poniedziałek, 22 czerwca 2026 05:31
Reklama
Reklama

Pierwsze eliminacje za nami

W Rudzie Talubskiej odbył się pierwszy turniej eliminacyjny I Grand Prix Powiatu Garwolińskiego w Tenisie Stołowym. Kolejna okazja do odbijania celuloidowej piłeczki 26 lutego w Sobolewie. Cykl GP rozpoczęły Otwarte Indywidualne Mistrzostwa Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Garwolin. Zwycięzcami w poszczególnych kategoriach zostali: Anna Bienias (kategoria powyżej 35 lat), Patryk Kysiel (do lat 16), Marek Piętka (17-35) oraz Tadeusz Paziewski (powyżej 35 lat).

 

Organizator imprezy, firma Spartan, składa podziękowanie za udział w turnieju zawodniczkom i zawodnikom. - Podziękowania kieruję na ręce Pana Tomasza Łysiaka Wójta Gminy Garwolin za objęcie patronatu nad turniejem oraz pomoc w jego przeprowadzeniu ? mówi Dariusz Zając.

Kolejny turniej z cyklu GP 26 lutego w Sobolewie. Rywalizacja w hali sportowej będzie toczyć się o Puchary Wójta Gminy Sobolew. Początek rozgrywek o godz. 12.

Szczegółowe informacje na temat eliminacyjny I Grand Prix Powiatu Garwolińskiego w Tenisie Stołowym w specjalnym serwisie WirtualnyGarwolin.pl/gptenis.

Wyniki Otwartych Indywidualnych Mistrzostw Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Garwolin


łk


Pierwsze eliminacje za nami

Pierwsze eliminacje za nami

Pierwsze eliminacje za nami

Pierwsze eliminacje za nami

Pierwsze eliminacje za nami

Pierwsze eliminacje za nami

Pierwsze eliminacje za nami

Pierwsze eliminacje za nami

Pierwsze eliminacje za nami

Pierwsze eliminacje za nami

Pierwsze eliminacje za nami

Pierwsze eliminacje za nami

Pierwsze eliminacje za nami

Pierwsze eliminacje za nami

Pierwsze eliminacje za nami

Pierwsze eliminacje za nami

Pierwsze eliminacje za nami

Pierwsze eliminacje za nami

Pierwsze eliminacje za nami

Pierwsze eliminacje za nami

Pierwsze eliminacje za nami

Pierwsze eliminacje za nami

Pierwsze eliminacje za nami

Pierwsze eliminacje za nami


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Pasjonata 15.02.2012 10:15
Gratulacje dla Marka za zajęcie I miejsca. Oby tak do końca Grand Prix

Reklama
Reklama
KOMENTUJECIE
Autor komentarza: Wojtek63 Treść komentarza: Po wygranych barażach awans do III ligi polskiej sezonu 2026/27 uzyskały: Mazovia Mińsk Mazowiecki 1:0 (1:0) u siebie ze Stomilem Olsztyn. Grom Nowy Staw 1:0 (0:0) u siebie z Polonią Chodzież. Stilon Gorzów Wielkopolski 0:0 rz.k 3:1 na wyjeździe z Rakowem II Częstochowa. Moravia Morawica 1:0 (1:0) na wyjeździe z Beskidem Andrychów. Data dodania komentarza: 21.06.2026, 19:41 Źródło komentarza: Sezon pełen emocji zakończony spadkiem. Statystyki Wilgi Garwolin Autor komentarza: mieszkaniec Treść komentarza: TAK OGROMNE podwyżki w Garwolinie za wodę i ścieki jest dla pani Burmistrz i Rady Miasta na czele z Przewodniczącym nie jest ważną sprawą ? Może tym bardziej się zajmiecie zanim non stop balować!!!!! Żaden z radnych nie otrzyma żadnego kolejnego poparcia. Po kadencji burmistrz żaden też niech nie ośmiela się startować na fotel burmistrza! Data dodania komentarza: 21.06.2026, 19:32 Źródło komentarza: Siedem Złotych Gawronów wręczonych podczas gali Dni Garwolina. „Prawdziwą wartość miasta tworzą ludzie” Autor komentarza: apopis Treść komentarza: Sroki i wrony i gawrony! Jedna ich śpiewka: kiedy wejdziesz między wrony musisz krakać tak jak ony! Hipokryzja wylewa się dalej niż tam gdzie dopływa rzeka Wilga. Jak można traktować takich poważnie? Data dodania komentarza: 21.06.2026, 19:27 Źródło komentarza: Siedem Złotych Gawronów wręczonych podczas gali Dni Garwolina. „Prawdziwą wartość miasta tworzą ludzie” Autor komentarza: Mieszkaniec Garwolina Treść komentarza: Pani Kurowska, społeczeństwo Garwolina żąda aby lekarze miejscowego szpitala udostępnili do wiadomości publicznej swoje oświadczenia majątkowe. Jako podatnicy mamy prawo wiedzieć na co idą nasze składki Data dodania komentarza: 21.06.2026, 18:57 Źródło komentarza: Siedem Złotych Gawronów wręczonych podczas gali Dni Garwolina. „Prawdziwą wartość miasta tworzą ludzie”
Reklama
Reklama