poniedziałek, 22 czerwca 2026 08:24
Reklama
Reklama

4CV wciąż niepokonany

W spotkaniu 4. kolejki III ligi zawodnicy SPS 4CV Garwolin pokonali, po dramatycznym meczu, AS Łomianki 3:2 (-20, -20, 13, 23, 10). Gospodarze w meczu zaprezentowali dwa oblicza ? najpierw słabej, później bardzo dobrej gry. Pierwotnie spotkanie miało zostać przełożone na inny termin z uwagi na wystawę gołębi w Garwolinie. Mecz został jednak rozegrany w ZSP nr 2 w obawie, że zmiana daty spotkania pociągnie za sobą konsekwencje finansowe.

Pierwsze dwie partie 4CV grał słabo, goście punktowali rywali szczególnie blokiem. ? Graliśmy bojaźliwie. W ataku wstrzymywaliśmy rękę, rywale grali dobrze w polu i podbijali nasze ataki ? relacjonuje Edmund Kopyść, trener 4CV. Grając z przysłowiowym nożem na gardle miejscowi poprawili przyjęcie. ? To dało nam komfort grania przez środek. Wzmocniliśmy dodatkowo zagrywkę, który odrzucała przeciwników od siatki i pomagało w ustawieniu skutecznego bloku ? dodaje.

W zespole z Łomianek na przyjęciu zagrał Robert Wykowski, dobrze znany kibicom siatkówki w Garwolinie. Przez ostatnie lata ?Dziadek? był zawodnikiem GTS Wilgi.

SPS 4CV Garwolin ? AS Łomianki 3:2 (-20, -20, 13, 23, 10)

4CV: Garbowski, K. Zawisza, A. Zawisza, Baran, Ozimek, Kisiel, Saganek (libero) ? Bieńko, Kurek, Trzmielewski.

łk


4CV wciąż niepokonany

4CV wciąż niepokonany

4CV wciąż niepokonany

4CV wciąż niepokonany

4CV wciąż niepokonany

4CV wciąż niepokonany

4CV wciąż niepokonany

4CV wciąż niepokonany

4CV wciąż niepokonany

4CV wciąż niepokonany

4CV wciąż niepokonany

4CV wciąż niepokonany

4CV wciąż niepokonany

4CV wciąż niepokonany

4CV wciąż niepokonany

4CV wciąż niepokonany

4CV wciąż niepokonany

4CV wciąż niepokonany

4CV wciąż niepokonany

4CV wciąż niepokonany

4CV wciąż niepokonany

4CV wciąż niepokonany

4CV wciąż niepokonany

4CV wciąż niepokonany

4CV wciąż niepokonany

4CV wciąż niepokonany

4CV wciąż niepokonany

4CV wciąż niepokonany


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

m. 12.11.2011 23:36
kibicu pocałuj mnie w dupe!:). Jak Ci jego gra nie pasuje to nie przylaz na mecze.

,,, 08.11.2011 17:19
Hihi tak nadaje się na 2 ligę raczej na amatorską grę na podwórku.

Aa 07.11.2011 18:46
Tak to jest jak zazdroszczą ze ktoś umie grać. Łukasz akurat to potrafi a może nie gra żeby dać szanse innym się wykazać. Drużyna to nie znaczy , że ma grać tylko jeden skład wiadomo ze każdy powinien wykazać się w jakimś meczu. A Łukasz gra już tam pewien czas wiec po zmianach składu wystawiają innych. I zgadzam się że ma poziom na 2 ligę. I dziwie się jakiemuś debilowi co to pisze bo widocznie nic o nim nie wie , albo jest na tyle zazdrosny. Debil!!!!

123 07.11.2011 15:33
Niech zyje

m. 07.11.2011 14:44
Grałem z Bolem przez kilka lat i reprezentuje on poziom nawet na 2ligowe parkiety:)pzdr ziom:). Lamusy nie mają co robić to komentują bzdury.

edmund 07.11.2011 09:45
Łukasz "Orzeł pencil" Bolek Trzmielewski

Johnson 06.11.2011 21:55
Piotrowszczak na boisko!

kibic 06.11.2011 20:15
A Szanownego Pana Trzmielewskiego jak zwykle na zdjęciach nie widać.... czy on wogóle kiedys gra???

Stary 06.11.2011 17:56
Nasi stali sie mistrzami 5 seta, jak za złotych czasów Huberta Wagnera, na IO w Monteralu. Prosimy o jeszcze !

Reklama
Reklama
KOMENTUJECIE
Autor komentarza: ? Treść komentarza: a czy ty pamiętasz pochody? Obecność "niby nie obowiązkowa" w prl Data dodania komentarza: 22.06.2026, 07:38 Źródło komentarza: Barwny korowód na rozpoczęcie niedzielnego świętowania Autor komentarza: Do bedoka Treść komentarza: Bez jaj, Mentzen co miał udowodnić to udowodnił, czy jakoś tak.. tak czy inaczej warto się wybrać, ciągle narzekasz na gawrony. Trudno cię zrozumieć...taki jesteś tajemniczy. Data dodania komentarza: 22.06.2026, 07:09 Źródło komentarza: Siedem Złotych Gawronów wręczonych podczas gali Dni Garwolina. „Prawdziwą wartość miasta tworzą ludzie” Autor komentarza: Obserwator Treść komentarza: Jak zwykle za tłum w korowodzie robiły szkoły tj. dzieci, młodzież i nauczyciele. Obecność niby nie obowiązkowa, jak to na 1 maja w latach 70 i 80 - tych. Największy stres mieli dyrektorzy, którzy do końca nie wiedzieli czy ich podopieczni i podwładni przyjdą. I tak co roku! Data dodania komentarza: 22.06.2026, 04:44 Źródło komentarza: Barwny korowód na rozpoczęcie niedzielnego świętowania Autor komentarza: Adonis Treść komentarza: Niech dyr szpitala ponownie zrobi konferencję z Czarnkiem przed szpitalem mówiąc o 20 mln długu szpitala. Sam zarabiając bańkę z tego bankruta. I to jest tupet. Ludzie czy Wy macie klapki na oczach? Data dodania komentarza: 21.06.2026, 22:27 Źródło komentarza: Spór miliony dla szpitala. Starostwo i dyrektor SP ZOZ przedstawiają odmienne wersje wydarzeń
Reklama
Reklama