poniedziałek, 22 czerwca 2026 06:17
Reklama
Reklama

Kozienice na przełamanie 4CV

Po trzech kolejnych porażkach zawodnicy SPS 4CV przełamali się w meczu z KKS Armat Kozienice. Spotkanie 12. kolejki III ligi zakończyło się wygraną podopiecznych Edmunda Kopyścia 3:1 (23, 14, -20, 19). Do składu 4CV wrócił Krzysztof Kisiel, który w grudniu skręcił kostkę. Występ nominalnego przyjmującego na pozycji libero był wymuszony kontuzją barku Jakuba Saganka.

Początek meczu był wyrównany. Obie drużyny badały siły, choć znają się bardzo dobrze, bo w pierwszym meczu w Kozienicach rozegrano pięć setów (4CV wygrał 3:2). Walka punkt za punkt trwała niemal do końca seta. Po emocjonującej końcówce i skutecznemu blokowi Kamila Barana gospodarze wygrali do 23.

Goście w drugiej partii dobrze grali tylko przez pierwsze piłki. KKS prowadził 1:3, później przyjezdni popełniali błędy w przyjęciu, co wykorzystali gospodarze. 4CV seriami zdobywał punkty przy dobrej zagrywce i szczelnemu blokowi.

Rozluźnienie w szeregach gospodarzy przyszło na początku trzeciego seta. Wysokie prowadzenie 9:4 zostało szybko roztrwonione. Armat wyszedł na prowadzenie 12:11. W dalszej części tej partii po stronie gospodarzy zabrakło skutecznego ataku.

Widmo tie-breaka podziałało mobilizująco na zawodników z Garwolina. Przy pełnej koncentracji szybko udało się zyskać bezpieczną przewagę w kolejnej części gry. Goście próbowali jeszcze zerwać się do odrabiania strat. Bez efektu.

- Zwycięstwo była bardzo ważne dla zawodników, bo powoli przestawali wierzyć w wygranie meczu ? przyznał po dzisiejszym meczu Edmund Kopyść, trener 4CV. ? Nieźle zagraliśmy w przyjęciu, skutecznie zagrywką. Dobre zmiany dał Topór i Bieńko ? dodał.

SPS 4CV Garwolin ? KKS Armat Kozienice 3:1 (23, 14, -20, 19)

4CV: Grabowski, K. Zawisza, A. Zawisza, Baran, Ozimek, Kurek, Kisiel (libero) ? Topór, Bieńko, Trzmielewski.

