolin Autor komentarza: Gość Treść komentarza: Górne limity to są dla robola i rolnika czyli najniższa krajowa bo oni są uważani jako bydło i niewolnicy do tyrania. Data dodania komentarza: 23.06.2026, 14:37 Źródło komentarza: Spór miliony dla szpitala. Starostwo i dyrektor SP ZOZ przedstawiają odmienne wersje wydarzeń Autor komentarza: Pan Jan Treść komentarza: mateusz Pinokio morawiecki sprzedawał nasz kraj w Brukseli bez zawahania, otworzył szeroko nasze granice na migrantów z całego świata i chciał wybudować 49 centrów integracji cudzoziemców w całym kraju, ten szkodnik powinien być pozbawiony naszego obywatelstwa i wydalony z kraju a Gargamel tzn kaczyński na to zezwalał, to są zdrajcy. Data dodania komentarza: 23.06.2026, 14:34 Źródło komentarza: Historyczne postacie na autobusach PKS Garwolin Autor komentarza: niegroźnie Treść komentarza: Jakże kruchy może być człowiek. Kto może niech pomoże - piątka dzieci, to skarb, ale mama jest tylko jedna. Życzę powrotu do sprawności i długich lat życia by cieszyć się także wnukami ! Może dawid k. ze Szpitala Południowego wsparłby... przepraszam za ten wtręt, ale trudno przejść obojętnie wobec potrzeb normalnych ludzi w konfrontacji ze złodziejstwem na stanowiskach branży medycznej. Data dodania komentarza: 23.06.2026, 14:28 Źródło komentarza: Mama piątki dzieci walczy o powrót do zdrowia. Ruszyła akcja wsparcia dla mieszkanki gminy Łaskarzew
Reklama
Reklama