Remont rozpoczął się w połowie marca i zgodnie z planem miał potrwać trzy miesiące. Prace jednak się przedłużyły. Choć roboty prowadzone były na stosunkowo krótkim odcinku, ich lokalizacja oraz brak dogodnych objazdów powodowały duże utrudnienia dla kierowców podróżujących w kierunku Warszawy i Puław.
Jak poinformowała Gmina Wilga, wykonawca zakończył już prace związane z inwestycją pn. „Rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 801 polegająca na rozbiórce istniejącego przepustu i budowie nowego obiektu inżynierskiego nad Kanałem Bielińskim w Wildze w km 49+760”.
Od 1 lipca zostanie wprowadzona stała organizacja ruchu, co oznacza oficjalne przywrócenie przejazdu drogą wojewódzką nr 801.
To dobra wiadomość dla mieszkańców oraz wszystkich kierowców korzystających z tej ważnej trasy, którzy przez ostatnie miesiące musieli liczyć się z dodatkowymi utrudnieniami i wydłużonym czasem podróży.
łk



Napisz komentarz
Komentarze