poniedziałek, 22 czerwca 2026 05:30
Reklama
Reklama

GKS wygrywa 8:1

Po wysokiej porażce z II-ligowym Turem Turek (0:8) zawodnicy GKS Wilgi Garwolin pokonali Andrespolię Wiśniową Górę 8:1. Był to ostatni akcent łódzkiego tygodniowego obozu przygotowawczego wicelidera warszawskiej Ligi Okręgowej. Wilga od początku kontrolował grę w sparingu rozegranym zakończonym przed kilkudziesięcioma minutami. Do przerwy GKS prowadził z drużyną łódzkiej okręgówki 4:1. ? Mecz toczył się pod nasze dyktando. W drugiej połowie rywale siedli kondycyjnie ? ocenia Jacek Paśnik, trener Wilgi.

Skutecznością błysnął Jacek Kajtowski zdobywca pięciu bramek. Dwa trafienia dołożył Marcin Makulec. ?Magi? wraca do gry w miesiącach spędzonych na leczeniu kontuzji. Bramkę strzelił także Karol Zawadka.

Trener Jacek Paśnik jest zadowolony z pracy zawodników podczas siedmiodniowego obozu pod Łodzią. ? Był to solidnie przepracowany czas. Musieliśmy nawet jeden dzień odpuścić mocniejsze treningi, bo chłopaki odczuli w mięśniach poprzednie zajęcia ? mówi szkoleniowiec.

Jeszcze dzisiaj zawodnicy GKS wrócą do Garwolina. Po kilku dniach odpoczynku we wtorek Wilga zagra w Miętnem z Ruchem Ryki (godz. 19).

GKS Wilga Garwolin - Andrespolia Wiśniowa Góra 8:1 (4:1)

Wilga: Mariak, Karol Zawadka, Grązka, Korgul, Mariusz Makulec, Baranowski, Bogusz, testowany, Wachnicki, Piorun, Kajtowski oraz Marcin Makulec, Dróżdż, Wielgosz.

łk

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Wojtek63 25.02.2012 09:37
0:8 z Turem -klęska, czy korzystna lekcja ? Wychodzi na to, że korzystna lekcja. A jeśli to tylko sportowa złość wywołana wysoką porażką, to jak się okazuje takiej też potrzeba, żeby pokonać każdego rywala na tym samym poziomie rozgrywek. Jeden bardzo doświadczony piłkarsko facet mówił mi osobiście, że lepiej przegrać z zawodowcami 0:5 niż wygrać tyle samo z amatorami. Dotyczyło to nauki pobranej od lepszych. Jako laik nie bardzo w to wierzyłem, ale On miał rację. Ten facet nazywa się...Witold Trzmielewski. Prawdziwy piłkarski skarb w Garwolinie. Co do mojego proroctwa (bardzo trudna sprawa- to sparing) ale...Ruch Ryki- Wilga 1:3 . Teraz Wilga jest rzeczywiście mocna, co powinna, a mam nadzieję zechce udowodnić w meczu z Ruchem na zasadzie ,,dziś gramy z Józefovią''

konio 24.02.2012 19:14
Ktoś zorientowany może uchyli rąbka tajemnicy, czy to Endzelm? Pozdrawiam!!!!konio

konio 24.02.2012 19:12
Panie Wojtku 63 z Pana to prorok mówił Pan 5:0 a tu proszę nawet więcej ,obawiałem się tego meczu bo łódzka LO jest silna i nawet słaby zespół z końca stawki może być kłopotem po klęsce z Turem w szczególności.Dodatkowo prześledziłem rundę jesienną rywala Wilgi i wszystkie mecze " jak pod sznurek" przegrywali jedną bramką mając jak na miejsce w tabeli niezły bilans bramkowy (17-34 proszę się nie śmiać na LO dla zespołu z końca to nie jest zły bilans wychodzi po dwie stracone bramki na mecz) a tu proszę kiedy Wilga gra ze swoim poziomem klasy rozgrywkowej jest nieźle a nawet lepiej Brawo i liczę na mecz z Rykami 29 .02 to może być cenny sprawdzian z niezłym lubelskim czwartoligowcem.Pozdrawiam!!!! konio

Reklama
Reklama
KOMENTUJECIE
Autor komentarza: Wojtek63 Treść komentarza: Po wygranych barażach awans do III ligi polskiej sezonu 2026/27 uzyskały: Mazovia Mińsk Mazowiecki 1:0 (1:0) u siebie ze Stomilem Olsztyn. Grom Nowy Staw 1:0 (0:0) u siebie z Polonią Chodzież. Stilon Gorzów Wielkopolski 0:0 rz.k 3:1 na wyjeździe z Rakowem II Częstochowa. Moravia Morawica 1:0 (1:0) na wyjeździe z Beskidem Andrychów. Data dodania komentarza: 21.06.2026, 19:41 Źródło komentarza: Sezon pełen emocji zakończony spadkiem. Statystyki Wilgi Garwolin Autor komentarza: mieszkaniec Treść komentarza: TAK OGROMNE podwyżki w Garwolinie za wodę i ścieki jest dla pani Burmistrz i Rady Miasta na czele z Przewodniczącym nie jest ważną sprawą ? Może tym bardziej się zajmiecie zanim non stop balować!!!!! Żaden z radnych nie otrzyma żadnego kolejnego poparcia. Po kadencji burmistrz żaden też niech nie ośmiela się startować na fotel burmistrza! Data dodania komentarza: 21.06.2026, 19:32 Źródło komentarza: Siedem Złotych Gawronów wręczonych podczas gali Dni Garwolina. „Prawdziwą wartość miasta tworzą ludzie” Autor komentarza: apopis Treść komentarza: Sroki i wrony i gawrony! Jedna ich śpiewka: kiedy wejdziesz między wrony musisz krakać tak jak ony! Hipokryzja wylewa się dalej niż tam gdzie dopływa rzeka Wilga. Jak można traktować takich poważnie? Data dodania komentarza: 21.06.2026, 19:27 Źródło komentarza: Siedem Złotych Gawronów wręczonych podczas gali Dni Garwolina. „Prawdziwą wartość miasta tworzą ludzie” Autor komentarza: Mieszkaniec Garwolina Treść komentarza: Pani Kurowska, społeczeństwo Garwolina żąda aby lekarze miejscowego szpitala udostępnili do wiadomości publicznej swoje oświadczenia majątkowe. Jako podatnicy mamy prawo wiedzieć na co idą nasze składki Data dodania komentarza: 21.06.2026, 18:57 Źródło komentarza: Siedem Złotych Gawronów wręczonych podczas gali Dni Garwolina. „Prawdziwą wartość miasta tworzą ludzie”
Reklama
Reklama