poniedziałek, 22 czerwca 2026 08:29
Reklama
Reklama

Zryw najwyżej w stawce

Zawodnicy siedleckiej Ligi Okręgowej zakończyli rundę jesienną. Z drużyn powiatu garwolińskiego najlepiej poradził sobie Zryw Sobolew, który w ostatnim meczu zremisował z Orłem Unin. Z zerowym dorobkiem punktowym ze spotkań wyjazdowych wrócili gracze Sępa Żelechów i Wilgi Miastków. W derbach powiatu do przerwy Zryw prowadził z Orłem 1:0. Bramkę zdobył najskuteczniejszy zawodnik sobolewian Michał Wiśnioch. Po przerwie dwie bramki strzelił Orzeł. ? To my tym razem graliśmy z wiatrem. Na 1:1 z karnego trafił Czarek Jóźwicki. Później na 2:1 uderzyłem z rzutu wolnego. Skutecznie ? relacjonuje Cezary Wągrodzki, trener Orła. Bramkę ze stałego fragmentu gry strzelił Tomasz Marcińczak, ustalając wynik spotkania.

 

Orzeł z 22 punktami zakończył rundę na 8. pozycji. ? Chciałbym, żeby było to miejsce 5-6. W lidze jest kilka mocnych zespołów, ale z większością mamy szansę ? przyznaje szkoleniowiec beniaminka. Zryw Sobolew z 28 oczkami uplasował się na 4. miejscu, najwyższym z drużyn powiatu garwolińskiego.

Orzeł Unin ? Zryw Sobolew 2:2
Bramki: Cezary Jóźwicki, Cezary Wągrodzki - Michał Wiśnioch, Tomasz Marcińczak
Orzeł: Paśnik, M. Mikulski, Kościesza, A. Brych, Gazda, Duchna, P. brych, Wągrodzki (P. Mikulski), Ł. Ziółek, Jóźwicki, Krzyśpiak.
Zryw: Kępka, B. Zackiewicz, Kazimierak, T. Zackiewicz, Tywanek, Marcińczak, Wasiulewski, Więckowski, Kwaśniak, Górski, Wiśnioch.

Wysoką porażkę na koniec jesiennych rozgrywek zaliczył Sęp Żelechów. Po pierwszej połowie podopieczni Roberta Barańskiego przegrywali z Victorią Kałuszyn 0:3. Ostatecznie Sęp uległ 1:7. Żelechowianie z 12 punktami są na 14. miejscu w stawce 16 drużyn.

Victoria Kałuszyn ? Sęp Żelechów 7:1

O krok od sprawienia niespodzianki była Wilga Miastków. Zawodnicy Pawła Kowalskiego na mecz z liderem pojechali bez rezerwowych. W pierwszej połowie Michał Biedrzycki trafił z rzutu karnego. Ten sam zawodnik mógł strzelić na 2:0, ale nie wykorzystał sytuacji sam na sam z bramkarzem Czarnych Węgrów.

Gospodarze straty zniwelowali niedługo po wznowieniu gry i to z nawiązką. Po stracie bramki na 1:2 Wilga stwarzała kolejne sytuację, które nie przyniosły trafienia. Wilga Miastków rundę zakończyła na 10. miejscu, mając na koncie 16 punktów.

Czarni Węgrów ? Wilga Miastków 2:1
Bramka dla Wilgi: Michał Biedrzycki
Wilga: Czarny, Latuszek, Zając, Szczygielski, M. Biedrzycki, Ł. Biedrzycki, Bogusz, Wielgosz, Kondej, Cichecki, Baran.

Wyniki i tabela siedleckiej Ligi Okręgowej

łk


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
KOMENTUJECIE
Autor komentarza: ? Treść komentarza: a czy ty pamiętasz pochody? Obecność "niby nie obowiązkowa" w prl Data dodania komentarza: 22.06.2026, 07:38 Źródło komentarza: Barwny korowód na rozpoczęcie niedzielnego świętowania Autor komentarza: Do bedoka Treść komentarza: Bez jaj, Mentzen co miał udowodnić to udowodnił, czy jakoś tak.. tak czy inaczej warto się wybrać, ciągle narzekasz na gawrony. Trudno cię zrozumieć...taki jesteś tajemniczy. Data dodania komentarza: 22.06.2026, 07:09 Źródło komentarza: Siedem Złotych Gawronów wręczonych podczas gali Dni Garwolina. „Prawdziwą wartość miasta tworzą ludzie” Autor komentarza: Obserwator Treść komentarza: Jak zwykle za tłum w korowodzie robiły szkoły tj. dzieci, młodzież i nauczyciele. Obecność niby nie obowiązkowa, jak to na 1 maja w latach 70 i 80 - tych. Największy stres mieli dyrektorzy, którzy do końca nie wiedzieli czy ich podopieczni i podwładni przyjdą. I tak co roku! Data dodania komentarza: 22.06.2026, 04:44 Źródło komentarza: Barwny korowód na rozpoczęcie niedzielnego świętowania Autor komentarza: Adonis Treść komentarza: Niech dyr szpitala ponownie zrobi konferencję z Czarnkiem przed szpitalem mówiąc o 20 mln długu szpitala. Sam zarabiając bańkę z tego bankruta. I to jest tupet. Ludzie czy Wy macie klapki na oczach? Data dodania komentarza: 21.06.2026, 22:27 Źródło komentarza: Spór miliony dla szpitala. Starostwo i dyrektor SP ZOZ przedstawiają odmienne wersje wydarzeń
Reklama
Reklama