Reklama
Reklama

Koronawirus w Łaskarzewie. Są wyniki badań uczestników sesji

Wyniki badań wszystkich uczestników czerwcowej sesji rady miasta w Łaskarzewie dały wynik negatywny. Do pracy wróciła burmistrz Anna Laskowska, która przebywała na kwarantannie. Włodarz miasta, podobnie jak wszyscy uczestnicy sesji z 24 czerwca, w tym poseł Grzegorz Woźniak, od poniedziałku przebywali na kwarantannie. 27 czerwca koronawirusa wykryto u jednej z radnej.

?Wszystkie osoby obecne na sesji i komisji rady miasta w dniach 23-24 czerwca br., tj. wszyscy radni RM, kilku pracowników urzędu oraz grupa mieszkańców, decyzją Sanepidu poddane zostały testom na obecność koronawirusa. Badania były przeprowadzone w okresie 30 czerwca ? 1 lipca, w Łaskarzewie na terenie posesji osoby badanej. Wszystkie przebadane osoby mają negatywny wynik? ? informuje burmistrz Łaskarzewa Anna Laskowska.

Niektóre osoby zakończyły kwarantannę i wróciły dzisiaj do pracy. ?Pozostałe osoby zostaną zwolnione z kwarantanny zapewne od soboty 4 lipca, co uzależnione jest od terminu wykonania badania i otrzymania wyniku. Członkowie rodzin, którym nie wykonano testu pozostają na kwarantannie dłużej tj. do 8 lub 9 lipca? ? uzupełnia burmistrz.

Anna Laskowska w dzisiejszym komunikacie nawiązuje do stanu zdrowia radnej z koronawirusem. ?Czuje się dobrze, w dalszym ciągu nie ma żadnych objawów zakażenia koronawirusem? ? pisze Anna Laskowska. Stan zdrowia radnej jest na bieżąco monitorowany przez służby medyczne i sanitarne.

Łukasz Korycki

fot. arch.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
KOMENTUJECIE
Autor komentarza: No Treść komentarza: Nie wiem dlaczego Twój wizerunek nie został uwzględniony, skoro Twoje komentarze "bawią" czytelników od kilkunastu lat... Data dodania komentarza: 23.06.2026, 14:38 Źródło komentarza: Historyczne postacie na autobusach PKS Garwolin Autor komentarza: Gość Treść komentarza: Górne limity to są dla robola i rolnika czyli najniższa krajowa bo oni są uważani jako bydło i niewolnicy do tyrania. Data dodania komentarza: 23.06.2026, 14:37 Źródło komentarza: Spór miliony dla szpitala. Starostwo i dyrektor SP ZOZ przedstawiają odmienne wersje wydarzeń Autor komentarza: Pan Jan Treść komentarza: mateusz Pinokio morawiecki sprzedawał nasz kraj w Brukseli bez zawahania, otworzył szeroko nasze granice na migrantów z całego świata i chciał wybudować 49 centrów integracji cudzoziemców w całym kraju, ten szkodnik powinien być pozbawiony naszego obywatelstwa i wydalony z kraju a Gargamel tzn kaczyński na to zezwalał, to są zdrajcy. Data dodania komentarza: 23.06.2026, 14:34 Źródło komentarza: Historyczne postacie na autobusach PKS Garwolin Autor komentarza: niegroźnie Treść komentarza: Jakże kruchy może być człowiek. Kto może niech pomoże - piątka dzieci, to skarb, ale mama jest tylko jedna. Życzę powrotu do sprawności i długich lat życia by cieszyć się także wnukami ! Może dawid k. ze Szpitala Południowego wsparłby... przepraszam za ten wtręt, ale trudno przejść obojętnie wobec potrzeb normalnych ludzi w konfrontacji ze złodziejstwem na stanowiskach branży medycznej. Data dodania komentarza: 23.06.2026, 14:28 Źródło komentarza: Mama piątki dzieci walczy o powrót do zdrowia. Ruszyła akcja wsparcia dla mieszkanki gminy Łaskarzew
Reklama
Reklama