Facebook.com
Youtube.com
RSS
poniedziałek, 22 czerwca 2026 09:26
Zaloguj się
Przełącz menu
Nieruchomości
Apteka
Wydarzenia
Dni Garwolina
Kino
Kontakt
Zamknij menu
START
AKTUALNOŚCI
EDUKACJA
KULTURA
SPORT
ROZMAITOŚCI
PRACA
OGŁOSZENIA
ZDJĘCIA
WIDEO
QUIZY
Pokaż pozostałe elementy menu
Reklama
Strona główna
Artykuły
Sport
Sport
Wybierz kategorię
Aktualności
Edukacja
Sport
Kultura
Wideo
Publicystyka
Rozmaitości
Płatne ogłoszenia i komunikaty
Sport
Sortuj
Najnowsze
Najstarsze
Najczęściej czytane
Najlepiej oceniane
Filtruj
Reset
Reklama
Progres Nowa Huta wygrywa turniej w Garwolinie
W całej imprezie przegrali tylko raz. W wielkim finale pokonali Koronę Kielce 3:1. 12-latkowie Akademii Sportu Progres Nowa Huta wygrali X Ogólnopolski Halowy Turniej im. Jana Piesiewicza (rocznik 2000). Gospodarze imprezy ? Wilga Garwolin ? uplasowali się na 4. miejscu. Dzisiejszego poranka dokończono mecze grupowe. Zwycięstwo Wilgi Garwolin nad rówieśnikami z Łęcznej dało podopiecznym Łukasz Grązki awans do czołowej czwórki. Na drodze do wielkiego finału gospodarzom stanęli zawodnicy AS Progresu Nowa Huta. Goście z Krakowa wygrali z GKS 4:2.
09.12.2012 21:06
Turniej im. Jana Piesiewicza rozpoczęty
8 spotkań rozegrano w pierwszym dniu X Ogólnopolskiego Halowego Turnieju im. Jana Piesiewicza młodzików (rocznik 2000). Rozgrywki oficjalnie rozpoczął Jan Kotlarski, wnuczek honorowego obywatela Garwolina, który poświęcił się tworzeniu samorządności w mieście nad Wilgą. W uroczystym otwarciu turnieju wzięły udział także żona Jana Piesiewicza ? Iwona oraz córka Grażyna. ? Janek poświęcał się sprawom sportu. To dzięki jego zaangażowaniu w Garwolinie powstała ta hala. Był także zaangażowany w sprawy miasta ? wspominał burmistrz miasta Tadeusz Mikulski, życząc zawodnikom rywalizacji w duchu fair play. - Wyjedzcie stąd z dobrymi wspomnieniami o naszym mieście ? kierował się do 12-latków prezes GKS Wilgi Garwolin Waldemar Mrugała.
08.12.2012 15:48
Wybierz Sportowca Powiatu 2012!
Przez kupony wycięte z gazety, SMS i internet można oddawać głosy w plebiscycie Sportowiec Powiatu Garwolińskiego 2012. Kto uzyska najwięcej dowodów uznania zostanie nagrodzony podczas lutowego Balu Mistrzów Sportu. Plebiscyt organizują Centrum Sportu i Kultury oraz Życie Siedleckiego przy patronacie naszego portalu. Wygra ten kto uzyska najwięcej głosów oddanych na trzy różne sposoby. Wśród tegorocznych nominowanych znaleźli się lekkoatleci Marcin Gałązka, Robert Głowala, Andrzej Gudro, piłkarz Piotr Szostak, siatkarz Kamil Baran, badmintonista Piotr Szałas.
07.12.2012 07:20
Widzew, Jagiellonia, Polonia w weekend w Garwolinie
8 drużyn z różnych zakątków Polski i 2 dni piłkarskich zmagań. W weekend w Garwolinie rozegrany zostanie X Ogólnopolski Halowy Turniej Piłki Nożnej Trampkarzy rocznik 2000 im. Jana Piesiewicza. To od tej imprezy kariery zaczynali Radosław Majewski, Daniel Mąka, Grzegorz Piesio. Ogólnopolski Halowy Turniej Piłki Nożnej im. Jana Piesiewicza rozgrywany jest od roku 2002 .Pierwszy został przeprowadzony w ramach obchodów 80-lecia GKS Wilga Garwolin z inicjatywy pracownika samorządowego Dariusza Zająca.
