poniedziałek, 22 czerwca 2026 04:52
Reklama
Reklama

Piąte złoto dla Piątki

W Szkole Podstawowej w Rębkowie odbyły się finały powiatowe Igrzysk Młodzieży Szkolnej w unihokeja dziewcząt i chłopców. W kategorii dziewcząt wygrały uczennice szkoły podstawowej w Rębkowie, pokonując wszystkie rywalki. Podopieczne Witolda Włodarczyka wygrały kolejno z SP Wilkowyje 4:1, SP Kępa Celejowska 1:0, SP Ruda Talubska 2:0 i SP Sbolew 6:0. Drugie miejsce i awans do zawodów regionalnych uzyskała także szkoła z Rudy Talubskiej (op. Zofia Lenicka), która wygrała z SP Wilkowyja 7:1, SP Kępa Celejowska 1:0 i SP Sobolew 3:0. Trzecie miejsce przypadło SP w Kępie Celejowskiej, czwarte SP w Wilkowyi, w piąte SP w Sobolewie.

 

W kategorii chłopców piąty złoty medal zdobyli podopieczni Bogdan Brzeźnickiego. Po zdobyciu mistrzostwa powiatu garwolińskiego w sztafetowych biegach przełajowych, piłce nożnej, piłce ręcznej i koszykowej, przyszedł czas na mistrzostwo powiatu w unihokeja. Młodzi zawodnicy Piątki wygrali wszystkie mecze, zarówno w turnieju półfinałowych jak i w ścisłym finale. Trenujący pod okiem Bogdana Brzeźnickiego ograli SP Rębków 3:0, SP Rudę Talubską 5-1, SP Kępę Celejowską 7:0.

Pozostałe wyniki: SP Rębków - SP Kępa Celejowska 2:1, SP Rębków - SP Ruda Talubska 4:2, SP Ruda Talubska - SP Kępa Celejowska 1:2. Drugie miejsce zajęli zawodnicy SP w Rębkowie (op. Witold Włodarczyk), trzecie SP w Kępie Celejowskiej, a czwarte SP w Rudzie Talubskiej.

Skład mistrzów powiatu (według kolejności od lewej na zdjęciu nr 1): opiekun drużyny Bogdan Brzeźnicki, Michał Piłka, Piotr Domański, Damian Papiernik, Wojciech Jonczak i Mateusz Tudek. W dolnym rzędzie klęczą od prawej: Artur Szeląg, Szymon Szulc, Kacper Jonczak, Bartek Głodek i Jakub Głodek.

opr. łk

foto Bogdan Brzeźnicki


Piąte złoto dla Piątki

Piąte złoto dla Piątki

Piąte złoto dla Piątki

Piąte złoto dla Piątki

Piąte złoto dla Piątki

Piąte złoto dla Piątki


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

VIP 07.03.2012 20:22
"Piątka" pany ! - a teraz czekamy na medal w Siedlcach i awans do Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Płocku.

Reklama
Reklama
KOMENTUJECIE
Autor komentarza: Wojtek63 Treść komentarza: Po wygranych barażach awans do III ligi polskiej sezonu 2026/27 uzyskały: Mazovia Mińsk Mazowiecki 1:0 (1:0) u siebie ze Stomilem Olsztyn. Grom Nowy Staw 1:0 (0:0) u siebie z Polonią Chodzież. Stilon Gorzów Wielkopolski 0:0 rz.k 3:1 na wyjeździe z Rakowem II Częstochowa. Moravia Morawica 1:0 (1:0) na wyjeździe z Beskidem Andrychów. Data dodania komentarza: 21.06.2026, 19:41 Źródło komentarza: Sezon pełen emocji zakończony spadkiem. Statystyki Wilgi Garwolin Autor komentarza: mieszkaniec Treść komentarza: TAK OGROMNE podwyżki w Garwolinie za wodę i ścieki jest dla pani Burmistrz i Rady Miasta na czele z Przewodniczącym nie jest ważną sprawą ? Może tym bardziej się zajmiecie zanim non stop balować!!!!! Żaden z radnych nie otrzyma żadnego kolejnego poparcia. Po kadencji burmistrz żaden też niech nie ośmiela się startować na fotel burmistrza! Data dodania komentarza: 21.06.2026, 19:32 Źródło komentarza: Siedem Złotych Gawronów wręczonych podczas gali Dni Garwolina. „Prawdziwą wartość miasta tworzą ludzie” Autor komentarza: apopis Treść komentarza: Sroki i wrony i gawrony! Jedna ich śpiewka: kiedy wejdziesz między wrony musisz krakać tak jak ony! Hipokryzja wylewa się dalej niż tam gdzie dopływa rzeka Wilga. Jak można traktować takich poważnie? Data dodania komentarza: 21.06.2026, 19:27 Źródło komentarza: Siedem Złotych Gawronów wręczonych podczas gali Dni Garwolina. „Prawdziwą wartość miasta tworzą ludzie” Autor komentarza: Mieszkaniec Garwolina Treść komentarza: Pani Kurowska, społeczeństwo Garwolina żąda aby lekarze miejscowego szpitala udostępnili do wiadomości publicznej swoje oświadczenia majątkowe. Jako podatnicy mamy prawo wiedzieć na co idą nasze składki Data dodania komentarza: 21.06.2026, 18:57 Źródło komentarza: Siedem Złotych Gawronów wręczonych podczas gali Dni Garwolina. „Prawdziwą wartość miasta tworzą ludzie”
Reklama
Reklama