czwartek, 25 czerwca 2026 19:44
Reklama
Reklama

Samochód spłonął na nadwiślance

Półtorej godziny trwała akcja gaszenia pożaru auta osobowego na drodze wojewódzkiej nr 801.
Samochód spłonął na nadwiślance

Autor: czytelnik

Do zdarzenia doszło wczoraj po godz. 20. - Do Stanowiska Kierowania KP PSP w Garwolinie wpłynęło zgłoszenie o pożarze samochodu osobowego w miejscowości Celejów. Działania Straży Pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz podaniu prądu wody na palący się pojazd, co doprowadziło do całkowitego ugaszenia pożaru – informuje st. kpt. Piotr Filipek, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Garwolinie. 

W akcji trwającej ponad jedną godzinę udział brały trzy zastępy straży pożarnej. 

red.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama