W piątek 26 czerwca we wszystkich szkołach prowadzonych przez Powiat Garwoliński odbyły się uroczystości zakończenia roku szkolnego 2025/2026. Podczas akademii wręczono świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody dla uczniów, którzy przez cały rok osiągali najlepsze wyniki w nauce.
W I Liceum Ogólnokształcącym im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Garwolinie tytuł najlepszej uczennicy zdobyła Marta Kozłowska.
W Zespole Szkół nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Garwolinie najlepszymi uczniami Technikum zostali Paulina Brzozowska i Piotr Biernacki, natomiast w Branżowej Szkole I Stopnia wyróżnienie dla najlepszego ucznia otrzymał Jan Kalinowski.
Najlepszą uczennicą Liceum Ogólnokształcącego im. Joachima Lelewela w Żelechowie została Aleksandra Koziej.
W Zespole Szkół nr 1 im. Bohaterów Westerplatte w Garwolinie tytuł najlepszych uczennic otrzymały Maja Rękawek oraz Maria Barcikowska.
W Zespole Szkół w Miętnem najlepszym uczniem został Paweł Konopacki, a najlepszą uczennicą Branżowej Szkoły I Stopnia – Alicja Dziubak.
W Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Żelechowie najlepszą uczennicą Technikum Geodezyjnego została Julia Wawer, natomiast w Branżowej Szkole I Stopnia najwyższe wyniki osiągnęła Julia Szerszeń.
W Zespole Szkół Ponadpodstawowych im. Tadeusza Kościuszki w Sobolewie tytuł najlepszych uczniów Liceum Ogólnokształcącego zdobyli Lena Żubertowska i Łukasz Ptaszyński. Najlepszym uczniem Branżowej Szkoły I Stopnia został Jakub Oliwa.
Podczas uroczystości przedstawiciele organu prowadzącego gratulowali wszystkim wyróżnionym uczniom osiągniętych wyników oraz dziękowano rodzicom za wsparcie i motywację.
red. za Powiat Garwoliński


Napisz komentarz
Komentarze