05.12.2012 12:40
Garwolin ZNP najlepszy w Polsce
Drużyna reprezentująca garwoliński oddział Związek Nauczycielstwa Polskiego wygrała I Ogólnopolski Turniej Nauczycieli i Pracowników Oświaty w halowej piłce nożnej w Praszce pod Częstochową. Królem strzelców imprezy został Piotr Szymański, nauczyciel Zespołu Szkół w Sobolewie. Turniej z udziałem 7 drużyn z całej Polski rozegrano w sobotę w Praszce pod Częstochową. Garwolin reprezentowała 11-osobowa kadra złożona z nauczycieli naszego powiatu. Na inaugurację prowadzeni przez Tomasz Talarka ?profesorowie? pokonali 1:0 gospodarzy turnieju. - Mecze na początek turnieju są zawsze trudne. W drugim spotkaniu zanotowaliśmy wysoki remis z Bochnią 6:6. Mimo porażki na koniec fazy grupowej ze Strzelnem 2:4, awansowaliśmy do ćwierćfinału ? relacjonuje kierownik zespołu Paweł Żak.
04.12.2012 07:59
Pogoń wygrywa, Wilga trzecia
Sobotni Halowy Turniej Piłki Nożnej (rocznik 1996 i młodsi) był przedostatnim turniejem zorganizowanym w ramach obchodów ?90-lecia istnienia Garwolińskiego Klubu Sportowego Wilga Garwolin. W turnieju uczestniczyło osiem zespołów z województwa mazowieckiego. Najlepsza okazała się siedlecka Pogoń. Na pudle wylądowali też gospodarze. Współorganizatorami imprezy byli: Firma ? Spartan? oraz Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie. Patronat nad turniejem objął Marek Janiec, przewodniczący Rady Miasta Garwolin. - Poza wymiarem sportowym turniej miał na celu propagowanie sportowego trybu życia, wychowania poprzez sport oraz przeciwdziałania narkomani. Mottem przewodnim turnieju było hasło ?Prawdziwy sportowiec prowadzi sportowy tryb życia nie pije, nie pali, nie używa sterydów, dopalaczy i narkotyków?. Podczas trwania turnieju propagowano te idee poprzez rozprowadzanie ulotki, broszur wśród uczestników oraz kibiców zgromadzonych w hali przy Żwirki i Wigury ? mówi organizator Dariusz Zając.
03.12.2012 14:29
Wygrana 4CV i zmiana trenera
Drugie sezonowe zwycięstwo odnieśli zawodnicy 4CV. Wczoraj pokonali ostatni w tabeli AS Łomianki 3:0 (15, 18, 24). Mimo zgarnięcia pełnej puli ze stanowiskiem trenera zespołu pożegnał się Edmund Kopyść, który prowadził drużynę od początku ponad roku. - Pierwsze dwa sety były bez historii. Nie mieliśmy problemów z grą. Być może łatwe zwycięstwa trochę nas zdekoncentrowały i w trzeciej partii oddaliśmy rywalom inicjatywę. Łomianki prowadziły nawet 21:20, ale końcówka należała do nas ? komentuje trener 4CV Edmund Kopyść.
03.12.2012 08:54
Górzno najlepsze pod siatką
Sześć drużyn wzięło udział w Mistrzostwach Powiatu LZS o Puchar Starosty Garwolińskiego Marka Chciałowskiego. Najlepsi okazali się siatkarze z Górzna. Zawody odbyły się wczoraj w hali Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie. Mecze eliminacyjne rozegrano w 2 grupach po 3 zespoły. Dwa pierwsze zespoły awansowały do następnej fazy. W wielkim finale spotkali się ubiegłoroczni zwycięzcy LZS Orzeł Unin oraz ULKS Kobra Górzno. Po bardzo emocjonującej grze pewne zwycięstwo odnieśli siatkarze z Górzna, którzy pokonali faworyzowany Unin 2:0. W meczu o medal brązowy LZS Wilga Miastków pokonała LZS Amator Żelechów również w stosunku 2:0.
03.12.2012 07:08
Nie gramy dla pieniędzy, gramy dla siebie i kibiców
Z Markiem Krawczykiem, trenerem Wilgi Garwolin, rozmawia Łukasz Korycki. 6 zwycięstw, 4 remisy, 5 porażek, 22 punkty i 9. miejsce na półmetku sezonu. Jest Pan zadowolony z takiego bilansu? Przed sezonem na pewno w ciemno bym wziął taką pulę. Zakładaliśmy, że zdobędziemy jesienią 20 punktów. Udało się nieco więcej. Pozostaje jednak pewien niedosyt, przede wszystkim w meczach wyjazdowych.
