poniedziałek, 22 czerwca 2026 08:22
Reklama
Reklama

Mecz gwiazd na zakończenie ligi

Reprezentacja Garwolińskiej Ligi Piłki Nożnej ?Spartan ? Orlik 2011? pokonała zespół Celestynowskiej Ligi Szóstek Piłkarskich 9:7. Był to ostatni akcent, trwającej od marca, rywalizacji na boisku przy Zespole Szkół nr 2. Liga, która zadebiutowała wiosną w Garwolina, przyciągnęła dziewięć drużyn. Od 9 marca, w systemie wiosna-jesień, rozegrano 17 serii spotkań. Łącznie strzelono 764 bramki.

 

? Początek ligi nie był zbytnio obiecujący jeśli chodzi o poziom gry. Jednak po kilku kolejkach, a w szczególności po przerwie między rundami, poziom poszedł zdecydowanie w górę. Wiele drużyn wzmocniło się zawodnikami nawet z Celestynowa czy Otwocka ? przyznaje Dariusz Zając z firmy Spartan, organizatora ligi ?Spartan ? Orlik 2011?. Sponsorami ligi były firmy Stihl i Maxim oraz Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Patronem honorowym był Marek Janiec, przewodniczący Rady Miasta w Garwolinie.

W dzisiejszym meczu reprezentacji garwolińskiej ligi z zawodnikami celestynowskiej ligi gospodarze pokonali gości 9:7, choć do przerwy przegrywali 2:4. Bramki dla zwycięzców strzelali: Łukasz Zając 2, Piotr Brych 3, Damian Aluchnia 2, Marek Wichowski, Jakub Ekert. Na listę strzelców po stronie przyjezdnych wpisywali się: Wojciech Sabak 2, Krzysztof Sterna 2, Włodzimierz Kędziorek, Przemysław Laskus.

Składy zespołów. Garwolin: Mateusz Czarny, Piotr Brych, Łukasz Zając, Jakub Saganek, Robert Baczewski, Jakub Ekert, Marek Wichowski, Damian Aluchnia, Jarosław Mikulski, Łukasz Poszytek, Robert Gawryś.

Celestynów: Mariusz Żarski, Przemysław Laskus, Krzysztof Sterna, Wojciech Sabak, Konrad Kurach, Włodzimierz Kędziorek, Paweł Stawikowski.

Po meczu w remizie w Sulbinach uroczyście podsumowano ligę. Najlepsze cztery zespoły otrzymały puchary, pozostałe dyplomy. Wszystkim ekipom wręczono nagrody rzeczowe, podobnie jak królowi strzelców. Włodzimierz Kędziorek (AC JBB) strzelił 36 bramek. Najlepszym bramkarzem został Piotr Nurzyński (Hemp Armia). Na co dzień goalkeeper Wilgi Garwolin w 17 meczach puścił najmniej ? 39 ? bramek. W klasyfikacji fair-play zwyciężyła drużyna Antek i Spółka, której zawodnicy zanotowali najmniej kar. Upominek trafił także do 52-letniego Macieja Maciejewskiego, najstarszego zawodnika ligi.

łk

Poniżej szczegółowe statystyki ligi


Mecz gwiazd na zakończenie ligi

Mecz gwiazd na zakończenie ligi

Mecz gwiazd na zakończenie ligi

Mecz gwiazd na zakończenie ligi

Mecz gwiazd na zakończenie ligi

Mecz gwiazd na zakończenie ligi

Mecz gwiazd na zakończenie ligi

Mecz gwiazd na zakończenie ligi

Mecz gwiazd na zakończenie ligi

Mecz gwiazd na zakończenie ligi

Mecz gwiazd na zakończenie ligi

Mecz gwiazd na zakończenie ligi

Mecz gwiazd na zakończenie ligi

Mecz gwiazd na zakończenie ligi

Mecz gwiazd na zakończenie ligi

Mecz gwiazd na zakończenie ligi

Mecz gwiazd na zakończenie ligi

Mecz gwiazd na zakończenie ligi


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

judasz 06.11.2011 15:37
Z wirtualnego garwolina zrobił się ostatnio sportowy garwolin. Stanowczo za dużo jest informacji sportowych na stronie głównej, nie macie już o czym pisać? Kto chce sportu może zerknąć sobie w dział sportowy

Reklama
Reklama
KOMENTUJECIE
Autor komentarza: ? Treść komentarza: a czy ty pamiętasz pochody? Obecność "niby nie obowiązkowa" w prl Data dodania komentarza: 22.06.2026, 07:38 Źródło komentarza: Barwny korowód na rozpoczęcie niedzielnego świętowania Autor komentarza: Do bedoka Treść komentarza: Bez jaj, Mentzen co miał udowodnić to udowodnił, czy jakoś tak.. tak czy inaczej warto się wybrać, ciągle narzekasz na gawrony. Trudno cię zrozumieć...taki jesteś tajemniczy. Data dodania komentarza: 22.06.2026, 07:09 Źródło komentarza: Siedem Złotych Gawronów wręczonych podczas gali Dni Garwolina. „Prawdziwą wartość miasta tworzą ludzie” Autor komentarza: Obserwator Treść komentarza: Jak zwykle za tłum w korowodzie robiły szkoły tj. dzieci, młodzież i nauczyciele. Obecność niby nie obowiązkowa, jak to na 1 maja w latach 70 i 80 - tych. Największy stres mieli dyrektorzy, którzy do końca nie wiedzieli czy ich podopieczni i podwładni przyjdą. I tak co roku! Data dodania komentarza: 22.06.2026, 04:44 Źródło komentarza: Barwny korowód na rozpoczęcie niedzielnego świętowania Autor komentarza: Adonis Treść komentarza: Niech dyr szpitala ponownie zrobi konferencję z Czarnkiem przed szpitalem mówiąc o 20 mln długu szpitala. Sam zarabiając bańkę z tego bankruta. I to jest tupet. Ludzie czy Wy macie klapki na oczach? Data dodania komentarza: 21.06.2026, 22:27 Źródło komentarza: Spór miliony dla szpitala. Starostwo i dyrektor SP ZOZ przedstawiają odmienne wersje wydarzeń
Reklama
Reklama