Po zakończeniu turnieju uczestnicy otrzymali medale, puchary i nagrody, które wręczał Tomasz Łysiak wójt gminy Garwolin oraz dyrektor szkoły Elżbieta Głodek.
Galeria zdjęć turnieju do obejrzenia na stronie Urzędu Gminy Garwolin.
UG Garwolin/opr. łk
Po zakończeniu turnieju uczestnicy otrzymali medale, puchary i nagrody, które wręczał Tomasz Łysiak wójt gminy Garwolin oraz dyrektor szkoły Elżbieta Głodek.
Galeria zdjęć turnieju do obejrzenia na stronie Urzędu Gminy Garwolin.
UG Garwolin/opr. łk

Dzięki reklamom możemy tworzyć wartościowe treści.

Napisz komentarz
Komentarze