30.11.2012 08:37
Znamy zwycięzców ligi szczypiorniaka
Zespół Mariusz, daj sobie spokój został zwycięzcą Turnieju o Puchar Posła Grzegorza Woźniaka w piłkę ręczną. Rozgrywki trwały krócej niż zaplanowali organizatorzy, bo zdyskwalifikowany został zespół Klima. Powodem wykluczenia było niesportowe zachowanie zespołu po ubiegłotygodniowych rozgrywkach w Zespole Szkół nr 2. Wczoraj w Zespole Szkół Rolniczych w Miętnem rozegrano ostatnie mecze miniligi.
28.11.2012 12:39
Porażka w tie-breaku
W trzecim kolejnym meczu III ligi zespół 4CV przegrał po pięciosetowym pojedynku. W sobotę lepszy okazał się zespół KS Metro Warszawa, który wygrał w stolicy 3:2 (-23, -22, 23, 20, 9). Termin rozgrywania meczu 7. kolejki był nietypowy jak dla zawodników z Garwolina. Do Warszawy drużyna 4CV wyjechała w sobotni poranek. 2 pierwsze sety zapowiadały przełamanie złej passy 4 porażek z rzędu. Konsekwentna gra dała przyjezdnym prowadzenie 2:0 w setach.
26.11.2012 08:16
Siatkarki z Gończyc mistrzyniami województwa
Znakomicie w finale Mazowieckiej Gimnazjady LZS w siatkówce dziewcząt wypadły uczennice Gimnazjum w Gończycach (gm. Sobolew). Ostatni akcent tegorocznych rozgrywek odbył się wczoraj w Małkini. Podopieczne Ireneusza Kalbarczyka w meczach grupowych odprawiły z kwitkiem najlepsze zespoły regionów płockiego (Mchów) i radomskiego (Iłża). Oba spotkania zakończyły się zwycięstwem 2:0. Takim samym wynikiem zakończyła się półfinałowa gra ze Szreńskiem (mistrzynie regionu ciechanowskiego).
23.11.2012 11:09
Turnieju futsalu dla 16-latków
Prawdziwy sportowiec prowadzi sportowy tryb życia, nie pije, nie pali, nie używa sterydów, dopalaczy i narkotyków. Pod takim hasłem 1 grudnia w Garwolinie odbędzie się Halowy Turniej Piłki Nożnej (rocznik 1996 i młodsi) z okazji 90-lecia Garwolińskiego Klub Sportowego Wilga. Rywalizacja będzie toczyła się o puchar prezesa klubu. W imprezie zaplanowanej na 1 grudnie weźmie udział 8 drużyn. Oprócz gospodarzy w grupie A zobaczymy młodych zawodników z Olimpii Warszawa, Wichru Kobyłka, Victorii Sulejówek. Grupę B tworzą zespoły Pogoni Siedlce, MOSiR Mińsk Mazowiecki, Promnika Łaskarzew i Huraganu Wołomin.
22.11.2012 08:01
Wygraj puchar wójta w futsalu
To będzie debiut, ale organizatorzy liczą na zainteresowanie rozgrywkami. Na początku grudnia w Dąbrowie rusza Gminna Liga Halowa Futsal Cup 2012/2013. Rywalizacja toczyć się będzie o Puchar Wójta Gminy Łaskarzew. Organizatorem rozgrywek jest zarząd Klubu Sportowego Snajper Sośninka. Start ligi zaplanowany jest na 9 grudnia. Mecze będą rozgrywane w hali sportowej przy Szkole Podstawowej w Dąbrowie z siedzibą w Woli Łaskarzewskiej. Rywalizacja, której kolejki będą rozgrywane w kolejne niedziele w godz. 13-18, zakończy się w lutym.