łk

{loadposition tabela2}


Kozienice na przełamanie 4CV

Kozienice na przełamanie 4CV

Kozienice na przełamanie 4CV

Kozienice na przełamanie 4CV

Kozienice na przełamanie 4CV

Kozienice na przełamanie 4CV

Kozienice na przełamanie 4CV

Kozienice na przełamanie 4CV

Kozienice na przełamanie 4CV

Kozienice na przełamanie 4CV

Kozienice na przełamanie 4CV

Kozienice na przełamanie 4CV

Kozienice na przełamanie 4CV

Kozienice na przełamanie 4CV

Kozienice na przełamanie 4CV

Kozienice na przełamanie 4CV

Kozienice na przełamanie 4CV

Kozienice na przełamanie 4CV

Kozienice na przełamanie 4CV

Kozienice na przełamanie 4CV

Kozienice na przełamanie 4CV

Kozienice na przełamanie 4CV

Kozienice na przełamanie 4CV

Kozienice na przełamanie 4CV

Kozienice na przełamanie 4CV

Kozienice na przełamanie 4CV

Kozienice na przełamanie 4CV

Kozienice na przełamanie 4CV

Kozienice na przełamanie 4CV

Kozienice na przełamanie 4CV

Kozienice na przełamanie 4CV

Kozienice na przełamanie 4CV

Kozienice na przełamanie 4CV

Kozienice na przełamanie 4CV

Kozienice na przełamanie 4CV

Kozienice na przełamanie 4CV

Kozienice na przełamanie 4CV

Kozienice na przełamanie 4CV

Kozienice na przełamanie 4CV

Kozienice na przełamanie 4CV

Kozienice na przełamanie 4CV

Kozienice na przełamanie 4CV

Kozienice na przełamanie 4CV

Kozienice na przełamanie 4CV

Kozienice na przełamanie 4CV

Kozienice na przełamanie 4CV

Kozienice na przełamanie 4CV

Kozienice na przełamanie 4CV


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

kibic ? - obserwator 15.01.2012 21:34
z całym szacunkiem do trenera, zawodników i zaangażowania wszystkich, przykro mi stwierdzić że najsłabszym ogniwek jest K.Zawisza... stara się - to prawda, ale prawda jest też że nie za bardzo mu wychodzi... bez ataku ciężko zdobywać punkty, chyba atakujący jest od atakowania, żeby atakować trzeba pomyśleć a nie uderzać w jedną stronę i ciągle na "jedno kopyto" z inaczej wystawionych piłek... ale może się nie znam. Bez urazy Panie K. ale najlepiej niestety prowadzi Pan doping z boiska, pozdrawiam i życzę sukcesów i skuteczności ;)

konio 15.01.2012 19:19
Pozdrowienia i dalszych sukcesów dla Pana Edmunda i chłopaków z zespołu.Pozdrawiam!!!!konio

Reklama
Reklama
KOMENTUJECIE
Autor komentarza: Wojtek63 Treść komentarza: Po wygranych barażach awans do III ligi polskiej sezonu 2026/27 uzyskały: Mazovia Mińsk Mazowiecki 1:0 (1:0) u siebie ze Stomilem Olsztyn. Grom Nowy Staw 1:0 (0:0) u siebie z Polonią Chodzież. Stilon Gorzów Wielkopolski 0:0 rz.k 3:1 na wyjeździe z Rakowem II Częstochowa. Moravia Morawica 1:0 (1:0) na wyjeździe z Beskidem Andrychów. Data dodania komentarza: 21.06.2026, 19:41 Źródło komentarza: Sezon pełen emocji zakończony spadkiem. Statystyki Wilgi Garwolin Autor komentarza: mieszkaniec Treść komentarza: TAK OGROMNE podwyżki w Garwolinie za wodę i ścieki jest dla pani Burmistrz i Rady Miasta na czele z Przewodniczącym nie jest ważną sprawą ? Może tym bardziej się zajmiecie zanim non stop balować!!!!! Żaden z radnych nie otrzyma żadnego kolejnego poparcia. Po kadencji burmistrz żaden też niech nie ośmiela się startować na fotel burmistrza! Data dodania komentarza: 21.06.2026, 19:32 Źródło komentarza: Siedem Złotych Gawronów wręczonych podczas gali Dni Garwolina. „Prawdziwą wartość miasta tworzą ludzie” Autor komentarza: apopis Treść komentarza: Sroki i wrony i gawrony! Jedna ich śpiewka: kiedy wejdziesz między wrony musisz krakać tak jak ony! Hipokryzja wylewa się dalej niż tam gdzie dopływa rzeka Wilga. Jak można traktować takich poważnie? Data dodania komentarza: 21.06.2026, 19:27 Źródło komentarza: Siedem Złotych Gawronów wręczonych podczas gali Dni Garwolina. „Prawdziwą wartość miasta tworzą ludzie” Autor komentarza: Mieszkaniec Garwolina Treść komentarza: Pani Kurowska, społeczeństwo Garwolina żąda aby lekarze miejscowego szpitala udostępnili do wiadomości publicznej swoje oświadczenia majątkowe. Jako podatnicy mamy prawo wiedzieć na co idą nasze składki Data dodania komentarza: 21.06.2026, 18:57 Źródło komentarza: Siedem Złotych Gawronów wręczonych podczas gali Dni Garwolina. „Prawdziwą wartość miasta tworzą ludzie”
Reklama
Reklama