Facebook.com
Youtube.com
RSS
wtorek, 23 czerwca 2026 04:09
Zaloguj się
Przełącz menu
Nieruchomości
Apteka
Wydarzenia
Kino
Kontakt
Zamknij menu
START
AKTUALNOŚCI
EDUKACJA
KULTURA
SPORT
ROZMAITOŚCI
PRACA
OGŁOSZENIA
ZDJĘCIA
WIDEO
QUIZY
Pokaż pozostałe elementy menu
Ważne
Rusza remont obwodnicy Garwolina. Przez cztery miesiące będą utrudnienia na S17
Tragiczne odkrycie o świcie. Znaleziono ciało 33-letniego mężczyzny
Reklama
Strona główna
Artykuły
Sport
Sport
Wybierz kategorię
Aktualności
Edukacja
Sport
Kultura
Wideo
Publicystyka
Rozmaitości
Płatne ogłoszenia i komunikaty
Sport
Sortuj
Najnowsze
Najstarsze
Najczęściej czytane
Najlepiej oceniane
Filtruj
Reset
Reklama
WG Patronat. Najnowsza technologia wspiera bieg
Moduł zapisów przez internet, profesjonalny pomiar czasu, automatyczne stopklatki na mecie, sms z dokładnym czasem pół godziny po finiszu. Tak od strony technicznej będzie wyglądał tegorocznych bieg ?Avon kontra przemoc ? biegnij w Garwolinie?. Podobnie jak przed rokiem nad pomiarem czasu i obsługą informatyczną czuwać będzie firma Datasport. Tym razem do pomiaru czasu wykorzystane będą chipy aktywne przyczepiane do buta tzw. J-chip ? obecnie najdokładniejsza tego typu technologia na świecie.
09.06.2011 05:37
Wilga od lipca z nowym trenerem
Marcin Kędziorek, po dwóch latach prowadzenia seniorskiej drużyny GKS Wilgi Garwolin, rozstaje się z klubem. Od 1 lipca trenerem drużyny warszawskiej ligi okręgowej będzie Jacek Paśnik. O decyzji zarządu trener Kędziorek (na zdjęciu) dowiedział się dzisiaj. ? Rozstajemy się w kulturalny sposób. Nie przedłużymy z trenerem umowy, która wygasa z końcem czerwca br. ? mówi w rozmowie z nami Waldemar Mrugała, prezes GKS.
07.06.2011 19:10
W czołówce województwa
Na miarę możliwości spisali się podopieczni Stanisława Buszty z garwolińskiej ?Piątki? w Finałach XIII Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w czwórboju Lekkoatletycznym. Zawody odbyły się w Kadzidle k/Ostrołęki. Nieznośny upał nie wpłynął w istotny sposób na osiągnięte rezultaty, a skazani ?na pożarcie? młodzi lekkoatleci z Garwolina startowali bardzo udanie i w ostatecznym rozrachunku, zajęli wysokie 5. miejsce. - Cieszę się z zajętej lokaty. Nasi chłopcy pobili wiele rekordów życiowych. Wyprzedziły nas tylko 4 szkoły, które od lat specjalizują się w tej dyscyplinie sportu. W tej imprezie startowało ponad 600 drużyn z 42 powiatów naszego województwa, które występowały najpierw w zawodach powiatowych, a następnie w eliminacjach regionalnych ? mówi Stanisław Buszta, trener drużyny SP nr 5 w Garwolinie.
07.06.2011 12:34
Weterani z workiem medali
6 złotych krażków i 2 brązy to dorobek zawodników z Garwolina podczas badmintonowych 32. Indywidualnych Mistrzostw Polski Weteranów. Imprezę rozegrano w pierwszy weekend czerwca w miejscowości Olsztyn k. Częstochowy. W tegorocznym czempionacie dla doświadczonych zawodników wzięła udział rekordowa liczba startujących ? powyżej 160. 2 złote krążki zdobył trener MKS Garwolin. Jerzy Rybicki (na zdjęciu) pokonał wszystkich rywali w singlu kat. +55. Triumfował także w mikście tej kategorii, grając razem z Krystyną Cielecką (Olsztyn).