21.11.2012 07:55
Niespodzianka w 2. kolejce ligi szczypiorniaka
5 spotkań rozegrano w 2. serii spotkań Turnieju o Puchar Posła Grzegorza Woźniaka, który przyjął postać rozgrywek ligowych. W najciekawszym pojedynku Expo pokonało dotychczasowego lidera ? zespół Klima. Nowym liderem rozgrywek został zespół Mariusz, daj sobie spokój. Niespodzianką zakończyło się ostatnie wczorajsze spotkanie. W pełnym nerwowych zachowań zawodników obu drużyn, wykluczeń i bramkarskich parad dotychczasowy lider Klima przegrał jedną bramką z ekipą Expo.
21.11.2012 06:48
poprzednia
1
...
232
233
234
235
236
237
238
...
następna
Reklama
KOMENTUJECIE
Poprzednie
Następne
Autor komentarza:
Jajec
Treść komentarza:
Miałem takiego wujka on też słyszał różne głosy nawet pies do niego mówił. Miało być oryginalnie a skończyło się leczeniem psychiatrycznym.
Data dodania komentarza:
22.06.2026, 09:14
Źródło komentarza:
Siedem Złotych Gawronów wręczonych podczas gali Dni Garwolina. „Prawdziwą wartość miasta tworzą ludzie”
Autor komentarza:
?
Treść komentarza:
a czy ty pamiętasz pochody? Obecność "niby nie obowiązkowa" w prl
Data dodania komentarza:
22.06.2026, 07:38
Źródło komentarza:
Barwny korowód na rozpoczęcie niedzielnego świętowania
Autor komentarza:
Do bedoka
Treść komentarza:
Bez jaj, Mentzen co miał udowodnić to udowodnił, czy jakoś tak.. tak czy inaczej warto się wybrać, ciągle narzekasz na gawrony. Trudno cię zrozumieć...taki jesteś tajemniczy.
Data dodania komentarza:
22.06.2026, 07:09
Źródło komentarza:
Siedem Złotych Gawronów wręczonych podczas gali Dni Garwolina. „Prawdziwą wartość miasta tworzą ludzie”
Autor komentarza:
Obserwator
Treść komentarza:
Jak zwykle za tłum w korowodzie robiły szkoły tj. dzieci, młodzież i nauczyciele. Obecność niby nie obowiązkowa, jak to na 1 maja w latach 70 i 80 - tych. Największy stres mieli dyrektorzy, którzy do końca nie wiedzieli czy ich podopieczni i podwładni przyjdą. I tak co roku!
Data dodania komentarza:
22.06.2026, 04:44
Źródło komentarza:
Barwny korowód na rozpoczęcie niedzielnego świętowania
POPULARNE
Poprzednie
Następne
Odeszli od nas (9-12 czerwca)
Data dodania artykułu:
12.06.2026
Siedem Złotych Gawronów wręczonych podczas gali Dni Garwolina. „Prawdziwą wartość miasta tworzą ludzie”
Data dodania artykułu:
19.06.2026
Liczba komentarzy artykułu:
22
Nowy budynek PSP w Garwolinie oficjalnie otwarty
Data dodania artykułu:
13.06.2026
Liczba komentarzy artykułu:
20
Spór miliony dla szpitala. Starostwo i dyrektor SP ZOZ przedstawiają odmienne wersje wydarzeń
Data dodania artykułu:
20.06.2026
Liczba komentarzy artykułu:
25
Strażacy OSP powiatu rywalizowali w Pilawie
Data dodania artykułu:
13.06.2026
Liczba komentarzy artykułu:
11
WIDEO
Poprzednie
Następne
Kliknij aby zobaczyć więcej
Barwny korowód na rozpoczęcie niedzielnego świętowania
Tancerze Street Dance Studio pokazali efekty całorocznej pracy
Siedem Złotych Gawronów wręczonych podczas gali Dni Garwolina
Strażacy OSP powiatu rywalizowali w Pilawie
ZDJĘCIA
Poprzednie
Następne
Kliknij aby zobaczyć więcej
Nowe asfaltowe drogi w gminie Sobolew
Liczba zdjęć w galerii:
6
Strażacy ochotnicy wybrali nowe władze. Za nimi XIII Zjazd Miejsko-Gminny ZOSP RP w Pilawie
Liczba zdjęć w galerii:
27
Pobiegli w upale ulicami Garwolina
Liczba zdjęć w galerii:
331
Pierwszy dzień święta miasta pełny atrakcji
Liczba zdjęć w galerii:
60
Reklama
Wyłącz AdBlocka i zezwól na reklamy
Dzięki reklamom możemy tworzyć wartościowe treści.