poniedziałek, 22 czerwca 2026 10:22
Reklama
Reklama

Tir wjechał w trzy osobówki

Do wypadku, który sparaliżował ruch w okolicach Garwolina doszło dzisiaj rano na drodze krajowej nr 17 w Michałówce (gm. Garwolin). Trasa była przez kilka godzin zablokowana. Do wypadku doszło ok. godz. 9.30 między zjazdem z obwodnicy w kierunku Warszawy a wiaduktem kolejowym w Trąbkach. ? Doszło to efektu drogowego domina. Kierowca ciężarówki, nie zachował należytej ostrożności i wjechał w tył samochodu osobowego. Łącznie w zdarzeniu brały udział trzy pojazdy samochodowe. Do szpitala trafiła jedna osoba ? informuje asp. szt. Marek Kapusta, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

Wypadek spowodował bardzo duże utrudnienia na DK nr 17. Trasa była przez ponad dwie godziny całkowicie zablokowana. Policja kierowała na objazdy. Około południa wprowadzono ruch wahadłowo. Aktualnie ruch w miejscu wypadku odbywa się bez utrudnień.

Jak nas informujecie, duże korki tworzyły się nie tylko na obwodnicy, ale i przy wjeździe do Garwolina od strony wschodniej.

łk


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

emil 05.09.2017 14:25
wywrotka budimexu - ale taki to standard

Kierowca 05.09.2017 11:42
A kojarzy ktoś fakt ze pod prad ok godziny 1 w nocy z poniedziałku na wtorek pod prad od Lublina w kierunku Warszawy obwodnica jechała ciezarówka? Dobrze ze się nikomu nic nie stało.

Co mowie 05.09.2017 07:05
Budimex - panowie i władcy garwolińskich dróg. Najgorsi ci w skodach i citroenach. Za nic mają życie i zdrowie innych kierowców. Po obwodnicy 200 na godzinę to standard.

egon 04.09.2017 17:02
https://www.youtube.com/watch?v=iSXGhtbTtzo

egon 04.09.2017 17:01
tak będzie jeszcze długo a winnych ni ma

Reklama
Reklama
KOMENTUJECIE
Reklama
Reklama