06.06.2011 13:02
WG Patronat. Szybka droga do organizacyjnego sukcesu
Pomysł, determinacja w realizacji, wsparcie sponsorów. To recepta na organizacyjny sukces biegu ?Avon kontra przemoc ? biegnij w Garwolinie?. Potwierdzają to uczestnicy ubiegłorocznej edycji. Jednym z celów zawiązania w 2009 roku klubu Truchtacz.pl było zorganizowanie imprezy biegowej w Garwolinie. Od pomysłu do realizacji długa droga. ? Po długich rozmowach stwierdziliśmy, że bieg komponowałby się ze strategią firmy Avon. W Polsce brakowało imprezy dedykowanej dla kobiet, a tam, gdzie biegają kobiety, to znajdą się i mężczyźni ? wspomina Michał Kopik, dyrektor biegu.
04.06.2011 08:29
Wygrały u boku gwiazd Legii
Zawodniczki MOSiR Pilawa triumfowały w 51. edycji prestiżowego turnieju ?Gramy o Złotą Piłkę?. Na stadionie stołecznej Legii podopieczne Roberta Rokickiego wygrały finał, mimo że na siedem minut przed końcem przegrywały 1:5. - Dziewczęta były podłamane wysoką porażką, ale się nie poddały. Dzięki bardzo dobrej grze naszej bramkarki, Klaudii Kobus, która obroniła wszystkie rzuty karne, wygraliśmy turniej ? mówi Robert Rokicki. Dla piłkarek z rocznika 1995-1999 to najlepsze osiągnięcie w historii pomimo tego, że zespół trenuje od września ub. roku. W marcu wygrał turniej Sokoliki.
04.06.2011 06:00
Masowe pływanie w Miętnem
80 zawodniczek i zawodników wystartowało w III Międzyszkolnych Zawodach Pływackich w Miętnem. Imprezie patronował Marek Chciałowski ? starosta powiatu garwolińskiego. Organizatorem zawodów był UKS Delfin oraz Zespół Szkół Rolniczych w Miętnem. Rywalizacja toczyła się w 5 kategoriach wiekowych. Młodsi (0-2, 3-4) pływali na dystansie 25 metrów, starsi (5-6, gimnazjum, open) mieli do pokonania dystans dwa razy dłuższy.
03.06.2011 15:38
Mistrzostwa na 90-lecie GKS
140 uczniów szkół podstawowych z miasta i gminy Garwolin wzięło udział w lekkoatletycznych mistrzostwach powiatu. W klasyfikacji drużynowej podwójny triumf odniosła garwolińska SP nr 5. Dzisiejszą sportową imprezę rozgrywano na stadionie przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Garwolinie. ? Zawody organizujemy z okazji Dnia Dziecka. W tym roku rywalizacja była połączona z obchodami 90-lecia GKS Wilgi Garwolin, który to jubileusz przypada w przyszłym roku ? mówi Stanisław Buszta, organizator zawodów. Do idei zawodów lekkoatletycznych dla uczniów klas II-VI SP powrócił rok temu Jan Biernacki.
02.06.2011 13:33
Odniosła najwięcej zwycięstw
Małgorzata Brojek wygrała grę mieszaną Krajowego Turnieju Juniorów Młodszych Warsaw Open U-16. Badmintonistka MKS wygrała klasyfikację zawodniczek grających w mikście. Sukces podczas niedzielnych zawodów nastolatka odniosła z Kamilem Jędrysem. Małgorzata Brojek z Warszawy wróciła z dwoma złotymi medalami. Grając z Aleksandrą Sadzą (Płock) wygrała także debla.
