Na szczęście nie było osób rannych. Na sprawcę kolizji nałożono mandat karny.
Za informację i zdjęcie dziękujemy czytelnikowi.
red.
Na szczęście nie było osób rannych. Na sprawcę kolizji nałożono mandat karny.
Za informację i zdjęcie dziękujemy czytelnikowi.
red.

Dzięki reklamom możemy tworzyć wartościowe treści.

Napisz komentarz
Komentarze