Reklama
Reklama

Można jechać S17 od Kołbieli na Warszawę

Od soboty, w ramach prac związanych z realizacją inwestycji, wdrożony został kolejny etap tymczasowej organizacji ruchu. Kierowcy mają do dyspozycji wschodnią jezdnię przyszłej drogi ekspresowej na odcinku od węzła Lubelska do początku obwodnicy Kołbieli. Uwaga, jezdnia w kierunku Lublina nadal będzie zwężona do jednego pasa. Chodzi o ok. 15 km odcinek między Warszawą a Kołbielą. Do tej pory kierowcy korzystali z jednej jezdni w obu kierunkach. Teraz, jadąc od strony Lublina w kierunku Warszawy, w Ostrowiku wjadą na nową jezdnię przyszłej S17 i będą mieli do dyspozycji wszystkie pasy ruchu do węzła Góraszka.

Natomiast na jezdni zachodniej (w kierunku Lublina), nadal dostępny będzie tylko jeden pas ruchu. Będą tam trwać prace związane z wykonaniem docelowego oznakowania poziomego.

?Na razie nie zmienia się organizacja ruchu na obwodnicy Kołbieli (8,7 km), gdzie wykonawca prowadzi prace związane m.in. z montażem barier i malowaniem oznakowania poziomego. O zmianach będziemy informować? ? informuje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autustrad.

mat. pras.

fot. GDDKiA


Można jechać S17 od Kołbieli na Warszawę

Można jechać S17 od Kołbieli na Warszawę

Można jechać S17 od Kołbieli na Warszawę

Można jechać S17 od Kołbieli na Warszawę

Można jechać S17 od Kołbieli na Warszawę

Można jechać S17 od Kołbieli na Warszawę

Można jechać S17 od Kołbieli na Warszawę

Można jechać S17 od Kołbieli na Warszawę

Można jechać S17 od Kołbieli na Warszawę

Można jechać S17 od Kołbieli na Warszawę

Można jechać S17 od Kołbieli na Warszawę

Można jechać S17 od Kołbieli na Warszawę

Można jechać S17 od Kołbieli na Warszawę

Można jechać S17 od Kołbieli na Warszawę

Można jechać S17 od Kołbieli na Warszawę

Można jechać S17 od Kołbieli na Warszawę

Można jechać S17 od Kołbieli na Warszawę

Można jechać S17 od Kołbieli na Warszawę

Można jechać S17 od Kołbieli na Warszawę

Można jechać S17 od Kołbieli na Warszawę

Można jechać S17 od Kołbieli na Warszawę

Można jechać S17 od Kołbieli na Warszawę

Można jechać S17 od Kołbieli na Warszawę

Można jechać S17 od Kołbieli na Warszawę

Można jechać S17 od Kołbieli na Warszawę

Można jechać S17 od Kołbieli na Warszawę

Można jechać S17 od Kołbieli na Warszawę

Można jechać S17 od Kołbieli na Warszawę

Można jechać S17 od Kołbieli na Warszawę

Można jechać S17 od Kołbieli na Warszawę

Można jechać S17 od Kołbieli na Warszawę

Można jechać S17 od Kołbieli na Warszawę

Można jechać S17 od Kołbieli na Warszawę

Można jechać S17 od Kołbieli na Warszawę

Można jechać S17 od Kołbieli na Warszawę

Można jechać S17 od Kołbieli na Warszawę

Można jechać S17 od Kołbieli na Warszawę

Można jechać S17 od Kołbieli na Warszawę

Można jechać S17 od Kołbieli na Warszawę

Można jechać S17 od Kołbieli na Warszawę

Można jechać S17 od Kołbieli na Warszawę

Można jechać S17 od Kołbieli na Warszawę

Można jechać S17 od Kołbieli na Warszawę

Można jechać S17 od Kołbieli na Warszawę


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
KOMENTUJECIE
Autor komentarza: No Treść komentarza: Nie wiem dlaczego Twój wizerunek nie został uwzględniony, skoro Twoje komentarze "bawią" czytelników od kilkunastu lat... Data dodania komentarza: 23.06.2026, 14:38 Źródło komentarza: Historyczne postacie na autobusach PKS Garwolin Autor komentarza: Gość Treść komentarza: Górne limity to są dla robola i rolnika czyli najniższa krajowa bo oni są uważani jako bydło i niewolnicy do tyrania. Data dodania komentarza: 23.06.2026, 14:37 Źródło komentarza: Spór miliony dla szpitala. Starostwo i dyrektor SP ZOZ przedstawiają odmienne wersje wydarzeń Autor komentarza: Pan Jan Treść komentarza: mateusz Pinokio morawiecki sprzedawał nasz kraj w Brukseli bez zawahania, otworzył szeroko nasze granice na migrantów z całego świata i chciał wybudować 49 centrów integracji cudzoziemców w całym kraju, ten szkodnik powinien być pozbawiony naszego obywatelstwa i wydalony z kraju a Gargamel tzn kaczyński na to zezwalał, to są zdrajcy. Data dodania komentarza: 23.06.2026, 14:34 Źródło komentarza: Historyczne postacie na autobusach PKS Garwolin Autor komentarza: niegroźnie Treść komentarza: Jakże kruchy może być człowiek. Kto może niech pomoże - piątka dzieci, to skarb, ale mama jest tylko jedna. Życzę powrotu do sprawności i długich lat życia by cieszyć się także wnukami ! Może dawid k. ze Szpitala Południowego wsparłby... przepraszam za ten wtręt, ale trudno przejść obojętnie wobec potrzeb normalnych ludzi w konfrontacji ze złodziejstwem na stanowiskach branży medycznej. Data dodania komentarza: 23.06.2026, 14:28 Źródło komentarza: Mama piątki dzieci walczy o powrót do zdrowia. Ruszyła akcja wsparcia dla mieszkanki gminy Łaskarzew
Reklama
Reklama