31.05.2011 06:08
Grali z przesłaniem
?Żyj i graj trzeźwo? ? to hasło jubileuszowego X Turnieju Piłki Nożnej w Wilkowyi (gm. Garwolin). W zawodach, pod patronatem Grzegorza Laty ? prezesa PZPN, triumfowali uczniowie Szkoły Podstawowej z Rębkowa. Impreza organizowana jest tradycyjnie w ramach Ogólnopolskiej Kampanii ?Zachowaj trzeźwy umysł?. ? Celem naszego turnieju jest spotkanie uczniów klas IV i młodszych. Chcemy pokazać, że to młode pokolenie może dorastać przez sportu w duchu fair play. To także połączenie idei wychowania w trzeźwości i bez używek, co wspomaga proces wychowawczy w naszej szkole ? mówił podczas wczorajszego turnieju Henryk Szarek, dyrektor SP w Wilkowyi.
29.05.2011 07:13
Medale w międzynarodowej stawce
Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Siedlce ? Iganie Nowe był organizatorem Międzynarodowych Zawodów LA dla szkół podstawowych. Dwa medale na imprezie wywalczyli zawodnicy z Garwolina. W zawodach wzięło udział ponad 750 z lekkoatletów z Białorusi, Litwy i Rosji oraz z 36 szkół podstawowych z województwa lubelskiego i mazowieckiego. Udanie w tym gronie zaprezentowali się reprezentanci garwolińskiej ?Piątki?, którzy w tym ekskluzywnym gronie wywalczyli 2 medale. W grupie klas szóstych Bartek Przybysz zajął 2. miejsce w biegu na 300m (43.34 s).
27.05.2011 11:02
Przez obóz do Ekstraklasy
Trenować z Pawłem Skrzypkiem, Mirosławem Okońskim czy Olgierdem Moskalewiczem. Ruszyły zapisy do Red Box Camp. Zgłoś się i Ty. Najbardziej obiecujących futbolistów odwiedzą stadion Lecha, a tam będą obserwowani przez skautów z klubów ekstraklasy! Red Box Camp to szansa dla każdego młodego piłkarza na spełnienie piłkarskich marzeń. Podpisania profesjonalnego kontraktu, trenowania pod okiem znanych piłkarzy, czy pojawienia się na murawie jednego ze stadionów Euro. Prócz rozwijania piłkarskich umiejętności w czasie turnusu przewidziana jest nauka jazdy konno, wyprawa nad morze oraz łowienie ryb.
27.05.2011 06:27
Mateusz na podium w Białymstoku
Po występie w badmintonowych Mistrzostwach Polski Mateusz Biernacki wystartował w Białymstoku. W stolicy Podlasia rozgrywano XVI Międzynarodowy Turniej Asów "RSL CUP MTA - 2011". Uczeń Gimnazjum nr 5 w Garwolinie zajął 2. miejsce w grze pojedynczej. Mateusz przegrał jedynie finałowy pojedynek z Piotrem Wasilukiem (LUKS Badminton Choroszcz) 1:2. W turnieju brało udział kilku czołowych zawodników z Polski z zagranicy.
23.05.2011 18:15
Pojedzie na obóz kadry Mazowsza
Badmintoniści MKS Garwolin zadebiutowali na turnieju Badsport Kids Open. Imprezę rozgrywano w sobotę w Warszawie. W grze pojedynczej zawodników z roczników 2002 i 2003 5. miejsce zajął Filip Krzyśpiak, który wyprzedził kolegów z drużyny ? Michała Kwietniewskiego (6) i Kacpra Rudzkiego (7). Na 11. pozycji zawody zakończył Filip Węgłowski (kategoria 2000-2001).
23.05.2011 09:45
Wilga grała z Interem i Barceloną
Trzech młodych zawodników GKS Wilgi Garwolin wzięło udział w międzynarodowym turnieju Białe Orły Cup 2011. Warszawska impreza nazywana jest minimistrzostwami Europy. Klub Delta Warszawa zaprosił 6 reprezentantów Orlików (rocznik 2000) Wilgi Garwolin: Jakuba Ostolskiego, Dawida Kuracha, Szymona Szulca, Waldemara Mrugałę, Sebastiana Mrugałę oraz Szymona Rękawka do stworzenia wspólnej reprezentacji tego klubu. Po przeprowadzeniu trzech sparingów do ścisłej kadry zostali powołani 3 zawodnicy: Waldemar Mrugała, Sebastian Mrugała oraz Szymon Rękawek.
