poniedziałek, 22 czerwca 2026 07:49
Reklama
Reklama

Punktowali na koniec rundy

Ani jednej porażki nie zanotowały drużyny z powiatu garwolińskiego na zakończenie tegorocznych rozgrywek na poziomie A-Klasy. Na półmetku sezonu najwyżej sklasyfikowany jest Hutnik Huta Czechy, który na wiosnę mierzy w awans do siedleckiej Ligi Okręgowej. Z obawą o wynik na mecz z Miedzanką jechali zawodnicy Hutnika. Na boisku przez 90 minut trwała wyrównana walka. ? Do przerwy byliśmy lepszym zespołem, ale rywale stworzyli sytuację ?sam na sam? już w 3. minucie ? relacjonuje Tomasz Barej, trener Hutnika.
Kluczowa dla losów spotkania była 53. minuta. Zagranie ?w uliczkę? Rafała Głąbickiego trafiło do Pawła Wilczka, który precyzyjnych strzałem pokonał bramkarza Miedzanki. Po stracie bramki gospodarze uzyskali przewagę. Hutnik miał trochę szczęścia przy dwóch strzałach przeciwników, które minimalnie minęły bramkę Kardyki.

Hutnik na półmetku sezonu zajmuje trzecie miejsce, premiowane awansem. ? Start rundy mieliśmy lepszy. Później pojawiły się problemy ze składem, bo dużo chłopaków uczy się w weekendy. Myślałem, że po rundzie jesiennej będziemy mieli trzypunktową przewagę na resztą stawki. Jest inaczej, będziemy walczyć do końca, żeby znaleźć się w pierwszej trójce i awansować ? podkreśla trener Barej.

Miedzanka Miedzna ? Hutnik Huta Czechy 0:1
Bramka: Paweł Wilczek
Hutnik: Kardyka, Teperek, Sabała, Ściborowski, Trzciński, Ł. Zalewski (R. Wardak), Z. Zalewski, Kowalski, R. Głabicki, Gawinek (Bogdanowicz, Trzmiel), Wilczek.

Wyniki i tabela siedleckiej A-Klasy

W dobrych humorach rok zakończyli zawodnicy Wisły Maciejowice. Do przerwy w meczu z Watrą Mrozy przewagę mieli gospodarze. Wisła stworzyła trzy dogodne sytuacje. Bez efektu bramkowego. W 58. minucie po serii dośrodkowań po rzutach rożnych i aucie, piłka trafiła pod nogi Rafała Sitnika, który mocnym strzałem z pola karnego umieścił piłkę w siatce. Od 73. minuty Wiślacy grali w przewadze, ponieważ piłkarz Watry otrzymał czerwoną kartkę za brutalny faul bez piłki. Mimo gry w osłabieniu to goście byli bliżej zdobycia bramki, ale na szczęście dla Wisły marnowali dogodne okazje.

Wisła Maciejowice ? Watra Mrozy 1:0
Bramka Rafał Sitnik
Wisła: Pracz, Majsterek, Jóźwik (Grylak), Goliszewski, Pogoda, Kwiatkowski (Kuczyński), Opiekulski, Krupa, M. Włodarczyk, Krupa (Sitnik), R. Włodarczyk (Mańkowski).

W innych meczach warszawskiej A-Klasy KS Puznówka 96 pokonała Józefovię II Józefów 4:2, a Burza Pilawa zremisowała na wyjeździe z PKS II Radość 1:1.

Wyniki i tabela warszawskiej

łk


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
KOMENTUJECIE
Autor komentarza: ? Treść komentarza: a czy ty pamiętasz pochody? Obecność "niby nie obowiązkowa" w prl Data dodania komentarza: 22.06.2026, 07:38 Źródło komentarza: Barwny korowód na rozpoczęcie niedzielnego świętowania Autor komentarza: Do bedoka Treść komentarza: Bez jaj, Mentzen co miał udowodnić to udowodnił, czy jakoś tak.. tak czy inaczej warto się wybrać, ciągle narzekasz na gawrony. Trudno cię zrozumieć...taki jesteś tajemniczy. Data dodania komentarza: 22.06.2026, 07:09 Źródło komentarza: Siedem Złotych Gawronów wręczonych podczas gali Dni Garwolina. „Prawdziwą wartość miasta tworzą ludzie” Autor komentarza: Obserwator Treść komentarza: Jak zwykle za tłum w korowodzie robiły szkoły tj. dzieci, młodzież i nauczyciele. Obecność niby nie obowiązkowa, jak to na 1 maja w latach 70 i 80 - tych. Największy stres mieli dyrektorzy, którzy do końca nie wiedzieli czy ich podopieczni i podwładni przyjdą. I tak co roku! Data dodania komentarza: 22.06.2026, 04:44 Źródło komentarza: Barwny korowód na rozpoczęcie niedzielnego świętowania Autor komentarza: Adonis Treść komentarza: Niech dyr szpitala ponownie zrobi konferencję z Czarnkiem przed szpitalem mówiąc o 20 mln długu szpitala. Sam zarabiając bańkę z tego bankruta. I to jest tupet. Ludzie czy Wy macie klapki na oczach? Data dodania komentarza: 21.06.2026, 22:27 Źródło komentarza: Spór miliony dla szpitala. Starostwo i dyrektor SP ZOZ przedstawiają odmienne wersje wydarzeń
Reklama
Reklama