piątek, 26 czerwca 2026 20:24
Reklama
Reklama

Kąpać się, ale gdzie?

Kiedy gorąco leje się strumieniami z nieba, takie dni najlepiej spędzić nad wodą. Gdzie szukać ochłody na terenie naszego powiatu?
Kąpać się, ale gdzie?

Autor: arch. red.

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Garwolinie oceniła przed tegorocznym sezonem letni jakość wody w dwóch miejscach wykorzystywanych do kąpieli. To: Park Wodny Mamut w Woli Rębkowskiej oraz Wodna Kraina w Wildze.

W obu przypadkach sanepid stwierdził przydatność wody do kąpieli. Jednocześnie zaznaczając, że w razie widocznych zakwitów glonów, nie należy korzystać z kąpieli ze względu na możliwość wystąpienia ujemnych skutków zdrowotnych.

Aktualne informacje o przydatności wody do kąpieli dostępne są na stronie internetowej Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Garwolinie.

łk


 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Igor 26.06.2026 14:11
Niestety na Mamucie jakiś inteligent stwierdził że w sobotę 35 stopni i pełne słońce to za mało żeby otworzyć i otwarcie dopiero w niedziele...

bedok 26.06.2026 16:20
Zbiornik w Leszczynach otwarty i za darmo. Dla miłośników przyrody dodatkowa atrakcja, towarzystwo malutkich kaczuszek których bardzo dużo i rechoczące żabki. Kąpiel jak za dawnych dobrych czasów.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama