poniedziałek, 22 czerwca 2026 10:08
Reklama

Sport

Reklama
SPS kończy sezon z 20 zwycięstwami
SPS kończy sezon z 20 zwycięstwami
Niecałej godziny potrzebowali siatkarze SPS Bell 4CV aby pokonać outsidera III-ligowych rozgrywek. Drużyna z Garwolina wygrała z zespołem Ventus Zamek Ciechanów 3:0 (15, 16, 17) i czeka... na wyniki spotkań warszawskiego MDK. Dzisiejsze spotkanie trwało zaledwie 55 minut. Gospodarze zagrali od początku z Marcinem Robakowskim na rozegraniu oraz Tomaszem Rosłańcem przesuniętym na pozycję atakującego. 01.04.2017 15:26
Pobiegnijmy razem! VIII edycja ?AVON kontra przemoc ? biegnij w Garwolinie?
Pobiegnijmy razem! VIII edycja ?AVON kontra przemoc ? biegnij w Garwolinie?
18 czerwca już po raz ósmy ulicami Garwolina pobiegną zawodnicy biegu ?AVON kontra przemoc ? biegnij w Garwolinie?. To wielkie biegowe święto, w którym udział mogą wziąć całe rodziny, bo tradycyjnie obok 10-kilometrowego biegu głównego wystartuje także Bieg Rodzinny na dystansie 2 kilometrów. Meta sportowa to nie wszystko. Biegnąc z nami, wspierasz kampanię przeciwko przemocy ? szczególnie przemocy wobec kobiet. - Bardzo się cieszę, że po raz kolejny będziemy mogli gościć w Garwolinie fantastycznych biegaczy z całej Polski. Mamy także nadzieję, że wśród nich jak zawsze będzie duża grupa zawodników i zawodniczek z naszego powiatu. To dla nas ogromna satysfakcja, kiedy obserwujemy wbiegających na metę, zadowolonych uczestników naszego biegu ? mówi Michał Kopik, dyrektor biegu ?AVON kontra przemoc ?biegnij w Garwolinie?. 31.03.2017 14:29
Jan Kopyść zagra o złoto Mistrzostwo Polski
Jan Kopyść zagra o złoto Mistrzostwo Polski
Wychowanek garwolińskich trenerów siatkówki ? Jan Kopyść ? stanie przed szansą zdobycia medalu Mistrzostwo Polski Juniorów. 17-latek reprezentuje barwy KS Metro Warszawa.Drużyna stołecznego Metra, która w ubiegłym sezonie zajęła szóste miejsce w Polsce w kategorii kadetów, jest obecnie młodszym rocznikiem w kategorii juniorów. 30.03.2017 05:04
Robert Głowala akademickim wicemistrzem Polski!
Robert Głowala akademickim wicemistrzem Polski!
Akademicki Związek Sportowy przy Politechnice Łódzkiej, był organizatorem Akademickich Mistrzostw Polski w biegach na przełaj . W mistrzostwach, które odbyły się  26 marca, wzięło udział ponad  500 studentek i studentów, którzy reprezentowali 46 wyższych uczelni z całej Polski. Organizatorzy przygotowali dla każdej z kategorii dwie trasy, krótszą i dłuższą, oddzielnie dla kobiet i mężczyzn. Prowadzona też była drużynowa punktacja wszystkich uczelni oraz punktacja w poszczególnych typach szkół. Aby punktować, należało wystawić do zawodów przynajmniej pięciu startujących. Nie zabrakło w tym gronie zawodników Wilgi Garwolin, którzy są studentami. 29.03.2017 14:35
Już wkrótce Mistrzostwa Polski w Borowiu
Już wkrótce Mistrzostwa Polski w Borowiu
W dniach 8-9 kwietnia na Hali Sportowej w Borowiu zorganizowane zostaną XVI Mistrzostwa Polski Młodzieżowych Ośrodków Wychowawczych w Halowej Piłce Nożnej. Zdobytego mistrzowskiego tytułu bronić będzie drużyna gospodarzy MOW Borowie. W turnieju finałowym weźmie udział osiem drużyn z ośrodków wychowawczych w Borowiu, Woli Rowskiej, Nysie, Kaletach, Łobżenicy, Strzelnie oraz z dwóch ośrodków wyłonionych w ostatnim turnieju eliminacyjnym, który zostanie rozegrany 1 kwietnia w Puławach. 28.03.2017 06:08
Victoria rozgromiła Wilgę
Victoria rozgromiła Wilgę
Wilga Garwolin uległa Victorii Sulejówek aż 0:6 (0:5) w meczu 23. kolejki IV ligi. To najbardziej dotkliwa porażka GKS w tym sezonie. Piątkowe spotkanie rozgrywane było przy sztucznym świetle w Sulejówku. Już w pierwszych sekundach spotkania dobrą okazję do objęcia prowadzenia przez gości zmarnował Michał Kępka. Później zdecydowaną przewagę osiągnął wicelider rozgrywek. 27.03.2017 14:34
Dwa złota sióstr Winek
Dwa złota sióstr Winek
W sobotę rozegrano badmintonowy turniej Grand Prix Konstancin-Jeziorna. Po raz kolejny był bardzo udany start zaliczyły siostry Winek z MKS Garwolin. W grze pojedynczej dziewcząt szkół podstawowych (klasy I-III) pierwsze miejsce zajęła Lena Winek. Jej starsza siostra Oliwia, w kategorii dziewcząt szkół podstawowych (klasy IV-VI) również była bezkonkurencyjna. Na najniższym stopniu podium stanęła w tej kategorii Ola Zając. 27.03.2017 05:31
Płomień Górki z pucharem wójta gminy Garwolin
Płomień Górki z pucharem wójta gminy Garwolin
10 drużyn wzięło udział w piłkarskim II Turnieju o Puchar Wójta Gminy Garwolin rozgrywanym na boiskach Powiatowego Centrum Sportu w Miętnem. Najlepsi okazali sie zawodnicy Płomienia Górki. Wczorajsza rywalizacja na dwóch boiskach ze sztuczną nawierzchnią przebiegała najpierw w dwóch grupach. Najlepsze zespoły z tej fazy awansowały do półfinałów. 27.03.2017 05:30
Siatkarze SPS z kolejnym zwycięstwem
Siatkarze SPS z kolejnym zwycięstwem
W ostatnim meczu wyjazdowym sezonu zasadniczego III ligi, siatkarze SPS Bell 4CV Garwolin pokonali UKS Wilanów Powsinek 3:1. Przed podopiecznymi Jakuba Sokołowskiego jeszcze tylko jedno spotkanie, po którym drużynę z Garwolina czeka walka o II ligę. Na wczorajszy mecz do stolicy zespół z Garwolina pojechał osłabiony brakiem Jakuba Skrajnego na przyjęciu i pierwszego libero Marcina Ozimka. W wyjściowej szóstce zagrali Krzysztof Kisiel i Daniel Chruściel. 24.03.2017 13:33
Strefa 2017 ? II Garwoliński Duathlon
Strefa 2017 ? II Garwoliński Duathlon
Ruszają zapisy do II edycji Garwolińskiego Duathlonu ?Strefa 2017?. 30 kwietnia w rywalizacji sprawdzą się miłośnicy biegania i jazdy na rowerze. Do pokonania będzie w sumie blisko 27 km. Garwoliński Duathlon ?Strefa 2017? odbędzie się w Garwolińskiej Strefie Aktywności Gospodarczej. Celem zawodów jest popularyzacja kolarstwa, biegania i turystyki rowerowej, zachęcanie do prowadzenia zdrowego trybu życia, aktywnego wypoczynku i rekreacji oraz integracja miłośników jazdy na rowerze oraz biegania. 24.03.2017 12:50
Wiosnę  przywitali  medalami
Wiosnę przywitali medalami
MOSiR w Mińsku Mazowiecki był 19 marca organizatorem biegów pod nazwą ?Powitanie Wiosny?, na które zaproszenie otrzymali lekkoatleci Wilgi Garwolin. Mimo niesprzyjających warunków atmosferycznych, na starcie  w 6 kategoriach wiekowych, pojawiło się ponad 200 biegaczy. Młodzi zawodnicy  w Garwolina świetnie zaprezentowali się na tle młodzieży z Mińska, Żelechowa, Siedlec, a nawet z Warszawy, gdyż zdobyli  łącznie 4 złote i jeden medal brązowy. 23.03.2017 14:21
Dwójka koszykarskim mistrzem powiatu
Dwójka koszykarskim mistrzem powiatu
Mistrzem powiatu szkół ponadgimnazjalnych w piłce koszykowej chłopców, trzeci rok z rzędu została drużyna Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Garwolinie.Do tegorocznych rozgrywek stanęło sześć zespołów. Ostateczne rozstrzygnięcia zapadły w hali sportowej ZSP nr 2. Gospodarze, dzięki wygranym spotkaniom z KLO i ZSP 1 odnieśli trzeci z rzędu triumf na arenie powiatu.   21.03.2017 06:11
Medale w deszczowych Mistrzostwach Mazowsza
Medale w deszczowych Mistrzostwach Mazowsza
W fatalnych warunkach atmosferycznych 18 marca odbyły się Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego w biegach na przełaj. Zawody odbyły się na tzw. ?Górkach Szymona? w Piasecznie, gdyż organizatorem imprezy  był KS ?Kondycja? Piaseczno. Wiatr i padający zimny deszcz oraz liczne piaszczyste podbiegi spowodowały, że tworzyły się ogromne różnice pomiędzy zwycięzcami, a resztą stawki. W tymi arcytrudnymi warunkami  doskonale poradziła sobie piątka młodych podopiecznych trenera Stanisława Buszty, z których czworo zdobyło  medale. 21.03.2017 06:11
18. ligowe zwycięstwo SPS
18. ligowe zwycięstwo SPS
Po przeciętnej grze siatkarze SPS Bell 4CV Garwolin zanotowali 18. ligowe zwycięstwo. We własnej hali podopieczni Jakuba Sokołowskiego pokonali UKS Olimp Skaryszew 3:1 (25, -20, 20, 22). Do końca rundy zasadniczej zostały dwa spotkania. Sobotni mecz rozpoczął się od festiwalu zepsutych serwisów z obu strony siatki. Niemoc gospodarzy trwała także w przyjęciu zagrywki, co sprawiło, że goście prowadzili 7:4 i 13:9. Za każdym razem gospodarze odrabiali straty. W końcówce miejscowi wyszli na prowadzenie 21:19 i mimo błędów własnych w kolejnych akcjach, SPS wygrał partię otwarcia. 20.03.2017 06:18
Gmina Górzno samorządowym mistrzem powiatu
Gmina Górzno samorządowym mistrzem powiatu
Dowodzona przez wójta Waldemara Sabaka reprezentacja Gminy Górzno wygrała XVII edycję Samorządowego Turnieju Siatkówki o Puchar Starosty Powiatu Garwolińskiego. W dzisiejszych zmaganiach na parkiecie hali CSiK wzięło udział sześć drużyn. W pierwszej rundzie rywalizacja toczyła się w dwóch grupach eliminacyjnych. Ich zwycięzcy zagrali w grupie finałowej. Pozostali walczyli o miejsce piąte. 18.03.2017 18:25
Reklama
KOMENTUJECIE
Reklama