poniedziałek, 22 czerwca 2026 10:44
Reklama
Reklama

Kradł rowery. Zanim wpadł zdążył sprzedać połowę

Policjanci z Posterunku Policji w Sobolewie zatrzymali mężczyznę, który z terenu Sobolewa kradł rowery. Mężczyzna usłyszał już zarzuty kradzieży. W czwartek policjanci z sobolewskiego posterunku, zatrzymali 38-letniego mężczyznę, który dokonał kradzieży roweru. - Analizując zebrane materiały policjanci ustalili, że zatrzymany mężczyzna od początku wakacji dokonał kradzieży sześciu rowerów z terenu Sobolewa. Pokrzywdzeni wartość rowerów wyceniali od 600 do 1000 złotych. Zatrzymany przyznał się do kradzieży rowerów ? informuje asp. szt. Marek Kapusta, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

Trzy z rowerów zostały odzyskane i wróciły do prawowitych właścicieli, a inne zostały wstawione do komisu i sprzedane.

Mężczyzna trafi przed oblicze sądu.

KPP Garwolin/opr. łk

fot. archiwum

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Kasia 20.09.2017 06:54
do Piotr: a może zamiast kraść, powinien wziąć się za robotę?

Piotr 16.09.2017 17:55
Głupi gościo. Jak już kraść to na pewno nie rowery a jak już za to się brał to mógł je chociaż wywozić dalej No i zająć się oznaczeniami roweru. Przecież teraz to nie problem żeby numery roweru które się na nim znajdują i które umożliwiają identyfikacje

Zgred 16.09.2017 15:24
No proszę jaki zaradny życiowo młody człowiek. Wszak zgodnie z pilawsko-garwolińskimi standardami ten typek nie ukradł rowerów tylko wykazał się zaradnością życiową i powinien być wzorem dla jeszcze młodszych pilawiako-garwolaków.

Reklama
Reklama
KOMENTUJECIE
Reklama
Reklama