Nowe twarze w Wildze Garwolin. Dwa powroty

Opublikowano: 29 marzec 2020, 13:34 Kategoria Sport
wilga garwolintransfery

Czterech nowych zawodników zasiliło kadrę Wilgi Garwolin przed rundą wiosenną. Dwóch z nich to wychowankowie GKS, którzy wracają na Sportową.

Do 26 kwietnia Mazowiecki Związek Piłki Nożnej odwołał mecze wszystkich szczebli rozgrywkowych. Nie wiadomo, jak i kiedy zakończy się sezon 2019/2020. Dłuższą przerwę w ligowym graniu wykorzystał klub z Garwolina, który poinformował o zimowych transferach.

Za pośrednictwem łącz internetowych obradował zarząd GKS Wilga Garwolin. Nad czym debatowano? Co ustalono?

W piątek po raz pierwszy odbyło się pierwsze w historii klubu zebranie Zarządu GKS Wilga Garwolin on-line. Teleposiedzenie prowadził prezes klubu Waldemar Mrugała, a udział wzięli wiceprezesi Łukasz Grązka, Marcin Makaruk, skarbnik Aneta Modras ora członkowie Mariusz Król, Dariusz Makulec, Maciej Buława, a także kierownik klubu Łukasz Zając.

Rozpoczęcie rundy wiosennej zawieszone

Opublikowano: 12 marzec 2020, 10:56 Kategoria Sport
mzpnkoronawiruswilga garwolin

Mazowiecki Związek Piłki Nożnej informuje, że w związku z epidemią koronawirusa zawiesza rozpoczęcie rundy wiosennej sezonu 2019/2020 oraz konsultacje szkoleniowe do dnia 30 marca.

„Zalecamy również odwołanie wszelkich meczów sparingowych i turniejów. Mazowiecki ZPN w ww. terminie nie będzie wyznaczał sędziów.Ponadto informujemy, że zgodnie z § 6 ust. 3 litera „b” Regulaminu Rozgrywek Mazowieckiego ZPN okno transferowe również ulega przesunięciu i zakończy się wraz z rozpoczęciem rozgrywek w danej klasie” – czytamy w komunikacie MZPN.

W Dniu Kobiet sukcesy nie tylko badmintonistek

Opublikowano: 10 marzec 2020, 07:36 Kategoria Sport
badmintonmks

To była udana niedziela dla zawodników MKS Garwolin. Młodzicy rywalizowali w Warszawie, a seniorzy w Suchedniowie. Z obu aren nasi wrócili z wieloma miejscami na podium.

W Warszawie odbył się kolejny Krajowy Turniej Młodzików z cyklu „Warsaw Open”. Na tych zawodach wystąpili Ania i Tomek Kotlarscy, zdobywając trzy medale. Ania wygrała grę mieszaną razem z Maksem Krogulskim (KS Hubertus Zalesie Górne), oraz grę podwójną dziewcząt razem z Olą Jacoń (UKS Korona Pabianice). Tomek natomiast zdobył drugie miejsce w grze podwójnej razem z Kamilem Markusem (UKS Korona Pabianice). W grze pojedynczej zajął drugie miejsce w grupie eliminacyjnej i ostatecznie po wygraniu finału B – 10. miejsce w turnieju.

Zobacz także

Dotkliwa porażka na początek przygotowań

Aż 0:7 (0:3) pierwszy sparing w zimowym okresie przygotowawczym przegrała Wilga Garwolin. IV-ligowiec uległ Polonii Warszawa U19 występującej w…

Kolejna wygrana Zdrowia Garwolin

Zdrowie Garwolin pokonało Bora Regut 10:4 w kolejnym meczu Mazowieckiej II Polskiej Ligi Futsalu. W sobotę 28 grudnia męska drużyna Zdrowia Garwolin…

Nowy Rok przywitali na sportowo [wideo]

To już tradycja, której początki sięgają 1986 roku. Zawodnicy Wilgi Garwolin spotkali się na treningu rozpoczynającym piłkarski rok. Autorem…