Reklama
Reklama

Nie nosimy maseczek w sklepach. Sanepid apeluje

Powiatowy Państwowy Inspektor Sanitarny w Garwolinie apeluje o przestrzeganie przepisów w sprawie zakrywania ust i nosa w obiektach handlowych. Dzisiejszy apel Doroty Brojek to następstwo licznych interwencji, które są zgłaszane do miejscowego sanepidu. ?Obowiązek zakrywania ust i nos w obiektach handlowych nadal istnieje. Wchodząc do sklepu klient powinien ponadto zdezynfekować ręce lub założyć rękawiczki? ? pisze PPIS.

Jak dodaje szefowa sanepidu, przestrzeganie tych zasad może uchronić przed zakażeniem COVID-19. ?Bądźmy odpowiedzialni, dbajmy o swoje zdrowie i zdrowie innych? ? zaznacza Dorota Brojek.

łk

fot. arch.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Piotr 30.06.2020 16:24
Póki co są ostrzeżenia, jednak po wyborach, ktokolwiek je wygra rząd przejdzie do ofensywy i dopiero wtedy odczujemy ich rządy autorytarne. A sanepid stał się i będzie nadal narzędziem do tej walki z Polakami.

patogeny 28.06.2020 16:53
100/100 Pozdrawiam z RCKiK Saska :lol:

pandemia 27.06.2020 12:20
Pani Doroto, proszę najpierw wyjaśnić absurdy, a dopiero potem wymagać. Dlaczego na weselu, napruci w 3 d..py nie musimy mieć maseczek a w sklepie już tak? Należy również edukować, że jeśli komuś ,,stan zdrowia,, nie pozwala to nie musi nosić kagańca. Rozumiem przepisy, ale debilna władza i rudy ewangelista przeminą, a tubylcom w oczy patrzeć trzeba będzie. To od pani zależy jak będziecie reagować na uprzejme donosy urodzonych ormowców i innych ludzkich ment.

Kar 26.06.2020 16:33
Na miejscu Sanepidu zatroskałabym się o podstawę nałożenia kary administracyjnej na ludzi bez maseczek po tej ekwilibrystyce, którą wykonał, żeby nie zauważyć braku maseczek u kandydata A. Dudy i jego zwolenników.

Reklama
Reklama
KOMENTUJECIE
Autor komentarza: No Treść komentarza: Nie wiem dlaczego Twój wizerunek nie został uwzględniony, skoro Twoje komentarze "bawią" czytelników od kilkunastu lat... Data dodania komentarza: 23.06.2026, 14:38 Źródło komentarza: Historyczne postacie na autobusach PKS Garwolin Autor komentarza: Gość Treść komentarza: Górne limity to są dla robola i rolnika czyli najniższa krajowa bo oni są uważani jako bydło i niewolnicy do tyrania. Data dodania komentarza: 23.06.2026, 14:37 Źródło komentarza: Spór miliony dla szpitala. Starostwo i dyrektor SP ZOZ przedstawiają odmienne wersje wydarzeń Autor komentarza: Pan Jan Treść komentarza: mateusz Pinokio morawiecki sprzedawał nasz kraj w Brukseli bez zawahania, otworzył szeroko nasze granice na migrantów z całego świata i chciał wybudować 49 centrów integracji cudzoziemców w całym kraju, ten szkodnik powinien być pozbawiony naszego obywatelstwa i wydalony z kraju a Gargamel tzn kaczyński na to zezwalał, to są zdrajcy. Data dodania komentarza: 23.06.2026, 14:34 Źródło komentarza: Historyczne postacie na autobusach PKS Garwolin Autor komentarza: niegroźnie Treść komentarza: Jakże kruchy może być człowiek. Kto może niech pomoże - piątka dzieci, to skarb, ale mama jest tylko jedna. Życzę powrotu do sprawności i długich lat życia by cieszyć się także wnukami ! Może dawid k. ze Szpitala Południowego wsparłby... przepraszam za ten wtręt, ale trudno przejść obojętnie wobec potrzeb normalnych ludzi w konfrontacji ze złodziejstwem na stanowiskach branży medycznej. Data dodania komentarza: 23.06.2026, 14:28 Źródło komentarza: Mama piątki dzieci walczy o powrót do zdrowia. Ruszyła akcja wsparcia dla mieszkanki gminy Łaskarzew
Reklama
Reklama