poniedziałek, 22 czerwca 2026 10:23
Reklama
Reklama

Nie popływamy w basenie. Przerwa techniczna

Miłośnicy pływania oraz ci, którzy lubią korzystać z sauny będą musieli chwilę poczekać. W pierwszych dniach września Pływalnia Miejska ?Garwolanka? będzie zamknięta. To standardowa przerwa techniczna, która musi być przeprowadzana raz w roku. To czas na gruntowne czyszczenie, przeglądy i prace konserwacyjne. Basen będzie zamknięty w dniach 1-10 września. Zamknięcie pływalni odbywa się co roku i jest niezbędne do jej prawidłowego funkcjonowania.

- Woda z basenu sportowego i części rekreacyjnej będzie spuszczona. Niecki zostaną dokładnie wyczyszczone, a następnie ponownie napełnione świeżą wodą. Przez te dwa tygodnie będą też wykonywane przeglądy wszystkich instalacji, sprawdzone zostaną urządzenia na podbaseniu, wykonane prace serwisowe i konserwacyjne - mówi Witold Trzmielewski z Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie. W tym roku przerwa zostanie także wykorzystana do wymiany kasetonów w dachu budynku.

Siłownia będzie nieczynna jedynie 8 września.

Aktualizacja, 12.20. Poprawiana wypowiedź.

łk

fot. Basen Garwolanka


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

ali 23.08.2017 07:16
przerwa 1-10 września a już woda spuszczona?

Reklama
Reklama
KOMENTUJECIE
Reklama
Reklama