Reklama
Reklama

Znów zapłacimy za parkowanie

Po ponad 3 miesiącach przerwy w Garwolinie wracają płatne parkingi. Od jutra za parkowanie w wyznaczonych strefach trzeba będzie zapłacić. Urząd Miasta w Garwolinie poinformował dzisiaj o wznowieniu pobierania opłat za parkowanie. Od 1 lipca znów zapłacimy za pozostawienie samochodu w obszarach strefy płatnego parkowania na terenie Garwolina. Pobieranie opłat zostało zawieszone w marcu w związku z epidemią koronawirusa.

Strefy płatnego parkowania znajdują się w ścisłym centrum Garwolina. Jest to między innymi parking przy kolegiacie Przemienienia Pańskiego i wokół Skweru Solidarnonści, parking na ulicy Wolnej oraz przy dworku PKS wzdłuż rzeki.

jd

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Iza 02.07.2020 16:18
Najważniejsze, że otworzyli WC bo przez 2 miesiące przyjezdni szczali po krzakach, jakby nie można zdezynfekować rąk w toalecie i samych toalet. Ciekawe kto to wymyślił ?

srandemia 02.07.2020 12:17
ja nie płacę, ja się boję dotknąć kwitek od parkingowego, ja się boję używać gotówki - w ostateczności proszę parkingowych w terminale wyposażyć i koniecznie kagańce na twarz do tego przyłbice i okulary ochronne, no i oczywiście 3 pary rękawic. Wtedy mogę się zastanowić

bedok 01.07.2020 19:56
Przecież obecnie jest w powiecie więcej zakażonych niż było w momencie zawieszania opłat. Gdzie tu logika?

jowita 30.06.2020 23:13
Żeby władza jeszcze coś dała w zamian za te opłaty. A na mieście nawet koszy na śmieci często brak....

Reklama
Reklama
KOMENTUJECIE
Autor komentarza: No Treść komentarza: Nie wiem dlaczego Twój wizerunek nie został uwzględniony, skoro Twoje komentarze "bawią" czytelników od kilkunastu lat... Data dodania komentarza: 23.06.2026, 14:38 Źródło komentarza: Historyczne postacie na autobusach PKS Garwolin Autor komentarza: Gość Treść komentarza: Górne limity to są dla robola i rolnika czyli najniższa krajowa bo oni są uważani jako bydło i niewolnicy do tyrania. Data dodania komentarza: 23.06.2026, 14:37 Źródło komentarza: Spór miliony dla szpitala. Starostwo i dyrektor SP ZOZ przedstawiają odmienne wersje wydarzeń Autor komentarza: Pan Jan Treść komentarza: mateusz Pinokio morawiecki sprzedawał nasz kraj w Brukseli bez zawahania, otworzył szeroko nasze granice na migrantów z całego świata i chciał wybudować 49 centrów integracji cudzoziemców w całym kraju, ten szkodnik powinien być pozbawiony naszego obywatelstwa i wydalony z kraju a Gargamel tzn kaczyński na to zezwalał, to są zdrajcy. Data dodania komentarza: 23.06.2026, 14:34 Źródło komentarza: Historyczne postacie na autobusach PKS Garwolin Autor komentarza: niegroźnie Treść komentarza: Jakże kruchy może być człowiek. Kto może niech pomoże - piątka dzieci, to skarb, ale mama jest tylko jedna. Życzę powrotu do sprawności i długich lat życia by cieszyć się także wnukami ! Może dawid k. ze Szpitala Południowego wsparłby... przepraszam za ten wtręt, ale trudno przejść obojętnie wobec potrzeb normalnych ludzi w konfrontacji ze złodziejstwem na stanowiskach branży medycznej. Data dodania komentarza: 23.06.2026, 14:28 Źródło komentarza: Mama piątki dzieci walczy o powrót do zdrowia. Ruszyła akcja wsparcia dla mieszkanki gminy Łaskarzew
Reklama
Reklama