poniedziałek, 22 czerwca 2026 02:12
Reklama
Reklama

MKS na podium

W miniony weekend w Krajowych Turniejach Badmintona startowali juniorzy i weterani MKS Garwolin. Starsi amatorzy badmintona rywalizowali w sobotę w Warszawie. Rywalizację indywidualną kategorii +40 wygrał Andrzej Dadas. Drugie złoto zawodnik MKS dołożył w deblu kategorii +35), grając z Łukaszem Trzmelem z Warszawy. Po złoto w singlu sięgnął także trener klubu z Garwolina Jerzy Rybicki (na zdjęciu, kat. +60). Drugi wśród zawodników powyżej 65. roku życia był Leopold Tukendorf.

 

Dwukrotnie drugie miejsce zajęła Maria Brzeźnicka. Nauczycielka wychowania fizycznego Zespołu Szkół nr 5 w Garwolinie w deblu kategorii +30 grała z Agatą Lipowską (Warszawa), a w mikście kategorii +40 ze Stanisławem Wikło (Suchedniów).

Deblu +30 Agnieszka Brojek z Eweliną Bracką (Warszawa) zostały sklasyfikowane na miejscach 5-6. Zawodniczka MKS po medal sięgnęła w mikście kategorii +40, występując w duecie ze Zbigniewem Przyjemskim z Suchedniowa, para Jerzy Rybicki/Krystyna Cielecka (Olsztyn) została sklasyfikowana na pozycjach 5-6.

W niedzielę został rozegrany KT Juniorów. Po pierwsze miejsce w grze mieszanej sięgnęła Małgorzata Brojek, grająca z Mateuszem Stemplem (AZS WAT Warszawa).

łk


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

rakiet 17.05.2012 20:25
Uwaga Uwaga !!!!!!! Pochwał czas nadszedł !!! Panie Rybicki, a może proszę się pochwalić wynikami swoich juniorów na MISTRZOSTWACH POLSKI...przecież były, a wiadomości nie było....CZYŻBY COŚ POSZŁO NIE TAK....hmmmm ALe nic, teraz niebawem MISTRZOSTWA POLSKI juniorów młodszych, trzymamy kciuki, by młodzi się do nich zakwalifikowali....chociaż, chyba już kwalifikacje były, ale artykułu ni widu, ni słychu....ehhh pewnie ZAPOMNIAŁO SIĘ....

Reklama
Reklama
KOMENTUJECIE
Autor komentarza: Wojtek63 Treść komentarza: Po wygranych barażach awans do III ligi polskiej sezonu 2026/27 uzyskały: Mazovia Mińsk Mazowiecki 1:0 (1:0) u siebie ze Stomilem Olsztyn. Grom Nowy Staw 1:0 (0:0) u siebie z Polonią Chodzież. Stilon Gorzów Wielkopolski 0:0 rz.k 3:1 na wyjeździe z Rakowem II Częstochowa. Moravia Morawica 1:0 (1:0) na wyjeździe z Beskidem Andrychów. Data dodania komentarza: 21.06.2026, 19:41 Źródło komentarza: Sezon pełen emocji zakończony spadkiem. Statystyki Wilgi Garwolin Autor komentarza: mieszkaniec Treść komentarza: TAK OGROMNE podwyżki w Garwolinie za wodę i ścieki jest dla pani Burmistrz i Rady Miasta na czele z Przewodniczącym nie jest ważną sprawą ? Może tym bardziej się zajmiecie zanim non stop balować!!!!! Żaden z radnych nie otrzyma żadnego kolejnego poparcia. Po kadencji burmistrz żaden też niech nie ośmiela się startować na fotel burmistrza! Data dodania komentarza: 21.06.2026, 19:32 Źródło komentarza: Siedem Złotych Gawronów wręczonych podczas gali Dni Garwolina. „Prawdziwą wartość miasta tworzą ludzie” Autor komentarza: apopis Treść komentarza: Sroki i wrony i gawrony! Jedna ich śpiewka: kiedy wejdziesz między wrony musisz krakać tak jak ony! Hipokryzja wylewa się dalej niż tam gdzie dopływa rzeka Wilga. Jak można traktować takich poważnie? Data dodania komentarza: 21.06.2026, 19:27 Źródło komentarza: Siedem Złotych Gawronów wręczonych podczas gali Dni Garwolina. „Prawdziwą wartość miasta tworzą ludzie” Autor komentarza: Mieszkaniec Garwolina Treść komentarza: Pani Kurowska, społeczeństwo Garwolina żąda aby lekarze miejscowego szpitala udostępnili do wiadomości publicznej swoje oświadczenia majątkowe. Jako podatnicy mamy prawo wiedzieć na co idą nasze składki Data dodania komentarza: 21.06.2026, 18:57 Źródło komentarza: Siedem Złotych Gawronów wręczonych podczas gali Dni Garwolina. „Prawdziwą wartość miasta tworzą ludzie”
Reklama
Reklama