23.05.2011 06:20
poprzednia
1
...
271
272
273
274
275
276
277
...
następna
Reklama
KOMENTUJECIE
Poprzednie
Następne
Autor komentarza:
Zagrycha
Treść komentarza:
Nieprawda, on już nie popełni takiego błędu
Data dodania komentarza:
22.06.2026, 21:13
Źródło komentarza:
Spór miliony dla szpitala. Starostwo i dyrektor SP ZOZ przedstawiają odmienne wersje wydarzeń
Autor komentarza:
Janek
Treść komentarza:
I pewnie masz rację tak jak było z aferą hazardową.
Data dodania komentarza:
22.06.2026, 20:04
Źródło komentarza:
Spór miliony dla szpitala. Starostwo i dyrektor SP ZOZ przedstawiają odmienne wersje wydarzeń
Autor komentarza:
No
Treść komentarza:
No cóż Wojtku może Pan Łukasz szukał Ciebie na tych zdjęciach. Posłuchaj piosenki Poparzeni Kawą Trzy "Szukam cię wszędzie..." Czy jakoś tak. Szkoda, wielka szkoda jeśli moja osoba dobrze zrozumiała...
Data dodania komentarza:
22.06.2026, 16:44
Źródło komentarza:
Pobiegli w upale ulicami Garwolina
Autor komentarza:
Igor
Treść komentarza:
Powinny być górne limity zarobków w szpitalach bo ten pan podobno zarabia milion złotych rocznie, szpitale toną w długach ale na dyrektorów kasa musi być, w slużbie zdrowia skala patologii płacowych jest ogromna i dlatego brakuje na leczenie...
Data dodania komentarza:
22.06.2026, 15:18
Źródło komentarza:
Spór miliony dla szpitala. Starostwo i dyrektor SP ZOZ przedstawiają odmienne wersje wydarzeń
POPULARNE
Poprzednie
Następne
Spór miliony dla szpitala. Starostwo i dyrektor SP ZOZ przedstawiają odmienne wersje wydarzeń
Data dodania artykułu:
20.06.2026
Liczba komentarzy artykułu:
32
Siedem Złotych Gawronów wręczonych podczas gali Dni Garwolina. „Prawdziwą wartość miasta tworzą ludzie”
Data dodania artykułu:
19.06.2026
Liczba komentarzy artykułu:
27
Nowy budynek PSP w Garwolinie oficjalnie otwarty
Data dodania artykułu:
13.06.2026
Liczba komentarzy artykułu:
20
Pobiegli w upale ulicami Garwolina
Data dodania artykułu:
21.06.2026
Liczba komentarzy artykułu:
4
Strażacy OSP powiatu rywalizowali w Pilawie
Data dodania artykułu:
13.06.2026
Liczba komentarzy artykułu:
11
WIDEO
Poprzednie
Następne
Kliknij aby zobaczyć więcej
Barwny korowód na rozpoczęcie niedzielnego świętowania
Tancerze Street Dance Studio pokazali efekty całorocznej pracy
Siedem Złotych Gawronów wręczonych podczas gali Dni Garwolina
Strażacy OSP powiatu rywalizowali w Pilawie
ZDJĘCIA
Poprzednie
Następne
Kliknij aby zobaczyć więcej
Nowe asfaltowe drogi w gminie Sobolew
Liczba zdjęć w galerii:
6
Strażacy ochotnicy wybrali nowe władze. Za nimi XIII Zjazd Miejsko-Gminny ZOSP RP w Pilawie
Liczba zdjęć w galerii:
27
Pobiegli w upale ulicami Garwolina
Liczba zdjęć w galerii:
331
Pierwszy dzień święta miasta pełny atrakcji
Liczba zdjęć w galerii:
60
Reklama
Wyłącz AdBlocka i zezwól na reklamy
Dzięki reklamom możemy tworzyć wartościowe treści.