poniedziałek, 22 czerwca 2026 06:49
Reklama
Reklama

Biegiem do Nowego Roku

Kiedy większość z nas odsypiała jeszcze sylwestrowe szaleństwa, oni witali Nowy Rok tak jak lubią najbardziej. Wczoraj w samo południe biegacze z klubu Truchtacz.pl wzięli udział w noworocznym biegu. Garwoliński klub biegacza Truchtacz.pl, biegowo rozpoczął rok 2012. Po raz drugi w dwuletniej historii klubu, grupa zapaleńców zebrała się w samo południe pierwszego dnia roku, by wspólnie pokonać trasę biegu "Avon kontra przemoc". Tym razem dystans 10 km prowadzący głównymi ulicami, wczoraj jednak chodnikami, Garwolina przebiegło 13 biegaczy i 3 biegaczki.
- Spotkanie miało charakter sportowo-towarzyski, jednak głównym jego celem, podobnie jak i działań klubu, jest popularyzowanie idei biegania jako najprostszej formy ruchu. Zapraszamy do odwiedzania strony Truchtacz.pl i oczywiście do wspólnego biegania ? mówi Sebastian Szyszka, wiceprezes klubu. - Tradycyjnie, zbieramy się w każdy czwartek o godz. 20.30 na garwolińskim "kwadracie" i biegamy towarzysko, nie spiesząc się specjalnie, więc każdy da radę i w dobrych humorach pokonujemy dystans ok. 11 km ? dodaje.

oprac. jd

fot. Truchtacz.pl

 


Biegiem do Nowego Roku

Biegiem do Nowego Roku

Biegiem do Nowego Roku

Biegiem do Nowego Roku

Biegiem do Nowego Roku

Biegiem do Nowego Roku

Biegiem do Nowego Roku

Biegiem do Nowego Roku

Biegiem do Nowego Roku

Biegiem do Nowego Roku

Biegiem do Nowego Roku

Biegiem do Nowego Roku

Biegiem do Nowego Roku

Biegiem do Nowego Roku

Biegiem do Nowego Roku

Biegiem do Nowego Roku


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

zuza 02.01.2012 21:41
brawo... aż chciałoby się przyłączyć :)

Żabol 02.01.2012 19:36
po co być na kacu, kiedy można rześko witać nowy rok. Sylwester nie koniecznie jest od DUŻEGO picia. Sam biegam, dziwi mnie tylko bieganie bez szalika i czapki przy plus 3 stopniach. Przeziębić się można łatwo, a potem dwa tygodnie się człowiek kuruje, aż dojdzie do pełni sił ;)

Reklama
Reklama
KOMENTUJECIE
Autor komentarza: Obserwator Treść komentarza: Jak zwykle za tłum w korowodzie robiły szkoły tj. dzieci, młodzież i nauczyciele. Obecność niby nie obowiązkowa, jak to na 1 maja w latach 70 i 80 - tych. Największy stres mieli dyrektorzy, którzy do końca nie wiedzieli czy ich podopieczni i podwładni przyjdą. I tak co roku! Data dodania komentarza: 22.06.2026, 04:44 Źródło komentarza: Barwny korowód na rozpoczęcie niedzielnego świętowania Autor komentarza: Adonis Treść komentarza: Niech dyr szpitala ponownie zrobi konferencję z Czarnkiem przed szpitalem mówiąc o 20 mln długu szpitala. Sam zarabiając bańkę z tego bankruta. I to jest tupet. Ludzie czy Wy macie klapki na oczach? Data dodania komentarza: 21.06.2026, 22:27 Źródło komentarza: Spór miliony dla szpitala. Starostwo i dyrektor SP ZOZ przedstawiają odmienne wersje wydarzeń Autor komentarza: śmichu Treść komentarza: Na pewno będziesz pierwszym który dostanie pozłacaną kaczkę taką z oddziału wewnętrznego czyli wyróżnienie godne intelektu. Może nawet pozłacany basen bo w nim byłoby dobre miejsce na te wywnętrzenia Data dodania komentarza: 21.06.2026, 22:12 Źródło komentarza: Siedem Złotych Gawronów wręczonych podczas gali Dni Garwolina. „Prawdziwą wartość miasta tworzą ludzie” Autor komentarza: śmichu Treść komentarza: Na pewno posłuchają tej oracji :))) Data dodania komentarza: 21.06.2026, 22:07 Źródło komentarza: Siedem Złotych Gawronów wręczonych podczas gali Dni Garwolina. „Prawdziwą wartość miasta tworzą ludzie”
Reklama
Reklama